100 سال پیش در اسپوکن: لرزان رهبر پس از دستگیری به دنبال پیک نیک مجوز – Thu, 26 Jun 2020 PST

جو مک دونالد نشان داد تا در اسپوکن شهرستان در سالن به سعی کنید برای گرفتن یک مجوز برای یک کارگر رژه و پیک نیک برگزار می شود اودوبان پارک در جولای 4.

او دریافت مجوز و سپس او را دستگیر کردند و به زودی به عنوان او راه می رفت خارج از شهرستان سالن.

چرا ؟

چون مک دونالد بود “شناخته شده است به یک لرزان رهبر” و لرزان است که یک عضو از کارگران صنعتی جهان – اعلام شده بود غیر قانونی در اسپوکن و در بسیاری دیگر از شهرهای آمریکا است. پلیس تا به حال مشکوک است که کارگر رژه و پیک نیک در یک لرزان امر و مک دونالد وضعیت به عنوان سازمان ظاهرا تایید کرد که به رضایت خود را.

“نه نیک و نه رژه برگزار خواهد شد و در حال حاضر که ما متقاعد شده این است که صرفا یک I. W. W. امر” Spokane کمیسیون امنیت عمومی گفت. “موضع ما در این سوال شرکت است و ما اجرای قانون است که ما تصمیم بر.”

این “قاعده” یک بحث برانگیز برتر دستور دادگاه ساخته شده است که آن را اهانت به دادگاه به عنوان یک عضو از Wobblies به معاشرت با Wobblies و یا حتی به پوشیدن لرزان نشان.

قانون اساسی از این حکم سوال برانگیز بود اما این حکم باقی مانده در اثر مختلف در انتظار دادگاه شد.

افسران جستجو مک دونالد اتاق و پیدا 2,000 بلیط به پیک نیک پنهان در اجاق گاز و همچنین دقیقه سازمانی جلسه که در آن گروه دعوت مشهور کار فتنه بزرگ بیل هیوود به سخنران.

این Wobblies ظاهرا رفته زیرزمینی در اسپوکن از دستور. تا زمانی که مک دونالد بازداشت پلیس نمی دانم اگر Wobblies همچنان فعال بودند در اسپوکن.

در حال حاضر اسپوکن پلیس گفت که آنها برنامه ریزی شده به انجام “خلاصه” از همه “رادیکال” اگر آنها وارد در اسپوکن انتظار برای حضور در پیک نیک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de