لیورپول در آستانه لیگ برتر پس از ضرب و شتم کریستال پالاس 4-0

لیورپول انگلستان—لیورپول در آستانه پایان آن 30 سال لیگ برتر-عنوان خشکسالی پس از گشت زنی به یک 4-0 پیروزی بر کریستال پالاس در روز شنبه با حمله به صفحه نمایش است که نمونه غالب مبارزات انتخاباتی.

Jürgen Klopp طرف حتی می توانید پرچ لیگ برتر عنوان روز پنج شنبه بدون بازی اگر منچستر سیتی نتواند به ضرب و شتم چلسی. سپس آن ها را پخش شهرستان, دوم قرار گرفته, از, قهرمان, پنجشنبه آینده.

“من از تماشای بازی فردا شب به آماده سازی یک جشن من تماشای بازی از آنجا که ما در بازی در برابر شهر یک هفته بعد” زیدان گفت. “هر آنچه که اتفاق می افتد فردا شب ما هیچ تاثیر و نفوذ در آن, بنابراین من نه بیش از حد علاقه مند به صداقت.”

تمام آنچه که مهم به تیمهای در حال جمع آوری حداکثر دو امتیاز از هفت بازی باقی مانده به پرچ جایزه. پس از لکنت زبان در 0-0 قرعه کشی با اورتون پس از راه اندازی مجدد در روز یکشنبه لیورپول بود مقتدرانه شایع دوباره در برابر کاخ.

ترنت الکساندر-آرنولد فر در یک ضربه آزاد برای شروع مسیر در برابر کاخ و Mohamed Salah جاروب در دوم قبل از حاصل کار دو تیم از Fabinho را dinked توپ.

Fabinho شده در سوم از راه دور در 55 دقیقه و Sadio یال مسابقه بر روی صلاح را از طریق توپ به تکمیل یک ضدحمله در 69 آن را به 16 برد در 16 بازی خود در لیگ این فصل است.

“آن را به بهترین counterpressing در پشت درهای بسته همیشه” زیدان پکتیا میباشد. “نگرش ما نشان داد امشب شور و شوق ما نشان داد که استثنایی بود و ما برخی از برجسته فوتبال است.”

پیروزی لیورپول نقل مکان کرد 23 امتیاز جلوتر از شهرستان با هفت بازی باقی مانده از یک کمپین است که به پایان خواهد رسید و بدون هر گونه طرفداران در ورزشگاه به جشن قرمز’ اولین قهرمانی با پیروزی از سال 1990 است.

“ما منتظر یک زمان طولانی برای این و ما سخت کار می کرد برای این کار در طول چند سال گذشته به عنوان یک تیم” صلاح گفت. “به عنوان یک باشگاه این است که آنچه ما در خواب و ما در یک موقعیت خوب پس امیدوارم ما قادر خواهید بود به آن را دریافت در سراسر خط بسیار زود است.”

فوتبال بازگشت به آنفیلد برای اولین بار پس از آوریل 11, زمانی که لیورپول را از دست داد و در لیگ قهرمانان اروپا اتلتیکو مادرید در روز که اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر و برخی از کارشناسان پزشکی اعتقاد تجمع جرم باید در حال حاضر تعطیل شده اند در انگلستان است.

یک صد و پنج روز بعد Kop سکوت کرده بود برای بازدید از کاخ. صندلی های پوشش داده شد با یک پرده نقش دار از آگهی ها و شعارها به جای اینکه بسته بندی شده با طرفداران که تشکیل گروه کر برای باشگاه سرود “you’ll Never Walk Alone.”

“ما نشان داد حامیان ما احترام سزاوار آنها — که ما می توانیم مانند آنها در اینجا حتی زمانی که آنها در اینجا نیست” گفت: Klopp. “آنها می توانند به ما فشار به چیزهای باور نکردنی و بدون آن هیچ چیز مانند آن است که زمانی که آنها در اینجا.

“من هرگز آنها را بیش از امشب به دلیل تصور کنید این بازی که با 55,000 نفر در ورزشگاه و احساسات است که می شده اند وجود دارد در ورزشگاه. آن شده اند که باور نکردنی است.”

یکی لیورپول بزرگ در میان 300 نفر مجاز به ورزشگاه بود که کنی دالگلیش — مدیر که موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ در سال 1990 سه سال قبل از لیگ برتر جایزه تحویل داده شد برای اولین بار.

دو لیگ قهرمانان اروپا عنوان شده است برنده پس از آن — از جمله در سال گذشته — اما نه بزرگترین جایزه در فوتبال به زبان انگلیسی. چه زمانی بود که یک رکورد مسافت 18 عنوان شده است تحت الشعاع قرار, در حال حاضر 20-انگلیسی زمان قهرمان منچستر یونایتد.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

یکی از مدیران که سعی کردم و موفق به برنده شدن در لیگ برتر با لیورپول عقب بود در آنفیلد در دور ستاره شرق در روز چهارشنبه. روی هاجسون اخراج شد لیورپول در سال 2011 پس از تنها 20 مسابقات در اتهام به جای بازگشت دالگلیش.

“حتی در آخرین چهار یا پنج دقیقه” کریستال پالاس مدیر گفت: “آنها به شدت در تعقیب هر توپ به پایین برنده شدن در آن و تلاش برای نمره دوباره. با این نوع نگرش و تمایل وجود دارد که بدون شک عنوان آنها است. سوال بزرگ این است که چگونه بسیاری از نقاط آن خواهد بود؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de