بر به شهادت به عنوان دموکرات بررسی DOJ سیاسی – Wed, 24 Jun 2020 PST

واشنگتن — دادستان کل ویلیام بر شهادت خواهد داد قبل از کمیته قضایی مجلس برای اولین بار در ماه آینده وزارت دادگستری گفت: به عنوان دو نفر از کارکنان خود شهادت دادند که او را سیاسی اداره و مجاز درمان خاص برای راجر سنگ از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هارون Zelinsky حرفه ای وزارت دادگستری دادستان بود که در بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر تیم کار می کرد و در این مورد در برابر سنگ گفت: این کمیته است که سنگ درمان متفاوت قبل از صدور حکم به دلیل رابطه اش با رئیس جمهور. به عنوان جلسه آغاز شد وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec توییتی که Barr را قبول پانل را دعوت به شهادت در جولای 28.

Zelinsky که در حال حاضر با این نسخهها کار در ایالات متحده به دفتر دادستان در مریلند گفت: به او گفته شد توسط سرپرستان که ملاحظات سیاسی تحت تاثیر این تصمیم به ابطال پیشنهاد از تیم محاکمه و پیشنهاد یک فندک حکم زندان.

“آنچه من شنیده ام — بارها و بارها — بود که راجر سنگ بود که درمان متفاوت از دیگر متهم به دلیل ارتباط خود را به رئیس جمهور” Zelinsky گفت.

شهادت امکانات فوق العاده تماشایی از یک زمان دادستان castigating تصمیمات اتخاذ شده توسط رهبری وزارت دادگستری جایی که او هنوز هم در خدمت. در این جلسه به احتمال زیاد برای اضافه کردن به کنگره موشکافی Barr که احساس خطر دموکرات ها در ماه های اخیر با تلاش های خود را برای بررسی و حتی لغو برخی از نتایج مولر را در روسیه بررسی است.

پانل subpoenaed Zelinsky و جان الیاس حرفه ای رسمی در بخش ضد تراست بخش به عنوان بخشی از خود را از حمله به سیاسی شدن این بخش تحت بار. الیاس دقیق تحقیقات ضد تراست که او می گوید آغاز شد در اعتراض شغلی کارکنان — یک مسئول وزارت تکذیب کرد و گفت او از این اداره بازرس کل به بررسی آنها.

دموکراتیک-led پنل و Barr شده اند اختلافات پس از مدت کوتاهی پس از او گرفت و در اوایل سال 2019 زمانی که او کاهش یافته است به شهادت در مورد مولر گزارش. قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler, D-n. y. گفت: در افتتاح این جلسه که Barr است مغلوب ساختن پیشی جستن “دلال” و به نام Zelinsky و الیاس “میهن پرستان.”

شهادت نشان داد “که وجود دارد این است که یک مجموعه ای از قوانین برای رئیس جمهور و دوستان و یکی دیگر از مجموعه ای از قوانین برای بقیه از ما,” Nadler گفت.

دموکرات ها باز این تحقیقات در اوایل سال جاری بیش از بار را حمل سنگ مورد اما باید گسترش تمرکز خود را به چندین قسمت بعدی که در آن اعتقاد بر این است که انجام تهمت مناقصه. که شامل بخش را به تلاش برای بستن پرونده جنایی علیه ژنرال مایکل فلین و شلیک آخر هفته گذشته از بالا دادستان در نیویورک جنوبی منطقه.

دادستان جفری Berman, شده است, تحقیق در مورد رئیس جمهور شخصی وکیل رودی جولیانی. Nadler گفت: او شلیک شده است “بخشی از یک روشن و خطرناک الگوی رفتاری است که از زمانی شروع شد که آقای Barr گرفت و همچنان به این روز.”

Nadler تهدید کرده بود به حکم Barr شهادت اگر او موافق نیست به نظر می رسد. یک قوه قضائیه کمیته مشاور گفت: وزارت دادگستری راه اندازی مجدد مذاکرات شنوایی در چند روز گذشته پس از Nadler تهدید.

Zelinsky یکی از چهار وکیل که ترک سنگ مورد پس از این بخش رد خود را از صدور, توصیه, گفت که او تنها مجاز توسط این گروه به بحث در مورد سنگ مورد در دادرسی. او شهادت داد که این اقدام آمریکا وکیل در زمان تیموتی شیا شد “دریافت فشارهای سنگین از بالاترین سطح از وزارت دادگستری به سنگ ،

او نگفت که انجام شد اما فشار وجود دارد گفت: “فشار قابل توجهی” در خط دادستان به “مبهم” درست از صدور دستورالعمل و “آب پایین و در برخی از موارد آشکار تحریف” چه اتفاقی افتاد در سنگ محاکمه و اتفاقاتی که منجر به محکومیت خود را.

Zelinsky گفت: در بازجویی از بالا جمهوریخواه در پانل اوهایو در کنگره جیم اردن که یکی از سرپرستان او صحبت شد J. P. کونای رئیس تقلب و فساد در بخش, در ایالات متحده به دفتر دادستان و درک او بود که ناظران خود را به حال شده است در جلسات با شیا.

اردن و دیگر جمهوری خواهان اخراج شهادت به شایعات.

“این برای تلفن های موبایل مانند شما شنیده مسائل شما در حال حاضر آوردن به این کمیته به عنوان واقعیت” اردن گفت.

وزارت دادگستری رهبری تغییر از صدور توصیه برای سنگ تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی نارضایتی خود را در توصیه به نه سال در زندان گفته شده بود بیش از حد سخت. سنگ محکوم شد Feb. 20 به خدمت بیش از سه سال در زندان به علاوه دو سال آزادی مشروط و $20,000 خوب است.

بر گفته مغلوب ساختن پیشی جستن جیر هیچ نقشی در تغییر است. او گفت که او دستور تشکیل پرونده جدید ساعت زودتر از آنجا که او غافلگیر شده توسط اولیه صدور حکم توصیه و بر این باور بود که بیش از حد بر اساس حقایق در مورد.

Zelinsky توصیف داشتن یاد گرفتم از رسانه ها است که وزارت دادگستری برنامه ریزی برای ابطال محاکمه تیم محکومیت توصیه چیزی که او گفت که او در بر داشت غیر معمول با توجه به بخش متعارف عمل نه اظهار نظر در مورد.

هر چند باراک اوباما در ابتدا گفت: گزارش های کاذب بودند این تیم بود و بعد گفت که صدور حکم تفاهم نامه خواهد بود صادر شده است که به دنبال یک فندک مجازات برای سنگ.

“ما بارها و بارها خواسته است که برای دیدن یادداشت جدید قبل از پر کردن آن است. درخواست ما رد شد,” Zelinsky گفت. “ما در مورد محتوا و یا ماده از پیشنهاد تشکیل پرونده و یا حتی کسانی که در حال نوشتن آن است. به ما گفته شد که یک پتانسیل پیش نویس از تشکیل پرونده به ما حمله شخصا.”

Zelinsky می گوید او همچنین گفت که این اقدام آمریکا وکیل بود به سنگ مانند بی سابقه ای مطلوب درمان به خاطر او بود “ترس از رئيس جمهور.”

Kupec گفت: بار تا به حال به کارگردانی شیا به ترک حکم به اختیار قاضی است که در نهایت محکوم سنگ به یک ویژه مقدار کوتاه از زمان زندان از دادگاه دادستان بود در ابتدا به دنبال.

“قابل توجه آقای Zelinsky یک خط دادستان نمی هر گونه بحث و گفتگو با دادستان کل ایالات متحده وکیل و یا هر عضو دیگر رهبری سیاسی در این بخش در مورد صدور حکم; در عوض آقای Zelinsky را از اتهامات مربوط به آمریکا وکیل انگیزه هستند و بر اساس تفسیر خود را از وقایع و شایعات (در بهترین حالت) و نه دانش دست اول” Kupec در بیانیه ای گفت.

سنگ بود و در همه محکوم به هفت فقره کیفرخواست متهم کرده که او را از دروغ گفتن به کنگره دستکاری با یک شاهد و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات.

در روز سه شنبه, سنگ, ثبت, حرکت, درخواست برای گسترش خود را تسلیم تاریخ تا ماه سپتامبر به دلیل coronavirus نگرانی. او برنامه ریزی شده است به گزارش به یک زندان فدرال در گرجستان در ماه ژوئن 30.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>