مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه منظور تقویت ما رفاه کودک سیستم – Wed, 24 Jun 2020 PST

نیویورک — مقابله با کاهش مشخصات موضوع برای کاخ سفید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا دوشنبه با هدف تقویت کودک-برنامه های رفاه در سراسر کشور.

این می آید به عنوان فرزند-سازمان حفاظت از سراسر ایالات متحده در مبارزه با عوارض مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر مورد ستایش قرار داد به منظور به عنوان یک گام به سوی “پررنگ اصلاحات.” اهداف بلند پروازانه هستند — محدود کردن کودک بدرفتاری تقویت برنامه های تصویب و تشویق پشتیبانی برای در خطر خانواده ها تا کودکان کمتر نیاز به جدا از خانه های خود قرار داده و در پرورش و مراقبت.

یک مدافع را در خطر از کودکان و خانواده های دانشگاه آزاد اسلامی Vivek Sankaran گفت: آن را دشوار است به یک فوری حکم به اینکه آیا این طرح قابل توجه و یا “بسیاری از کرک با کمی ماده است.”

Sankaran گفت که او در بر داشت برخی از پایه و اساس خوش بینی در عملکرد ارشد HHS رسمی جری میلنر “چه کسی است که به شدت در تلاش برای تغییر چیزهایی که” پس از انتصاب خود را سه سال پیش برای نظارت بر بسیاری از بخش های رفاه کودکان کار می کنند.

منظور اجرایی پیش بینی سه حوزه اساسی از اصلاحات:

—ایجاد “مشارکت قوی” بین سازمان های دولتی و عمومی و خصوصی مبتنی بر ایمان و سازمان های جامعه است. این اهداف شامل توسعه مبتنی بر جامعه سوء استفاده-پیشگیری و حمایت از خانواده ارائه خدمات و برگزاری متحده پاسخگو برای استخدام تعداد کافی از فاستر و خوانده خانواده.

—بهبود منابع ارائه شده به مراقبان و کسانی که در مراقبت از. این سفارش می گوید HHS را افزایش می دهد دسترسی از واقعه مطلع آموزش و حمایت از ولایت از طریق کمک های مالی و کمک های مالی و افزایش حمایت خویشاوندی مراقبت و تقریبا 20,000 افراد جوان که سن از نگهداری فرزند در هر سال.

—بهبود فدرال نظارت بر کلید قانونی رفاه کودک مورد نیاز است. در میان دیگر مراحل این پیشنهاد هدایت HHS به توصیه متحده در امکان استفاده از بودجه فدرال به پشتیبانی از با کیفیت بالا و نمایندگی قانونی برای والدین و کودکان.

مارتین گوگنهایم یک استاد حقوق در دانشگاه نیویورک که تمرکز بر حقوق کودکان و حقوق خانواده گفت: او heartened با اشاره نمایندگی حقوقی.

“تحقیقات دقیق نشان میدهد که بهبود والدین نمایندگی یکی از بهترین راه برای ترویج ایمنی و دوام و رفاه کودکان,” او گفت: از طریق ایمیل. “آن را به طور قابل توجهی کاهش می دهد مقدار زمانی که کودکان باید تحمل تروما فاستر مراقبت”

“اما البته ما نیاز به دیدن چاپ خوب,” او اضافه شده است. “منظور اجرایی صحبت می کند در پهن و من مشتاقانه منتظر دیدن جزئیات.”

با توجه به HHS وجود دارد در مورد 430,000 کودکان در حال حاضر در ایالات متحده در تقویت سیستم مراقبت از جمله نزدیک به 124,000 که واجد شرایط برای پذیرش

HHS گفت: دولت خود را برای کودکان و خانواده ها کمک کرده است تا برای کاهش تعداد کودکان ورود فاستر مراقبت. برای سال مالی 2019 از آن انتظار دارد که مطالب به فاستر مراقبت خواهد شد و در مجموع حدود 250,000 پایین 9 درصد از سال 2016.

آیلین Pasztor کالیفرنیا مبتنی بر رفاه کودکان مدافع با تجربه به عنوان یک پدر و مادر رضاعی و پدر و مادر خوانده گفت: HHS باید بر اهمیت خویشاوندی مراقبت — به طور پیوسته در حال رشد عمل قرار دادن فرزندان با بستگان و نه با پدر و مادر رضاعی که بخشی از خانواده.

“اما چنین ترتیبات تنها زمانی که این اقوام قادر به ارائه مهم هویت فرهنگی — را ضروری مالی و پشتیبانی” Pasztor گفت.

Coronavirus همه گیر باعث شده است که آرایه ای از مشکل برای کودک-حفاظت سازمان در سراسر ایالات متحده آمریکا است. برخی از خانواده دادگاه شده اند اختلال در زمان به تاخیر انداختن فرزند خروج از نگهداری فرزند به بازگشت به خانه. بسیاری از پدر و مادر بیولوژیک محروم شده اند به طور معمول در فرد بازدید و با کودکان قرار می گیرد, در پرورش و مراقبت. و برخی از سازمان ها می گویند آن را تبدیل به سخت تر از همیشه به استخدام جدید پدر و مادر رضاعی.

به معاون اجرایی رئیس جمهور از کودکان کمک یک آژانس خصوصی فراهم می کند که فاستر-خدمات مراقبت در شهر نیویورک گفت: پرسش از آینده نگر پدر و مادر رضاعی باید کاهش یافته و به حدود 10 ماه در طول همه گیر, نسبت به عادی به طور متوسط از 40 تا 50 در هر ماه.

“بدیهی است که مردم نگران مصرف در کودکان گفت:” گرجستان Boothe. “COVID-19 است خو علاقه خود را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>