نامه: قوانین به تنهایی نمی خواهد آن را انجام دهد. زمان به تنهایی آن را انجام نمی. بیایید کار اعتماد.

هر کس شنیده است که “جورج فلوید جهان تغییر کرده است.” من تعجب می کنم اگر که درست خواهد بود و در طول زمان است. من به اندازه کافی به زندگی از طریق جنبش حقوق مدنی در دهه 1960 است. بسیاری از ما خوش بودند پس از آن که ما در جاده ها به تغییر واقعی. نژادی ادغام شد و هر دو را تشویق و حتی مجبور در بسیاری از جبهه ها. که حل نمی نژادپرستی. در طول زمان ما فقط به عقب بازگشته و دوباره. زمانی که اوباما انتخاب شد وجود دارد به نظر می رسید جدید, امید, اما پس از آن ما انتخاب نژادپرستانه رئیس جمهور.

بنابراین در اینجا ما در حال تجربه اعتراضات و شورش همه را دوباره و دوباره. من فکر نمی کنم انتخابات و قوانین شدیدتر در حالی که مفید خواهد تغییر جامعه ما است. رهایی اعلام پایان ندارد تبعیض است.

قوانین به تنهایی نمی تواند نیروی تغییر در قلب مردم است. زمان به تنهایی تغییر نکرده و آنها را هر دو.

من فکر می کنم پاسخ اعتماد است. ما را به تبدیل شدن به راحتی با هر یک از دیگر. هنگامی که ما درک می کنیم چقدر ما یکسان هستند ما پس از آن می توانید در آغوش ما تفاوت در راه مثبت. هنگامی که ما انجام می دهیم ما می توانیم اعتماد به یکدیگر است. هنگامی که ما می تواند جهان را تغییر دهید.

جان Mannillo, St. Paul

جدا شده و درد و رنج

مادر من است و از دست دادن وزن و از دست او سرزنده شخصیت. او آلزایمر دارد و زندگی در تسهیلات زندگی کمک.

هیچ زندگی وجود دارد. حتی اگر آنها هیچ Covid-19 موارد مادرم در حال مرگ است از انزوای اجتماعی. چه چیزی می تواند بدتر برای کسی که وعده داده شده بود مراقبت از آسایش و پیشبرد بخشنامه نسبت به زنده نگه داشته شود و با تقریبا هیچ آسایش را از خانواده اش که او را دوست دارد ؟

این غیر قابل قبول است. که در آن دلسوزی برای ما سالمندان ؟ چرا معترضان دریافت رایگان تست اما سالمندان ما تنها یک وعده بیشتر Covid-19 بیماران قرار داده می شود به خانه های خود را ؟

نیست آنها رنج می برد به اندازه کافی است ؟ قرار دادن Covid-19 بيمار به ما کمک شهر و خانه های پرستاری است که بی عاطفه و بی رحمانه که من شنیده ام هنوز — چرا استفاده از $6 میلیون ساختمان که ساخته شده بود برای مرحوم Covid-19 به جای آن نشسته است خالی b.t.w.

ملانی ون Wyhe Stillwater

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>