چرا برگها رو به جلو Jason Spezza می بیند چند منفی در NHL بازگشت به بازی طرح

Jason Spezza است خوش است خوش.

جانباز افرا برگها رو به جلو معتقد است NHL می تواند غلبه بر چالش های ایجاد شده توسط بیماری همه گیر کوروناویروس به طوری که او می تواند برنده که گریزان جام استنلی در حالی که همچنین کمک به یک توافق دسته جمعی در طول راه.

بنابراین حتی اعلام هفته گذشته که 11 بازیکن — با یک عنوان هم تیمی Auston ماتیوز — آزمایش مثبت برای coronavirus را متوقف خواهد کرد Spezza از فکر خوب, مثبت.

“ما می دانستیم که وجود دارد رفتن به تست مثبت پس از آن احتمالا خوب بوده است وجود دارد برخی از مثبت آزمون” 37 ساله Spezza گفت. “است که به ما می دهد برخی از عمل در نحوه مقابله با آن.

“من می دانم که شما خواندن این گزارش که بچه ها ناراضی هستند و وجود دارد که نمی خواهید به بازی اما شما می خواهم به فکر می کنم که یک اقلیت است و ما در حال رفتن به حرکت رو به جلو است و بازی و آنها در حال رفتن به انجام یک کار خوب از نگه داشتن ما امن است. من خیلی خوش بینانه در مورد همه چیز در حال حاضر است.”

باید اشاره کرد که این بازیکنان باید به طور رسمی توافق برای بازگشت به بازی. آنها تنها توافق در قالب 24 تیم جام استنلی مسابقات اگر آنها بازگشت به بازی. آنها اهرم در حال حاضر آنها در حال استفاده از آن سعی کنید برای رسیدن به یک توافق در یک توافق دسته جمعی قبل از این زمان یکی از انقضای در سال 2022.

گیر تأثير آن بر حقوق و دستمزد کلاه و ضربه بازیکنان حقوق از طریق سپردن ساخته شده است و این یک اولویت برای بازیکنان در حالی که دستاورد یک سال 2020 قهرمان جام استنلی تر است یک اولویت برای لیگ برای تحقق تعهدات خود به خود پخش همکاران و حامیان مالی.

آن را بسیار به احتمال زیاد با اعلام این خبر در بازگشایی اردوگاه های آموزشی, اعلام دو hub شهرستانها و یک تفاهم نامه جدید CBA اعلام خواهد شد در همان زمان و یا در عرض چند روز از یکدیگر.

“این کمک می کند تا همه چیز با هم” گفت: Spezza. “این یک فرصت طلب زمان برای هر دو طرف با منافع متقابل را امتحان کنید به کراوات چیزهایی هم وجود دارد برخی از کار صلح با ناآرامی ها در جهان در حال حاضر. آن را به هر کس یک شانس برای خارج شدن از این با هم. است تمرکز بر روی آن در حال حاضر.”

لیگ این هفته اعلام کرد این امر اجازه می دهد تا بازیکن — که در حال تمرین به طور داوطلبانه به سازماندهی خود را در گروه 12 تا از شش. برگها انجام داده اند که در عین حال اما Spezza انتظار دارد که تا پایان این هفته.

در ضمن وجود دارد جنبش در مرکز شهر مقابل با کلمبوس, مینیاپولیس-سنت پل پیتسبورگ و دالاس همه ظاهرا کاهش یافته و از فهرست 10 بالقوه hub شهرستانها با لیگ.

این بدان معناست که تورنتو ادمونتون و ونکوور که همه روشن از دولت کانادا هفته گذشته اجازه می دهد تا همگروهی quarantining — زنده باقی مانده در امید خود را به یکی از دو مرکز شهرستانها. لاس وگاس و لس آنجلس و شیکاگو نیز زنده باقی می ماند.

ایده پشت hub شهرستانها — دو شهرستانها میزبانی بالای 12 تیم از هر یک از کنفرانس ها — این است که به نگه داشتن بازیکنان, مربیان, مربیان و تیم ها و لیگ مقامات جداگانه از جامعه بزرگ. برخی نقاط شهر مانند میدان عمل و دوره های گلف و رستوران ها — خواهد بود hived برای NHL-استفاده از تنها.

این بدان معناست که — به لحاظ نظری — اگر کسی دارای coronavirus اشکال داخل توپی, آن را نمی خواهد گسترش در خارج از مرکز است. و هر کسی خارج از مرکز با اشکال نمی خواهد آن را به بازیکنان است.

Spezza است که مؤمن در این طرح است.

“من بسیار با اعتماد به نفس است که هنگامی که ما به hub شهرهای ما قادر خواهید بود برای انجام یک کار خوب از نگه داشتن آن (ویروس) را گفت:” Spezza. “گرفتن وجود دارد در حال رفتن به چالش که در آن طول می کشد کمی نظم و انضباط در بخشی از ما به عنوان بازیکنان را به مطمئن شوید که ما اصلا از خط خارج شدن برنامه. اما من خیلی با اعتماد به نفس در طرح آنها در جای خود و ما صحبت کردیم به پزشکان و آنها گذاشته همه چیز است.”

اما فراتر از به سادگی با نگه داشتن ویروس آن معنی خواهد بود که بازیکن قادر خواهد بود برای دیدن خانواده خود را برای امتداد طولانی. برای Spezza که دارای دو قیمت به ارزش آن است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

“ما تا به حال باز خانواده مکالمات در مورد آن, و آن را آسان نخواهد بود به خصوص پس از سه ماه واقعا احتمالا بهترین کیفیت هم خانواده من و ام تا به حال با بچه های من و همسرم” گفت: Spezza. “این رفتن به یک تنظیم. وجود خواهد داشت برخی از اشک درگیر من مطمئن هستم که در طول راه, اما ما به شما FaceTime و آنها درک کنند که پدر من یک رویا از تلاش برای برنده جام استنلی و وجود دارد نه بیش از حد بسیاری از سال در اینجا سمت چپ.

“این یک بزرگ خانواده قربانی و آنها را در هیئت مدیره با آن است.”

Kevin McGran

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de