TFC یک خانه کامل با ستاره مهاجم جوزی آلتیدور در شهر برای آموزش

همه از تورنتو FC را بازیکنان پشت در باشگاه شمال تورنتو مرکز آموزش با بازگشت ستاره مهاجم جوزی آلتیدور.

در ایالات متحده بین المللی شده بود در خانه فلوریدا تا چهارشنبه گذشته هنگامی که او آمد شمالی از طریق جت خصوصی به دوباره پیوستن به این تیم است. یک سخنگوی باشگاه گفت: Altidore است آموزش خود را در حالی که انجام یک دو هفته ای قرنطینه و دوباره این باشگاه کامل جلسات آموزشی که توسط بیش از.

تورنتو مدافع پرسپولیس Ciman سابق تاثیر بازیکن صرف برخی از زمان در خانه و خانواده خود را در مونترال در طول آموزش وقفه با توجه به جهانی همه گیر شده است اما با این تیم برای برخی از زمان در حال حاضر.

تورنتو و دیگر 25 تیم در حال آماده سازی برای “MLS برگشت مسابقات” اجرا می شود که از ماه جولای از طریق Aug. 11 در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهانی توچال در منطقه اورلاندو.

تورنتو, مونترال, انگلستان و, d. C., United در گروه C در جام جهانی به سبک مسابقات است.

MLS مسابقات خواهد بود که قبل از بازی خالی می ایستد نشانه از سرگیری به لیگ برتر را 25 فصل است که متوقف شد مارس 12 و بعد از دو دور با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

امید است که در لیگ یک بار فلوریدا مسابقات به اتمام است و می تواند در ادامه فصل به طور منظم با یک تجدید نظر در برنامه در صفحه اصلی بازار.

این مسابقات که حامل یک 1.1 میلیون دلار (آمریکا) جایزه, استخر, را ببینید, تیم سه بازی مرحله گروهی مسابقات در سراسر 16 روز. دو نفر در هر یک از شش گروه به همراه چهار تا از بهترین مقام سوم finishers خواهد شد و سپس در حرکت به مرحله حذفی: دور 16, یک چهارم نهایی, نیمه نهایی و نهایی است.

سه مرحله گروهی مسابقات تعداد خواهد شد در به طور منظم فصل جدول رده بندی.

برنده مسابقات را کسب یک نقطه در 2021 Scotiabank کونکاکاف لیگ قهرمانان.

این بدان معناست که کانادا می تواند دو اسکله در لیگ قهرمانان کونکاکاف. کانادا قهرمانی برنده نیز واجد شرایط.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de