رپتورز آمار فورت مایرز با احتیاط بازی طرح در COVID-19 کشور

بسیار کمی در این بار می آید و بدون خطر و رپتورز مصرف زیادی محاسبه قمار آنها به عنوان آماده شدن برای از سرگیری فصل NBA در ماه آینده.

بازیکنان و مربیان و کادر تيم در حال حاضر جمع آوری در فورت مایرز, Fla. برای نزدیک به دو هفته از گروه های کوچک تمرینات قبل از جسارت به اورلاندو منطقه که در آن آنها را منزوی در NBA پردیس تا سه ماه در حالی که در تلاش برای دفاع از قهرمانی خود را.

آنها به رهبری به شکم COVID-19 وحش.

ایالت فلوریدا است که در تلاطم یک افزایش شدید در تعداد coronavirus موارد — از جمله بیش از 3,500 در لی کانتی که در فورت مایرز واقع شده است و با توجه به فلوریدا مقامات بهداشتی.

اما رپتورز بدیهی است که احساس آنها می تواند به حفظ سلامت و ایمنی یک گروه از بیش از 30 بازیکنان و مربیان و مسئولان بعد از دو هفته.

“دسترسی به هر دو تیم هتل و داوطلبانه فرد امکانات تمرین صرفا محدود به ضروری پرسنل تیم” تیم گفت: در پنج بند آزاد اعلام حرکت در صبح روز دوشنبه.

کسانی که در تورنتو سفر به فورت مایرز منطقه در روز دوشنبه. برخی از بقیه که در حال صرف چند ماه گذشته در ایالات متحده و یا در جای دیگر در حال حاضر وجود دارد.

این طرح برای همه اعضای سفر به آزمایش می شود برای COVID-19 روز سه شنبه قبل از شروع کار در این دادگاه اواخر این هفته.

رپتورز نمی خواهد رفتن کامل با مته سوراخ کردن در فورت مایرز, اما, جایی که آنها خواهد شد در بدنسازی استفاده می شود توسط دانشگاه بین المللی چابهار.

تحت NBA بازگشت-به-بازی, برنامه, تنها فرد و گروه تمرینات مجاز هستند در حال حاضر. لیگ کاسته است محدودیت در این فاز افزایش اندکی از تعدادی از بازیکنان و مربیان مجاز به استفاده از امکانات تیم برای تقریبا یک ماه تا چهار بازیکن در حال حاضر مجاز در دادگاه در همان زمان. هیچ محدودیتی وجود دارد که می تواند مربی آنها اما این روند هنوز هم داوطلبانه است.

“پروتکل های دقیق طراحی شده اند برای اطمینان از این سطح اولیه دسترسی را در یک کنترل شده و ایمن و سالم راه” تیم آزادی گفت.

هیچ اجباری تیم تمرینات برگزار می شود قبل از ژوئیه 1.

چرا رپتورز را انتخاب فلوریدا ناشناخته است و نه تیم رئیس جمهور Masai Ujiri و نه مدیر کل بابی وبستر را علنا مورد بحث آن است. اما با محدودیت ها هنوز هم در جای خود برای هر کسی که وارد کانادا شد و به احتمال زیاد امکان پذیر نیست برای استفاده از تخم مرغ مرکز آموزش در تورنتو است.

فورت مایرز در فلوریدا سواحل خلیج فارس حدود 250 کیلومتر از اورلاندو که در آن رپتورز و 21 تیم های دیگر رقابت برای سال 2020 قهرمانی انتظار می رود برای شروع بازی در اواخر ماه جولای.

آیا سایت های دیگر در نظر گرفته شد مشخص نیست اما گزارش شده است برای بیش از یک هفته است که تورنتو را فورت مایرز پایه آن قبل از دیزنی پردیس باز می شود.

هیچ نشانه ای وجود دارد که هر یک از 17 رپتورز واجد شرایط برای بازی در سر فصل خواهد شد استفاده از این لیگ تصمیم به مجازات نیست هر بازیکنی که مردد است. گذشته از ندادن حقوق و دستمزد را برای بازی از دست رفته هر بازیکن می تواند کاهش به شرکت به هر دلیلی بدون عواقب.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

روز دوشنبه ESPN و آسوشیتد پرس گزارش داد که واشنگتن ویزاردز مرکز دیویس Bertans خواهد شد که یک عامل رایگان زمانی که 2019-20 فصل به پایان می رسد تصمیم گرفته است را به یک پاس در بازی در اورلاندو است.

جادوگران در میان شش تیم در خارج از لیگ برتر 16 که دعوت شده بودند به تعقیب حذفی اسکله در هشت “بذر بازی ها” هر دو تیم بازی خواهد کرد در دیزنی.

Doug Smith

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>