Fauci امیدوار برای یک واکسن اواخر سال 2020 اوایل 2021

توسط LAURAN NEERGAARD و ریکاردو آلونسو-ZALDIVAR

واشنگتن (AP) — دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: او با احتیاط خوش بینانه است که وجود خواهد داشت یک COVID-19 واکسن تا پایان سال یا اوایل سال 2021 و هشدار داد که چند هفته آینده حیاتی خواهد بود به چرخی پایین coronavirus نقاط داغ در سراسر کشور است.

Dr. Anthony Fauci و مقامات بهداشت همچنین گفت: آنها خواسته شده است به کم کردن سرعت تست برای coronavirus مسئله ای است که بحث برانگیز شد پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هفته گذشته که او آنها را به انجام خواسته که فقط به خاطر آن بود کشف بیش از حد بسیاری از عفونت. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او شوخی نیست زمانی که او گفت که.

“ما انجام خواهد داد بیشتر تست” Fauci گفت: یک کمیته مجلس.

آمریکا آزمایش قرار گرفته است و بیش از 27 میلیون نفر با حدود 2.3 میلیون – یا 8.4% تست مثبت است.

این مقامات بهداشتی بازگشت به کاپیتول هیل در یک مملو حاضر در کشور همه گیر پاسخ با کروناویروس موارد افزایش در حدود نیمی از ایالت ها و قطب بندی سیاسی در رقابت برای جلب توجه با بهداشت عمومی توصیه.

“ما شده ایم بد” گفت: Fauci, بیماری های عفونی ارشد در موسسه ملی بهداشت. او گفت که او “بسیار نگران” در مورد افزایش جامعه گسترش در برخی از کشورها.

“بعد از چند هفته در حال رفتن به بحرانی در توانایی ما برای مقابله با آن موج,” او گفت:.

Fauci شد شهادت همراه با روسای مراکز کنترل بیماری و غذا و دارو و بهداشت و خدمات انسانی رسمی.

پس Fauci گذشته در ظاهر با مشخصات بالا شنوایی بیش از یک ماه پیش در ایالات متحده آغاز کرده است در حال ظهور از هفته اقامت در خانه سفارشات و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی. اما آن را در حال انجام در یک راه ناهموار با برخی از کشورها به مراتب کمتر محتاط تر از دیگران است. سه نفر از کشور با فرمانداران جمهوریخواه که در حال صعودی در بازگشایی — آریزونا و فلوریدا و تگزاس در میان کسانی که شاهد افزایش نگران کننده بوده است.

هفته گذشته معاون رئیس جمهور مایک پنس چاپ نظر مقاله در وال استریت ژورنال گفت: تلاشهای دولت باید در تقویت این کشور توانایی مقابله با ویروس و باید “یک علت برای جشن.”

سپس در مغلوب ساختن پیشی جستن آخر هفته تجمع در تولسا بسیاری از حامیان او نمی ماسک می پوشند که برای برخی یک نافرمانی در برابر آنچه آنها را به عنوان دخالت دولت. مقامات کاخ سفید بعد از آن سعی کردم به راه رفتن و برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن نظر وجود دارد در کاهش تست نشان می دهد آن را به معنای واقعی کلمه گرفته شده است.

خانه انرژی و تجارت رئیس کمیته فرانک Pallone نیوجرسی گفت: در روز سه شنبه با شنیدن این تهمت را تست نظر در این تجمع “بود و بسیار بی پروا عمل و متاسفانه آن را همچنان رئیس جمهور الگوی نادیده گرفتن مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ترک کاخ سفید برای سفر به آریزونا در روز سه شنبه برگزار کردن آن نظرات گفته خود دولت ایالات متحده در حال انجام تست بیشتر از هر کشور دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن سفر شامل یک تجمع در megachurch.

Fauci به تازگی هشدار داد که ایالات متحده هنوز در موج اول این بیماری همه گیر است و در ادامه به اصرار آمریکا برای عمل اجتماعی فاصله. و در اخیر ABC اخبار مصاحبه او گفت: تظاهرات سیاسی مانند تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی هستند “خطرناک” برای همه درگیر. خواسته در صورتی که اعمال می شود به تهمت تظاهرات, او گفت:. Fauci همچنان از به رسمیت شناختن گسترده تست به عنوان بحرانی برای ابتلا به خوشه COVID-19 موارد قبل از آنها به نوبه خود به تمام شیوع بیماری در یک جامعه است.

حدود 2.3 میلیون آمریکایی شده اند بیمار در گیر و برخی از 120,000 فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

Fauci که ریاست موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی پیوست شده توسط CDC مدیر دکتر رابرت Redfield, FDA, رئیس Dr. Stephen هان و سر از خدمات بهداشت عمومی آمریکا, Adm. برت Giroir.

Giroir شنود گذاشته شد توسط کاخ سفید برای نظارت بر گسترش coronavirus تست. اما او بد نامی پس از خلاف کاران شکایت پرچم او را برای تلاش به فشار یک مالاریا مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به درمان COVID-19 بدون قطعی شواهد علمی. FDA از آن خارج اضطراری با استفاده از مجوز برای هیدروکسی کلروکین.

“شده اند وجود دارد بسیاری از تاسف اشتباه در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به COVID-19 همه گیر” Pallone گفت. “به عنوان جوامع در سراسر کشور سهولت های اجتماعی فاصله راهنمایی و بازگشایی اقتصاد خود را, آن است که بسیار مهم است که هر دو دولت و کنگره باقی می ماند متمرکز شامل گسترش coronavirus و ارائه منابع و پشتیبانی آمریکایی ها باید در این زمان از بحران است.”

وجود دارد که هنوز هیچ واکسن برای COVID-19 و وجود دارد هیچ درمان به طور خاص توسعه یافته برای این بیماری اگر چه داروی ضد ویروسی remdesivir نشان داده شده است برای کمک به برخی از بیماران و همچنین به عنوان یک استروئید به نام دگزامتازون و پلاسما از بیمارانی که بهبود یافته اند.

پس Fauci آخرین شهادت در بیمارستان پزشکان تبدیل شده اند بیشتر ماهر در درمان coronavirus بیماران با تکنیک ها و داروها را در اختیار خود. ایالات متحده همچنان به سطح شیب دار تا تست با برخی از 27.5 میلیون آمریکایی یا بیش از 8 درصد از جمعیت مورد آزمایش تا کنون. اما بسیاری از جوامع هنوز به اندازه کافی سلامت کارگران آموزش دیده در تماس با ردیابی این کار از شناسایی افرادی که تا به حال تعامل با یک فرد آلوده. که می تواند آن را مشکل تر برای tamp پایین شیوع بیماری های در حال ظهور.

انرژی و تجارت کمیته نظارت بر دارو و واکسن در میان دیگر جنبه های ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی. کمیته دموکرات شده اند به شدت انتقادی از دولت. نه همه جمهوری خواهان را به انتظارنشسته بودند تا به دفاع از کاخ سفید است. برخی از توافق اعضای در حال رشد بودند نگران در اوایل سال که دولت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای آماده سازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>