EWU دانشکده سنا رای عدم اعتماد در جمهور مری کوللینن نقاشی سریع ملامت از امنا – Mon, 22 Jun 2020 PST

شرقی واشنگتن دانشگاه دانشکده سنا روز دوشنبه برگزار شد با رأی عدم اعتماد به رئیس جمهور مری کوللینن نشان دادن مخالفت قریب به اتفاق از دست زدن به دانشگاه را دم بحران مالی است.

“دیرینه نگرانی در مورد رهبری او مورد بحث قرار گرفته اند بی سر و صدا برای سال” EWU استاد جولیا اسمیت که ریاست دانشکده سنا در بیانیه ای گفت: پس از رای دادن. “آن را به عنوان روشن است که کسانی که مکالمات آرام نمی شد که منجر به تغییر این دانشکده تصمیم به صحبت با صدای بلند و بیشتر صدای واحد.”

رای گرفته شده در طول یک زوم جلسه 35-2 با چهار دانشکده سناتور ممتنع و یک وجود ندارد. آن را درو سریع ملامت از EWU امنا که در دفاع از کوللینن و ابراز هیچ تمایل به جای او به عنوان دانشگاه شرايط چالش های مالی ساخته شده به شدت بدتر از COVID-19 بیماری همه گیر.

“در بی سابقه بار EWU ارومیه در مجلس سنا به نظر می رسد به عمد نادیده گرفته عادلانه و جامع تجسم دکتر کوللینن. دانشکده سنا موفق به دادن اعتبار به دانشگاه ما رئیس جمهور برای او قابل توجه بسیاری از موفقیت ها و دستاوردها” هشت امنا گفت: در یک بیانیه مشترک.

آنها اشاره کرد, در میان چیزهای دیگر کوللینن کار به تامین بودجه برای EWU جدید میان رشته ای علوم, مرکز, گسترش علوم سلامت برنامه های استقرار پردیس فرهنگی مرکز و دستور انتقال برخی از برنامه ها به کاتالیزور ساختمان در اسپوکن دانشگاه های منطقه.

“ربات همچنان به حرکت رو به جلو با دوره ما فلوچارت,” امنا گفت. “موفقیت دانش آموز است که هدف نهایی از EWU هیئت امنا, دولت, اعضای هیات علمی و کارکنان. تنها با همکاری با یکدیگر و نه در برابر یکدیگر خواهد شد و ما در رسیدن به این هدف است.”

بیانیه ای از کوللینن دفتر گفت که او “همچنان متعهد به همکاری با دانشکده به کار را از طریق نگرانی های خود را در حالی که دانش آموزان دریافت عالی آموزش و پرورش است. کوللینن همچنین به نظر می رسد به جلو به همکاری با هیئت امنا و همچنین دانش آموزان و کارکنان و فارغ التحصیلان به دنبال راه های شرقی می تواند به حفظ آن ماموریت اصلی در حالی که مرور این زمان به چالش کشیدن.”

هر دو کوللینن و امنا گفت: آنها احترام EWU را “مشترک حکومت” مدل و ورودی دانشکده سنا.

برخی از اعضای هیئت علمی را محکوم کرد کوللینن تصمیم که او به تازگی معکوس به EWU دفتر تنوع و شمول است. بسیاری از آنها را تقبیح دانشگاه هزینه کردن در ورزش به ویژه فوتبال است.

در یک بررسی اخیر 70 درصد از 226 پاسخ اعضای هیئت علمی مورد بررسی قرار کوللینن کلی عملکرد به عنوان “فقیر” و یا “نیاز به بهبود است.” او همچنین دریافت پایین علائم برای رهبری او در چنی و المپیا و برای مشاوره و ارتباط با دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان.

این است که خاک آشنا برای کوللینن.

قبل از مصرف راس EWU در سال 2014 او استعفا داد به عنوان رئیس جمهور از جنوب اورگان دانشگاه پس از یک اکثریت ضعیف ارزیابی عملکرد و رای اعتماد توسط SOU دانشکده. استادان او را متهم و دیگر مدیران مالی و سوء مدیریت.

مدیران می گویند EWU در مالی 2021 می تواند از دست دادن بیش از 12 میلیون دلار در بودجه دولت و بیش از 24 میلیون دلار از شهریه و منابع دیگر به دلیل عوارض ناشی از این بیماری همه گیر. که به دنبال دو سال بسیار کوچکتر کاهش است که درگیر اخراج و عمده بازسازی بخش علمی.

اخیرا نزدیک به 400 EWU کارکنان اطلاع داده شد که آنها به زودی می تواند furloughed یا گذاشته; اعضای هیات علمی نیز در صورت اخراج.

تنها به تازگی کوللینن و امنا موافقت با استخدام مشاوران برای بررسی EWU دو و میدانی بودجه. امنا به ضرب گلوله یک دانشکده درخواست برای تجزیه و تحلیل مستقل در فوریه اما در حال حاضر این دانشگاه در حال آماده سازی را به مناقصه. برخی از اساتید پیشنهاد حذف, فوتبال, انتقال برنامه به پایین NCAA division یا از بین بردن بخش دو و میدانی در دسترس نباشد.

امنا انتظار می رود که رای گیری روز شنبه در یک دانشگاه بودجه به عنوان به خوبی به عنوان یک حرکت به اعلام یک “بحران شدید مالی” یک حرکت که به کوللینن عملا لجام گسیخته بودجه-کاهش قدرت.

یک جلسه جداگانه برنامه ریزی شده است برای ساعت 2 بعد از ظهر شنبه تنها به جمع آوری نظرات عمومی. کسانی که مایل به صحبت می کنند و می توانید ویدئو کنفرانس دستورالعمل امنا’ صفحه وب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de