لیورپول برگزار شد با اورتون به عنوان تاخیر پیشنهاد به مهر EPL رزومه

لیورپول انگلستان—بدون پیروزی برای لیورپول در این طولانی ترین روز سال و حتی دیگر صبر کنید شاید به پرچ عنوان.

هنگامی که شما بوده ام به انتظار 30 سال — و پس از آن تاجگذاری با تاخیر سه ماه به دلیل یک بیماری همه گیر — صبر و انتظار است.

آرامترین از 236 Merseyside دربی با طرفداران دسترسی به Goodison Park, تولید بدون اهداف به عنوان Everton برگزار شد لیورپول 0-0 قرعه کشی در روز یکشنبه.

لیورپول بی سابقه است 23 امتیاز در مقابل. اما در حال حاضر دیگر به طوری که برخی از پیروزی بر کریستال پالاس در روز چهارشنبه در آنفیلد را مهر و موم عنوان. این سناریو نیاز به برنلی از دست دادن ندارد به مکان دوم دفاع از قهرمان منچستر سیتی در روز دوشنبه.

اما با هشت بازی باقی مانده لیورپول قابل توجهی فضای تنفس برای پایان دادن به خشکسالی و پیروزی آن داخلی اولین قهرمانی از سال 1990 است.

پس از 103 روز صبر کنید برای بازگشت به لیگ اقدام لیورپول حمله به قدرت شده بود عقیم با محمد صلاح نیست جا به اندازه کافی برای آمدن روی نیمکت. جستجو برای یک هدف جوئل Matip هدر رفتن گسترده ای در نیمه اول و Fabinho داشتن یک ضربه آزاد مخفیگاه آنان بیش دروازه بان اردن Pickford در اواخر.

“از نظر جسمی آن را واقعا شدید است. من را که” لیورپول مدیر یورگن زیدان گفت. “ما به اندازه کافی شانس. بسیاری از زمان ما غالب شد اما آنها تا به حال بزرگترین شانس.”

که برای کارلو آنچلوتی طرف با 10 دقیقه برای رفتن به زمانی که دومینیک کالورت-Lewin شات ذخیره می شد Alisson و پیگیری از تام دیویس آمار ارسال. Alisson شد هشدار دوباره به انکار همکار برزیلی Richarlison به بازی آمد به زندگی در مراحل پایانی.

“بازیکنان زنگ زده” کالورت-Lewin گفت. “این یک بازی عجیب و غریب. آن را عجیب و غریب با یک بازی این قدر. معمولا محل تندرست است و آن را سخت برای دریافت استفاده می شود به در اولین بار.”

با هیچ جمعیت وجود دارد آرامش را اغلب به شدت مورد اعتراض دربی هر چند لیورپول نیز برگزار شد بدون گل در دو سفر قبلی در اینجا.

این یک 5-2 از دست دادن در آنفیلد در ماه دسامبر که دیدم اورتون لغزش به منطقه سقوط و مارکو سیلوا از کار اخراج شدند. لیورپول دیدم قدرت احیای دیپای که هدایت اورتون 11 نقطه روشن از خطر است.

تنها فوتبال است که طرفداران می تواند در Goodison Park یک خانواده kickabout در برابر یکی از غرفه های قبل از کیکآف.

برای یک بار در دربی روز محکم بسته بندی شده ردیف تراس مسکن تا به حال هیچ طرفداران پایمال گذشته درب خانه یا تمیز کاری برای فضاهای پارکینگ. مشاوره از مقامات دولتی به دنبال داشت به عنوان طرفداران تا حد زیادی دور مانده اجازه می دهد تا یک بازی است که پلیس در ابتدا می خواستم به بازی در یکی دیگر از شهرستان به جلو بروید.

آنها حالا خیلی داخل که در آن حداکثر 300 نفر اجازه داده شد از جمله رسانه های کوچک مشروط در سراسر کوچک چوبی کرسی معمولا اشغال شده توسط طرفداران در ورزشگاه که برای اولین بار افتتاح شد در قرن 19.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

در زمان غالب صدا بود که یک نوازنده ساکسیفون ملودی فیلتر کردن در از بیرون در این شب سرد به لیگ برتر رقابت شد در روز انقلاب تابستانی برای اولین بار در یک فصل است که باید منتهی به یک ماه پیش.

“هر کس فقط خوشحال است که پشت” لیورپول مدافع ویرژیل van Dijk گفت. “ما از دست دادن نیست و این یکی دیگر از نقطه نسبت به هدف ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de