شکستن شرقی واشنگتن 2020 فوتبال برنامه – Sun, 21 Jun 2020 PST

شرقی واشنگتن امن 13 مستقیم برنده فصل است و برای هدف دیگری است.

در این زمان – coronavirus احتیاطی و وضعیت 2020 فصل هنوز در انتظار – عقاب نگاه به کفاره برای خود 2019 حذفی نبود و بازگشت به بالای آسمان بزرگ کنفرانس.

EWU رتبه به عنوان بالا به عنوان شماره 18 در قهرمان ورزشی’ پیش فصل, نظرسنجی, چهره سه نفر از کنفرانس heavyweights – وبر دولت ایالتی مونتانا و مونتانا – در جایی که عقاب برگزاری یک مدرسه-رکورد 13 بازی برنده خط خط.

در اینجا شکست از EWU را سال 2020 برنامه.

فلوریدا

سپتامبر. 5 در گینسویل, فلوریدا

عقاب دریافت $750,000 بررسی به صورت یک دن مولن رهبری تیم فلوریدا است که واجد شرایط برای سال جدید شش کاسه در هر یک از دو فصل به عنوان سر مربی.

سابق فلوریدا سر مربی سابق EWU کارفرمایی جیم McElwain کمک برنامه تضمین بازی the Eagles’ برای اولین بار در برابر یک کنفرانس جنوب شرقی و دشمن.

Gators, a top-10 تیم تقریبا در هر فصل نظرسنجی انتظار می رود به فشار برای یک ثانیه شرقی عنوان و بازگشت چندین standouts و NFL چشم انداز از جمله کارفرمایی Kyle Trask (2,941 عبور متری و 25 touchdowns در سال 2019).

EWU شناخته شده بود به عنوان یک مخاطره آمیز تضمین حریف برای بزرگتر FBS تیم در طول دهه گذشته, ضرب و شتم ایالتی اورگان (49-46) در سال 2013 واشنگتن (45-43) در سال 2016 و نزدیک به شکست واشنگتن در سال 2011 (30-27), واشنگتن, وزارت امور خارجه در سال 2012 (24-20) و واشنگتن دوباره در سال 2014 (59-52).

در سه فصل گذشته این عقاب شده اند outscored یک ترکیب 162-48 در فوران چاه نفت ضرر و زیان در فناوری تگزاس, واشنگتن, دولت و واشنگتن است.

فلوریدا ممکن است با استعداد ترین و فیزیکی تیم EWU تا به حال چهره و بسته به آفتاب اجتماعی دولت سوريه حکم آمده سپتامبر ممکن است به صورت Gators در مقابل 88,000 طرفداران.

Western Illinois

سپتامبر. 12 در Roos زمینه در چنی

این Leathernecks می آیند کردن یک 1-11 فصل و آخرین محل پایان در سنت غنی Missouri Valley فوتبال کنفرانس و انتظار می رود تا پایان در همان محله در این پاییز.

سوم-سال مربی Jared الیوت است که تلاش برای بازسازی غربی ایالت ایلینوی به حذفی تیم آن را در سال 2017, منجر Leathernecks به 5-6 رکورد در سال 2018 قبل از مصرف یک قدم به عقب در فصل گذشته زمانی که تیم به طور متوسط 18 امتیاز و یک بازی و 37 به همراه داشت.

Western Illinois, که تا به حال متعادل اجرا-تصویب جرم در سال 2019, بازگشت دو زمان اول تیم همه MVFC انتخاب در حال اجرا بازگشت کلینت Ratkovich.

{span}کانر Sampson که انداخت برای 2,092 متری 13 touchdowns و نه interceptions بازده در کارفرمایی.{/span}

EWU نشده مواجه MVFC دشمن در طول فصل به طور منظم از سال 2016.

شمالی آریزونا

سپتامبر. 19 در Roos زمینه

یک آسمان کنفرانس دشمن اما نه یک آسمان کنفرانس بازی برای EWU با توجه به 13 تیم در لیگ نامتعادل برنامه ریزی است.

هیزم به حال یکی از بهترین عبور جرائم (361 متری در هر بازی) در این کشور در فصل گذشته تحت اول سال سر مربی سابق ایالت واشنگتن دستیار کریس توپ اما یکی از بدترین دفاع (527 متری مجاز در هر بازی) برابر میدانند به یک 4-8 فصل است.

نه دست آن تكیه کارفرمایی مورد Cookus که به تازگی به امضا rookie رایگان-عامل قرارداد با غول نیویورک و دیگر کلید سالمندان که به دست آورده همه آسمان بزرگ تمایز است.

بس که خود را از دست داده قبلی سه بازی در برابر EWU بازگرداندن بخش عمده ای از آن با استعداد دریافت سپاه از جمله اولین تیم تمام آسمان بزرگ استعداد برندن باربر.

اما چه کسی پرتاب خواهد شد به این بچه ها ؟ چهار مرد نبرد است که انتظار می رود برای شروع کارفرمایی کار اولین بار NAU باز خواهد شد فصل بدون استارتر به نام Cookus پس از 2014.

جنوب یوتا

سپتامبر. 26 در شهر سرو

پس از به اشتراک گذاری این آسمان بزرگ عنوان در سال 2017, این swooning Thunderbirds را پس ترکیب صورت 4-19 رکورد.

ترکیب جنوبی یوتا مشکلات بود offseason انتقال از شروع کارفرمایی کریس Helbig که در حال حاضر در غرب میشیگان. آن را نیز از دست داد قلب و روح تیم در سه وقت همه آمریکایی مرکز ژاک لارسن برای فارغ التحصیلی.

جوان پنجم-سال سر مربی Demario وارن, 35, نگاهی به تجربه های ثانویه که شامل همه آسمان بزرگ انتخاب کارلتون جانسون و امیرحسین استنلی.

جنوب یوتا به صورت نیست EWU در سال 2019.

مونتانا

Oct. 3, Roos زمینه

EWU شدیدترین رقیب مونتانا نشده برنده بازی در چنی از سال 2008.

اما گریزلیز رتبه به عنوان بالا به عنوان هفتم در پردازنده های Athlon و قهرمان فصل رسانه ها, نظر سنجی در حال تجربه یک تجدید حیات در بابی Hauck دوم روی لئامت دادن مونتانا به عنوان سر مربی به FCS یک چهارم نهایی فصل گذشته.

مونتانا که شکست عقاب 34-17 در میسولا در فصل گذشته بدون پس از فارغ التحصیل ستاره کارفرمایی دالتون Sneed (آسیب) بازده ثروت از تجربه و استعداد در هر دو طرف از فوتبال از جمله standout رسیور Samori توره و Samual Akem در حال اجرا به عقب مارکوس نایت و linebacker Jace لوئیس که متصلب 131 پردازد در سال 2019.

Hauck را نیز امضا چند FBS نقل و انتقالات در offseason از جمله سابق جنوب فلوریدا کارفرمایی کرک Rygol. کامرون هامفری همچنین می گرداند پس از شروع بازی های سه فصل گذشته از جمله برنده شدن بیش از EWU.

کلرادو شمالی

Oct. 10 در گریلی کلرادو

بدترین برنامه در آسمان کنفرانس دارای یک سر مربی جدید در سابق NFL جانباز گیرنده گسترده ای اد McCaffrey یک نرم افزار کاسه های انتخاب در طول زمان خود را با Denver Broncos در 1990s

به یاد داشته باشید ؟ سعی کنید خود را, پسر پر شور Carolina Panthers در حال اجرا پشت مسیحی McCaffrey.

که همنام در حال حاضر کمک به در آورد و با استعداد را جذب.

خرس رفت 2-10 فصل گذشته از دست داد و اکثر استعدادهای برتر برای فارغ التحصیلی اما امضا سه FBS نقل و انتقالات در offseason از جمله سابق میشیگان در حال اجرا پشت Tru ویلسون یک بیمارستان در حال اجرا است که بالغ بر 101 حرفه ای حمل برای 586 متری و دو touchdowns برای Wolverines.

EWU که موفق به کسب 12 مستقیما در برابر غرب کلرادو نشده از سقوط خرس از سال 1981 زمانی که هر دو در مدارس شد NCAA بخش دوم.

آیداهو

Oct. 17, Roos زمینه

زمانی که آیداهو ناراحت عقاب 35-27 در مسکو در فصل گذشته آن را به ارمغان آورد زندگی را به یک رقابت منطقه ای است که نیاز به احیا.

این خرابکاری که آمد به آسمان کنفرانس پس از دو دهه در FBS هنوز به پست برنده فصل پس از بازگشت خود را.

آیداهو تا به حال استعداد در موقعیت های مختلف اما فاقد یک بازی در حال تغییر کارفرمایی. علاوه بر این از انتقال مایک Beaudry ممکن است کمک کند.

Beaudry (6-5, 250) نامگذاری شد استارت در UConn فصل گذشته قبل از درد و رنج آسیب در فصل بازکن. در سال 2017 او به رهبری غرب فلوریدا به NCAA Division II ملی عنوان بازی.

اگر Beaudry برنده شروع کار و سالم باقی می ماند او باید یک بولینگ توپ در حال اجرا پشت Aundre کارتر را پشت سر گذاشت و ثابت گیرنده در Cutrell Haywood.

دفاعی این خرابکاری خواهد بود که به رهبری یکی از این لیگ بهترین linebacker گروه در تره واکر مسیحی الیس و چارلز Akanno.

وبر دولت

Oct. 24, Roos زمینه

وبر دولت به اشتراک گذاشته شده روی آسمان عنوان سه فصل متوالی و پیشرفته به FCS نیمه نهایی در پاییز گذشته.

این Wildcats به دنبال برداشتن قدم بعدی تحت مربی Jay تپه دفاعی داشته باشید که برگزار کرده است عقاب’ قدرتمند جرم به طور متوسط 13.3 امتیاز قبلی خود سه نشست.

EWU در حال حاضر صاحب یک مدرسه رکورد 13-بازی برنده خط. آخرین باری که عقاب از دست یک بازی خانگی در سال 2017 28-20 دست دادن به وبر دولت است.

وبر دولت نیست چهره EWU در سال 2019.

وبر دولت رتبه شماره 3 در پردازنده های Athlon را پیش فصل در نظرسنجی انتظار می رود که ادعا می کنند برای آن مستقیم چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با آن معمولا شور دفاع و یک جرم است که شامل همه آمریکایی های در حال اجرا به عقب جاش دیویس و دو نفر دیگر پشت در حال اجرا به دست آورده است که همه بزرگ آسمان تمایز در Kevin Smith و خاک رس ماست.

وحشی’ کارفرمایی قبلی فصل جیک کنستانتین انتقال به تاوسن اما سال اول حمله هماهنگ کننده مت چکش به تازگی اضافه شده سابق میانه تنسی انتقال دو تهدید کارفرمایی و وارد کالج ستاره Randall جانسون (6-5, 230).

هر کس که برنده شروع کار را تجربه کرده اند رسیور در بازگشت استارت خروس کولی و رشید شهید.

این Wildcats همچنین بازگشت دو بار همه آمریکایی کیکر Trey تاتل که پای قوی است بالغ بر 61 حرفه ای در زمینه اهداف است.

UC Davis

Oct. 31 دیویس کالیفرنیا

این Aggies به نظر می رسد در حال افزایش است که دن هاوکینز’ club رسیده FCS یک چهارم نهایی در سال 2018 اما در زمان یک گام به عقب در سال 2019 (5-7) پس از انتظار برای به چالش کشیدن به عنوان قهرمانی لیگ.

UC Davis از دست مدرسه تمام وقت منجر رهگذر جیک مایر به فارغ التحصیلی این بهار اما بازده به اندازه کافی تجربه برای پیروزی در چند بازی در سال 2020 است.

همه آسمان بزرگ در حال اجرا پشت Ulonzo Gillam اجرا خواهد شد در پشت خط حمله که بازگشت چهار استارت بیشتر از آن گیرنده و چند استارت بازگشت در دفاع از جمله نیک ایتون بزرگ آسمان دانشجوی سال اول از سال 2019.

UC Davis که دست راست بازی به EWU نیست در صورت عقاب در سال 2019.

ایالتی مونتانا

Nov. 7, Roos زمینه

تمام سنت مری بالا و فارغ التحصیل سابق پست فالز بالا مربی جف Choate انجام داده است در مدت چهار سال به عنوان ایالتی مونتانا رهبر است, ضرب و شتم رقیب مونتانا چهار بار واجد شرایط برای 2018 و 2019 FCS برگشتی سهم 2019 آسمان بزرگ عنوان و رسیدن به 2019 FCS نیمه نهایی.

ایالتی مونتانا, رتبه شماره 5 در پردازنده های Athlon را پیش فصل نظرسنجی, بازگشت یک گروه ترکان و مغولان از تجربه در جرم و دفاع از جمله کارفرمایی شروع تاکر Rovig و در حال اجرا بازگشت بني اسرائيل Ifanse

شمال کارولینای دولت فارغ التحصیل انتقال کارفرمایی مت مک کی که آغاز شده و پنج بازی برای Wolfpack در سال 2019 را به چالش Rovig برای شروع کار.

بابکتس ” بهترین در اطراف بازیکن و همه آمریکایی Troy اندرسن که به دست آورده شروع می شود در linebacker در حال اجرا به عقب و کارفرمایی خواهد نشستن از سال 2020 به بعد از بهبود از یک جراحت اما MSU مقدار زیادی از استعداد در دفاع از جمله تمام آسمان بزرگ دفاعی پایان Amandre ویلیامز.

ایالتی مونتانا, که, نمی, چهره EWU در سال 2019 از دست داده است هفت مستقیما به EWU.

پورتلند ایالت

Nov. 20, اورگان

پورتلند ایالت که تا به حال چهار مستقیم از دست دادن فصل و فقط دو پیروزی در مبارزات 2010s را تجربه کرده بود.

چهل و هفت نامه برندگان بازگشت از جمله شش شروع در جرم و پنج در دفاع از جمله اولین تیم آمریکایی دفاعی پشت آنتونی Adams.

سه سال شروع کارفرمایی دیویس الکساندر است که پس از پرتاب به صورت 2,928 متری و 25 touchdowns در 25 touchdowns اما تکمیل 57 درصد از خود عبور می کند. او همچنین با عجله برای 517 متری و پنج touchdowns.

وایکینگ ها نیز بازگشت آن دو گسترده ای از گیرنده های قابل ملاحظه در هدف و آسمان بزرگ انتخاب Eammanuel Daigbe (همه آسمان بزرگ انتخاب) و دیویس Koetter که ترکیب را برای 1,287 دریافت متری در 2019.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>