بلک در بیس بال coronavirus مذاکرات به مذاکرات کشیدن در

نیویورک—یک ایمیل از بیس بال کمیسر راب مانفرد به اتحادیه سر تونی کلارک منجر به بلک در drawn-out مذاکرات به شروع این بیماری همه گیر تاخیر نجومی.

کمیته اجرایی از بازیکنان در انجمن راه اندازی شد برای رای دادن و رد لیگ اصلی بیس بال است آخرین پیشنهاد برای 60 بازی فصل در روز یکشنبه.

بازیکنان می خواهید 70 بازی و $275 میلیون (آمریکا) بیش از تیم های در حال ارائه است. آنها نگران هستند که اگر یک حیات جدید کروناویروس باعث می شود سال 2020 فصل به برش های کوتاه, این قرارداد در حال مذاکره خواهد قفل در نوآوری برای 2021 و کاهش این اتحادیه قدرت چانه زنی.

مانفرد نوشت که اگر کمتر از این توافق تعداد بازی ها تا سال 2021 تغییرات خواهد بود باطل در شیوه ای که ترک آنها را برای مذاکره دوباره مردم آشنا با ایمیل آسوشیتدپرس گفت. مردم صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ اظهارات مجاز شدند.

بازیکنان را ندارد رای و نظر شما حرکت بعدی خود را.

در میان موارد پیشنهادی برای مقابله 2020 و 2021 در حال گسترش برگشتی استفاده از hitter وظیفه تعیین شده در بازی های مربوط به ملی تیم های لیگ برتر و اجازه می دهد تبلیغات بر روی لباس. 2020 تنها موارد عبارتند از: شروع فوق العاده نوبت با دونده در دوم و بحث از این که آیا اجازه می دهد تا کراوات بازی پس از مشخص مجموع از نوبت به علاوه بازیکن ورود مجدد در نوبت.

برخی از بازیکنان ترجیح می دهند وجود دارد نمی شود یک معامله و مانفرد یک جانبه سفارش برنامه. چرا که بازیکنان باید اصرار بر کامل نرم افزار تاریخ پرداخت و او را تهدید کرده است که برنامه در حدود 50 بازی.

پیشنهاد معامله را مانفرد حق تعلیق یا لغو بازی اگر “محدودیت در سفر در سراسر ایالات متحده در حال اعمال” یا اگر او را تعیین می کند پس از مشاوره کارشناسان پزشکی و اتحادیه است که شده است وجود دارد تغییر در شرایط نما “بی دلیل ریسک بهداشت و ایمنی به بازیکنان و یا کارکنان به مرحله آن بازی حتی بدون هواداران در آن حضور داشتند.”

MLB پیشنهاد برای 60 بازی شامل $1.48 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد به علاوه 25 میلیون دلار پس از فصل بازیکنان در استخر, در حالی که این اتحادیه طرح شامل $1.73 میلیون در حقوق و دستمزد و 50 میلیون دلار ،

غایب توافق اتحادیه خواهد تنظیم یک شکایت ادعا MLB نقض مقررات در مارس 26, توافق, به رسمیت شناختن “است که هر یک از طرفین باید در ایمان خوب به عنوان به زودی به عنوان عملی شروع بازی و کامل کمال 2020 قهرمانی فصل و پس از فصل است که از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است” موضوع را به چند مقررات.

آن مقررات می گویند که بدون MLB رضایت این فصل نباید شروع تا زمانی که وجود دارد هیچ محدودیت قانونی در بازی در مقابل هواداران در 30 به طور منظم فصل ballparks هیچ مربوط به محدودیت های مسافرتی و هیچ سلامتی یا ایمنی خطر ابتلا به بازیکنان کارکنان و یا تماشاگران به بازی در 30 منظم ballparks. این توافق همچنین می گوید: از طرف “مورد بحث در ایمان خوب اقتصادی امکان بازی کردن بازی ها در غیاب تماشاگران و یا در مناسب جایگزین خنثی سایت.”

MLB پیشنهاد کرده بود داشتن فصل اجرا از جولای 19 یا 20 سپتامبر از طریق. 27, کوتاهترین پس 1870s در حالی که اتحادیه توافق کردند که به تاریخ شروع و گفت که باید تا پایان سپتامبر. 30 یا زودتر با استفاده از doubleheaders. هر دو طرف پیشنهاد کوزه و خشکشویی گزارش ژوئن 26, به دنبال موقعیت به بازیکنان دو روز بعد اما آنها در حال اجرا خارج از زمان برای نهایی کردن یک برنامه است که اجازه می دهد بازیکنان در زمان برای دیدار با کسانی که تاریخ.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

افزایش مثبت آزمون در هفته گذشته در فلوریدا باعث MLB به همه 30 اردوگاه های آموزشی برای تمیز کردن و ضد عفونی. فیلادلفیا فیلیز جمعه اعلام کرد که پنج بازیکن تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

بیست و نه نفر از 30 تیم در حال حاضر قصد برگزاری دوره های آموزشی در فصل به طور منظم استادیوم به جای بهار سایت های آموزشی. تورنتو ممکن است یک استثنا با توجه به کانادا فدرال و استان انتاریو محدودیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de