الکس Zanardi همچنان در وضعیت با ثبات پس از handbike تصادف در ایتالیا

رم—پزشکان درمان, ایتالیایی, مسابقه اتومبیل رانی, قهرمان تبدیل پارالمپیک مدال طلای الکس Zanardi می گویند او همچنان در وضعیت با ثبات شنبه و پس از handbike سقوط بود اما در خطر ابتلا به عوارض.

در پزشکی به روز رسانی سانتا ماریا alle Scotte در بیمارستان سینا گفت: دیگر Zanardi علائم حیاتی پایدار باقی می ماند بهتر است او است. اما پزشکان هشدار داده است که بیماری های عصبی باقی مانده قبر و که آنها نمی توانند “رد احتمال عوارض جانبی.”

Zanardi که از دست هر دو از پاهای خود را در یک مسابقه اتومبیل رانی, سقوط نزدیک به 20 سال پیش بوده و در پزشکی ناشی از کما و در ونتیلاتور از او سقوط کرد و خود را handbike به یک کامیون در نزدیکی شهر اهل توسکانی از Pienza در طول یک مسابقه رله جمعه.

پزشکان می گویند او دچار جدی صورت و جمجمه تروما و ممکن است صدمه به مغز.

53 سال Zanardi برنده دو IndyCar قهرمانی در سبد خرید در ایالات متحده و تا به حال دو نانامی به بازی در فرمول یک. او سقوط کرد و در طول یک سبد رویداد در آلمان در سال 2001 و هر دو از پاهای خود را قطع شده بود که تعطیلات آخر هفته پس از حملات یازدهم سپتامبر ، تروریستی 11.

در طول بازیابی Zanardi خود را طراحی پروتز و آموخته به راه رفتن دوباره. او سپس توجه خود را تبدیل به دوچرخه سواری و توسعه یافته به یکی از مهمترین و انجام روروک مخصوص بچه ها در جهان است. او موفق به کسب چهار مدال طلا و دو silvers در سال 2012 و 2016 پارالمپیک, رقابت در ماراتن نیویورک و تنظیم یک مرد آهنین رکورد در کلاس های خود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de