جاستین هیلی برنده در آلاباما برای اولین Xfinity سری پیروزی – Sat, 20 Jun 2020 PST

آلاباما علا. — جاستین هیلی در زمان سرب در دامان نهایی – با کمک از Kaulig مسابقه تیمی راس Chastain – برگزار شد و روز شنبه در آلاباما Superspeedway برای اولین Xfinity سری پیروزی.

هیلی گذشت جب برتون شخص راننده شورلت برگزار شد که منجر به یک راه اندازی مجدد با سه دور به رفتن در خارج با فشار از Chastain, به پایان رسید و 0.299 ثانیه پیش رو است.

او با صعود از سمت راست ماشین خود را برای شروع این جشن است.

“من شده فکر کردن در مورد هر کس خود را معامله” هیلی گفت. “این مال من است. که برای رفتن به امضای من علامت فقط به این دلیل که من کوچکترین مرد. من فکر می کنم من تنها کسی که می تواند آن را انجام دهد و من هنوز هم تلاش می کرد.”

هیلی همچنین برنده باران-کوتاه مسابقه جام در دیتونا در ماه ژوئیه گذشته و سه بار کامیون سری برنده به او پیروزی در هر یک از نسکار سه ملی بالا سری.

او جشن با Chastain که برنده مبلغ 100,000 Dash 4 پول نقد.

برتون سوم به پایان رسید پس از هیلی ضرب و شتم او را به خط نهایی راه اندازی مجدد.

“من فکر کردم آن را OK” برتون گفت. “او قطعا انجام پرش کمی. او به ضرب و شتم من را به خط.”

وجود دارد هیچ طرفداران مجاز در grandstands به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

هیلی اختصاص داده شده به برنده شدن به اواخر خدمه رئیس نیک هریسون که در ماه ژوئیه گذشته صبح و بعد از Xfinity سری مسابقه در نیوهمپشایر موتور جاده سریع السیر.

این مسابقه بود خدشه دار دو در اواخر سرخ پرچم اخطار می دهد.

دوم آمد که نوح Gragson چرخید پس از تماس از JR موتورسواری هم تیمی جاستین Allgaier زمانی که Chastain ساخته شده مسدود کردن حرکت می کند.

“من متاسفم میشم,” Allgaier گفت: تیم خود را بیش از رادیو. “10 (Chastain) تلاش برای جلوگیری از نوح و او تا به حال هیچ جایی برای رفتن. آن بود تقصیر او نیست.”

در این مسابقه نیز دوباره با 14 دور به رفتن پس از پنج خودرو pileup زمانی که تک فایل انباشته آورده پرچم قرمز احتیاط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de