ما وکیل است که نظارت موارد تهمت متحدان است استعفا

توسط مایکل بالسامو و کالین بلند

واشنگتن (AP) — آمریکا وکیل که نظارت کلید تعقیب از متحدان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رسیدگی به تهمت شخصی وکیل رودی جولیانی ناگهان خود را در سمت چپ پست جمعه.

جفری S. برمن پله به آمریکا وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک دادستان کل ویلیام Barr در بیانیه ای گفت. دفتر یکی از این کشور برتر منطقه تلاش عمده اوباش موارد و ترور موارد در طول سال.

معلوم نیست چرا برمن ترک شد و موقعیت خود را پس از گذراندن بیش از دو سال است. اعلام کرد: بر بازدید از شهر نیویورک به ملاقات با پلیس محلی مقامات. مغلوب ساختن پیشی جستن است نامزدی رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار به کار یک وکیل با عملا هیچ تجربه به عنوان دادستان فدرال.

بر ارائه برمن دیگر موقعیت خود را در وزارت دادگستری از جمله در حال اجرا عمران را بدست آورد اما او کاهش یافته است یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی گفت. رسمی نمی تواند علنا بحث خصوصی مکالمات و صحبت به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن.

برمن خروج می آید روز پس از اتهامات ظاهر از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی جان بولتون که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال دخالت در منطقه جنوب رسیدگی به هالک بانک ترکیه در تلاش برای قطع معاملات با رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان.

این shakeup شد به احتمال زیاد به افزایش بیشتر سوالات از دموکرات کنگره که متهم بار از سیاسی وزارت دادگستری و اقدام بیشتر شبیه تهمت شخصی وکیل از ملت ارشد مامور اجرای قانون.

“صدا نمی مانند “پله پایین'” Preet Bharara قبلی دائمی ایالات متحده وکیل وجود دارد گفت: در یک صدای جیر جیر جمعه. “چرا یک رئیس جمهور خلاص شدن از شر خود دست برداشت ما وکیل در SDNY در شب جمعه کمتر از 5 ماه قبل از انتخابات؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد به معرفی SEC رئیس Jay کلیتون به پست Barr گفت. آمریکا وکیل در نیوجرسی کریگ Carpenito را به عنوان سرپرست ایالات متحده وکیل در منهتن آغاز جولای 3, او گفت:.

قبل از به دست گرفتن زمام در ثانیه کلیتون بود و به خوبی متصل وال استریت وکیل که نشان داده شده و توصیه تعدادی از شرکت های بزرگ از جمله گلدمن ساکس بارکلیز دویچه بانک UBS. به عنوان SEC رئیس از ماه مه سال 2017 کلیتون به ریاست بیش از یک deregulatory فشار برای نرم کردن قوانین مؤثر در وال استریت و بازارهای مالی به عنوان برگ برنده متعهد هنگامی که او در زمان ،

با اکثریت جمهوری خواهان نشستن به عنوان کمیسیون پنج عضو ثانیه از طریق بسیاری از تصدی خود کلیتون کاسته است قوانین برای شرکت در افزایش سرمایه و همچنین افشای شرکت مورد نیاز است. قوانین سال 2010 Dodd-Frank قانون که محکم به کمر در بانک ها و وال استریت در پی بحران مالی شده اند سرمازده در اطراف لبه های.

این SDNY است محاکمه تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران از جمله تهمت سابق وکیل شخصی و دلال مایکل کوهن که در خدمت یک حکم زندان برای دروغ گفتن به کنگره و مالی مبارزات انتخاباتی و جرایم و نیز بررسی شده است جولیانی و همکاران خود را. او recused خود را از به طور مستقیم نظارت بر کوهن بررسی دلایل است که هرگز افشا می شود.

برمن نیز نظارت دادستان از دو فلوریدا بازرگانان لو Parnas و ایگور Fruman بودند که همکاران از جولیانی و به اوکراین استیضاح بررسی است. این افراد متهم شده در اکتبر فدرال و مالی مبارزات انتخاباتی نقض از جمله پنهان کردن منشا 325,000 دلار کمک مالی به یک گروه حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

دادستان فدرال در نیویورک در حال بررسی جولیانی را معاملات کسب و کار از جمله این که آیا او موفق به ثبت نام به عنوان یک عامل خارجی به گفته افراد آشنا با پروب. مردم مجاز به بحث در مورد بررسی علنا و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

بولتون بگویید همه, گزیده ای از که توسط رسانه های خبری این هفته شامل جزئیات بیشتر در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال قطع یک معامله به توقف SDNY تحقیق که آیا هالک بانک نقض تحریم های ایالات متحده علیه ایران به منظور آزاد آمریکایی کشیش زندانی در ترکیه است. شش هفته پس از پاستور انتشار بولتون می نویسد که در تماس با اردوغان “مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس گفت: اردوغان او را به مراقبت از همه چیز و توضیح داد که منطقه جنوبی دادستان بودند و نه مردم اما اوباما مردم مشکل است که ثابت خواهد بود زمانی که آنها به جای خود مردم است.” این قسمت رخ داده است, ماه بعد از برمن فرض نقش ایالات متحده به وکیل.

یک جمهوری خواه که کمک به رئيس جمهور در انتخابات برمن کار برای همان شرکت حقوقی به عنوان جولیانی و قرار شد در کار خود با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. اما ایالات متحده به عنوان وکیل او برنده بیش از برخی از منتقدان پس از او رفت و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان.

برمن منصوب شد و پس از آن دادستان کل جف جلسات در ماه ژانویه 2018, ماه پس از Bharara اخراج شد پس از امتناع از استعفا همراه با ده ها تن از دیگر دادستان فدرال منصوب شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما.

سه ماه بعد ماموران اف بی آی حمله کوهن دفاتر یک عمل رئیس جمهور را تقبیح به عنوان یک انگیزه های سیاسی witch hunt.

برمن گرفته است دست مستقیم در تحقیقات دیگر که خشم مغلوب ساختن پیشی جستن.

دفتر subpoenaed مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته برای طیف گسترده ای از اسناد به عنوان بخشی از بررسی های مختلف بالقوه جرایم از جمله ممکن است غیر قانونی کمک از خارجی ها به مراسم تحلیف حوادث.

و هفته قبل از سال 2018 دورۀ انتخابات برمن اعلام کرد تجارت خودی اتهامات علیه سرسخت تهمت حامی حزب جمهوری خواه در کنگره Chris Collins. کالینز که نماینده نیویورک غربی از سمت خود استعفا داد.

تحت برمن تصدی دفتر او نیز اتهامات علیه مایکل Avenatti این وکیل مبارز که به دست آورده شهرت به نمایندگی از بازیگر پورنو Stormy Daniels در دعاوی مربوط مغلوب ساختن پیشی جستن. Avenatti محکوم شد در ماه فوریه از تلاش برای گرفتن نایک پس از دادستان گفت: او را تهدید به استفاده از دسترسی رسانه ها به صدمه زدن به نایک شهرت و قیمت سهام مگر ورزشی غول به او پرداخت شود تا $25 میلیون.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Zeke میلر و مارسی گوردون در واشنگتن و تام هیز و لری Neumeister در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de