این مؤتلفه پرچم زحمت نیست بابا والاس. تا زمانی که آن را انجام داد.

دارل “بابا” والاس جونیور, تنها, سیاه, راننده نسکار سری از مسابقه های بالا کشیده شده گسترده توجه و تحسین موضع اصولی خود را که متفق پرچم ممنوع از مسابقات تا حد زیادی سفید ورزش است.

هنوز پس از سالها اغلب آرام پذیرش این ورزش را “نژادپرستانه برچسب” را به عنوان او آن را هیچ کس شگفت زده تر از مادر خود را که او تا به حال تبدیل به یک شکل مرکزی در ورزش جهان را تحول در مورد مسابقه.

“من شوکه شده بود” مادرش دزیره والاس گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “به من گفت:” یک دقیقه صبر کنید, این پسر من? کسی که واقعا نمی مراقبت در مورد هر چیزی اما گرفتن در ماشین و رانندگی?’ من دام که او رفته از یک راننده خودرو مسابقه ای برای تبدیل شدن به یک daggone فعال. چه کسی است که? نه بابا.”

در عین حال یک سری از حوادث به خصوص کشته شدن یک مرد سیاه و سفید Ahmaud Arbery در حالی که او در دویدن در یک عمدتا سفید محله در گرجستان بدبختانه یک سوئیچ در Wallace او و کسانی که او را می دانم گفت.

بر خلاف دیگر آفریقایی ورزشکاران در حال حاضر صحبت کردن در جزر و مد از گفتگو و بحث در اطراف نژاد و محکوم کردن خشونت پلیس والاس پیدا کرده است صدای خود را در, ورزش, احاطه شده توسط همسالان. بسیاری از آنها او را پشتیبانی می کند اما دیگران باید ماند سکوت.

برای مدت زمان طولانی Wallace, 26, سعی به تمرکز صرفا بر روی مسابقه و مزاحم نشوید فرهنگ ورزش که فن پایه باقی مانده عمدتا سفید و محافظه کار است. از آن زمان او برای اولین بار شروع مسابقه یک souped تا رفتن به توالت در سن 9, نگرانی اصلی او به سادگی رفتن سریع و عبور از خط پایان اول است.

والاس که متولد Mobile, آلاباما, اما در قلب کارولینای شمالی نسکار کشور را نشان می دهد تا در مسابقات با پدرش دارل Sr. که سفید است و گاهی اوقات مادرش که سیاه و سفید است. والاس قرار دادن بر روی کلاه خود و مخلوط در.

“من تو را دیدم هرگز رنگ و هرگز فکر نمی کردم من درمان متفاوت چون من سیاه” والاس گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من راه بیش از حد جوان به درک آنچه یک پیشگامی بود و یا یک پیشگام بود.”

وقتی او در حدود 13 هر چند یک راننده پدر و مادر و یک مسابقه رسمی به نام او نژادی لکه دار کردن باعث دزیره والاس به نشستن پسرش را برای یک بحث جدی.

او از او خواست آنچه را که لکه دار کردن به معنای.

“کسانی که نادان هستند مردم Bub,” دزیره والاس به یاد می آورد گفتن او با استفاده از نسخه کوتاه از نام مستعار خود را خواهر بریتنی به او هنگامی که او یک کودک بود.

او در ادامه به توضیح می دهد: “شما نمی استفاده از خشونت و شما لازم نیست به مبارزه با آنها را زمانی که آنها می گویند که به شما. شما می توانید آنها را به عقب برد. شما کسب احترام آنها توسط برنده.”

هنوز والاس را روشن ساخته چالش های پیش رو.

“شما در یک مرد سفید پوست, ورزش, و نه همه چیز است برای رفتن به آسان برای شما,” او گفت: بابا.

او گفت: “خوب ، من درک می کنم مادر” و رهبری به اتاق خود را به بازی یک بازی ویدیویی.

قرار دادن مسابقه با بار اضافی

به عنوان والاس ساخته شده پیشرفت در ورزش روشن بود نسکار دیدم بالقوه خود برای گسترش آن از رقبا و مخاطبان آن است.

زمانی که او 16 سال در سال 2010 او به دست آورده یک نقطه در نسکار درایو برای تنوع برنامه توسعه است. مسابقه آکادمی رهبری است حداکثر Siegel, یک وکیل و رئیس جمهور سابق عملیات جهانی برای Dale Earnhardt, Inc. آن را به عنوان یک زمین تمرین برای مهمترین زنان و اقلیت ها در این ورزش است.

والاس هنوز پرانتز در دندان های خود را زمانی که او نشان داد تا با سطح تعیین که بلافاصله تحت تاثیر قرار Siegel که به یاد می آورد این هفته که والاس “بود و تمام بسته” از آنجا که او باهوش و نشان داد استعداد بسیار زیاد.

“او تا به حال یک بلوغ در مورد او بعد از من او را ملاقات کرد” گفت: Siegel, که, شد, مدیر اجرایی, ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست در سال 2012 اما هنوز هم اجرا می شود, رانندگی برای, تنوع, توسعه, تیم, انقلاب مسابقه. “او هرگز به خطر بیافتد خود را به عنوان یک فرد خوب و بد یا بی تفاوت و او بسیاری از صحت به او.”

سیگل گفت: Wallace شروع به درک این بار اضافی او انجام شده چرا که او به نمایندگی از کل جامعه از مردم بودند که به نمایندگی از در و او که نقش جدی است.

والاس فارغ التحصیل از برنامه توسعه و در سال 2013 او اولین سیاه راننده پس از Wendell اسکات در سال 1963 برای برنده شدن در یک مسابقه در یکی از نسکار ملی سری. در سال 2017, او امضا به درایو مشهور No. 43 شورلت کامل زمان برای ریچارد خرده موتورسواری در نسکار بالا سری. هر روز او گفت: او ضربه زد دور نژادپرستانه نظرات از این ورزش طرفداران در رسانه های اجتماعی.

منتقدان nagged او به طوری که او نقل مکان کرد به پین یک پیام در صفحه توییتر یادآوری هر کس که او را شناخته شده به عنوان “سیاه راننده” برای سال ها به دلیل وجود تنها یک آمریکایی آفریقایی ورزشکار در نسکار سطح بالا. “آن را در آغوش آن را قبول و لذت بردن از سفر” او گفت:.

او در تلاش است برای لذت بردن از این سفر بدون بالا بردن زنگ در عدم تنوع در میان طرفداران و یا مؤتلفه نبرد پرچم آنها اغلب نمایش داده شده در حضور او.

“تنها پرچم که اهمیت برای ما این بود که پرچم شطرنجی,” دزیره والاس گفت که مؤتلفه نمادها هرگز از او ناراحت و در مسیر چون او بیشتر نگران بابا ایمن ماندن در طول مسابقه.

رایان Blaney بالا راننده نسکار و بابا را دوست نزدیک گفت: آنها اغلب آمیخته با طرفداران در مسابقه تعطیلات آخر هفته و رفتن به زیر کشت از آهنگ های که در آن گردشگران شناخته شده حزب تمام شب.

آنها را به چالش طرفداران آبجو پنگ مسابقات و بازی چه والاس به نام “redneck Jenga” است که در آن مردم سعی کنید برای از بین بردن یک پشته از دو-با-چهار دست و پا و بدون سرنگونی آنها. رانندگان می خنده و امضا در حالی که طرفداران مؤتلفه پرچم پرواز در بالای خانه های موتوری و وانت.

Standout اما نه همیشه برای برنده شدن

در عین حال والاس گفت که او تلاش کرده است در زمان. در پشت ذهن خود را, او می داند که برای حفظ شغل خود را در بالا سری او باید شروع به پیروزی.

در 88 شروع می شود, Wallace تا به حال تنها دو بالا-پس از اتمام پنج و شش-10 پس از اتمام. روز دوشنبه گفت که winless پس از 2017 “خوردن شده است در هر روز است.” همچنین تیم خود را به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از دیگران در نسکار تلاش کرده است به امنیت پایدار حمایت مالی است.

دارل Waltrip بازنشسته سه بار جام نسکار سری قهرمان گفت: عملکرد بسیار مهم است برای هر کس در نسکار اما آن است که به ویژه مهم برای والاس که می خواهد به استفاده از ستاره شدن خود را به تاثیر خارج از ورزش است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

“من اهمیتی نمی دهند که شما هستند و یا آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد” Waltrip گفت: “اگر شما می خواهید مردم را به گوش دادن به شما شما باید برای اجرای به جلو با پسر بزرگ و نمی تواند فقط در وسط بسته است. شما رو به انجام هر گونه اعتبار در هر ورزش است.”

که بار والاس گفت: تنها رشد سنگین تر به زندگی خود رشد کرده است پیچیده تر است.

سال گذشته او علنا اعتراف کرد که او افسردگی برای بسیاری از سال است. دزیره والاس گفت: او پسر بود به خصوص زحمت در سال 2016 زمانی که او و دارل Sr. از هم جدا شده و بعد طلاق گرفته است. فراق بود acrimonious, او گفت:, و بابا والاس رابطه با پدر خود شده است و سنگی از آن.

بخشی از دلیل اشک های خود را پس از او به پایان رسید دوم در دیتونا 500 در سال 2018 دزیره والاس گفته بود که بابا را پدر نبود جشن با آنها را در مسیر. که پایان است که هنوز هم بهترین نتیجه خود در بالا سری.

در حالی که والاس شده است فکر او گفت: از ناراحت کننده فعلی و حامیان بالقوه خود را چشم انداز تغییر در ماه گذشته هنگامی که یکی از پسرعموهای خود را به اشتراک گذاشته تصویری از Arbery کشتن در Instagram.

والاس گفت که او در آنجا ماند تا آن شب را به تماشای این ویدئو را دوباره و دوباره. ایده خشکیده به مغز او گفت که یک مرد سیاه و سفید یکی بود که فقط در مورد سن و سال او می تواند به ضرب گلوله کشته پایین تنه زدن با افرادی که به نظر می رسد به شکار او. او گفت که او هنوز هم می تواند با شنیدن صدای شلیک گلوله در سر خود را.

مرگ خود را شکست قلب او گفت: و باز ذهن خود را به ضرورت مبارزه برای عدالت نژادی.

طولانی نیست پس از آمد و مورد جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که فوت مارس 25 بعد از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در پشت گردن خود را برای چند دقیقه. والاس با ارسال متن گروه به دیگر رانندگان بالا گفتن آنها او نا امید شد که بسیاری از آنها شده بود سکوت در مورد آن به مردم اعتراض در سراسر کشور.

او به آنها گفت که او می دانست هر کس تا به حال به مراقب باشید از آنچه آنها می گویند عموم, اما آن است که مهم تر به صحبت کردن در مورد بی عدالتی.

“ورزش ما همواره تا حدودی از یک نژادپرست برچسب به آن” او نوشت: برای آن دسته از رانندگانی او در مصاحبه ای گفت: در دیل Earnhardt جونیور پادکست در اوایل این ماه. “نسکار — همه فکر می redneck, مؤتلفه, پرچم, پرست. و من از آن متنفرم. من از آن متنفرم چون من می دانم نسکار بسیار بیشتر است. من گفت: “آیا همه شما را در مورد آنچه در جریان است در جهان؟'”

بسیاری از همسالان خود, او گفت:, گوش و پشتیبانی او را به عنوان او را باز کرد تا مانند قبل از هرگز.

Jimmie Johnson, هفت بار جام نسکار سری قهرمان های سازمان یافته در حدود دو دوجین بالا رانندگان برای یک ویدیو محکوم نژادی و نابرابری و نژادپرستی. “این است که همه ما مسئولیت به دیگر سکوت” آنها گفت: در این ویدئو.

در Instagram با راننده دیگر Ty Dillon, Wallace توصیف تجارب خود را با پروفایل های از جمله کشیده شدن توسط افسران که درو اسلحه و شک او صاحب لکسوس او در حال رانندگی بود.

در Fox show, “نسکار مسابقه هاب” والاس در اشک را شکست در حالی که خواندن یک متن مادرش فرستاده بود او پس از فلوید مرگ است.

“من دعا می کنم به عنوان یک مادر از یک پسر که من هرگز به گوش شما فریاد “نمی توانم نفس بکشم'” متن گفت. “من شما را دوست دارم بابا و زندگی خود را برای من مهمه.”

از خانه اش دزیره والاس گریه کرد. “من نمی دانستم که من تا به حال تاثیر بر او تا زمانی که مصاحبه,” او گفت:. “این تکان دهنده بود برای من برای دیدن چقدر سیاه زندگی اهمیت به بابا.”

بابا والاس گفت که او در نهایت می فهمد درد مادر خود را احساس زمانی که او 19 ساله پسر عموی شان josh harris هدف گلوله قرار گرفت و کشته در سال 2003 در پارکینگ یک فروشگاه در ناکسویل در ایالت تنسی آمریکا توسط یک افسر پلیس است.

پلیس گفت که او برای رسیدن به یک تفنگ اما خانواده و یک شاهد گفت که او با گرفتن برای تلفن همراه خود را; این خانواده را از دست داده سهل انگاری در این شهرستان است.

و والاس گفت که او در نهایت بر این باور بودند که مؤتلفه پرچم نباید پرواز در مسابقات به دلیل آن را نشان داده و نفرت و نه میراث فرهنگی. دو روز پس از گفتن سی ان ان که و ساعت از قبل از او شتافت او No. 43 شورلت با #BlackLivesMatter آرم مزین در آن نسکار ممنوع پرچم.

“من مادر پیامک من فقط در هفته گذشته به می گویند که خدا یک طرح بزرگتر برای من از تنها بودن راننده خودرو مسابقه,” والاس گفت. “و حق با او بود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>