امی لیندگرن: انجام عجله تا تغییر شغل – قسمت 1 از 3

بسیاری از افراد با توجه به تغییر شغل خود را خوب طولانی باند – شش ماه یک سال و چند سال اگر آنها در حال برنامه ریزی برای پایان یک درجه اول است. وجود دارد چیزی در مورد یک برنامه بلند مدت است که الهام بخش اعتماد به نفس, نه به ذکر است لذت بردن از پیش بینی. اگر این نوع از حرفه ای تغییر یک قطعه موسیقی آن خواهد بود, کلاسیک, و, تسکین دهنده, پر پیچ و متفکرانه از طریق جنبش های متعددی قبل از جمع شاد شدت در پایان.

Uh-huh. بنابراین اگر شما این را کلاسیک ضبط و نگه دارید و آن را به عقب بر گردونه DJ-سبک اجازه سوزن کشیدن در سراسر شیار? که ناهماهنگ صدای جرنگ جرنگ آکورد است که احتمالا نزدیک به موسیقی حرفه ای تعویض در حال تجربه در حال حاضر با هر تصمیم گیری احساس عجله و ناهماهنگ در طول ما تازه ضرب COVID-19 کار-تحصیلی.

امی لیندگرن

این وضعیت برای دهها هزار نفر از مردم در سراسر کشور که به طور موقت اخراج از سفر و مهمان نوازی و رسانه ها و سایر صنایع در حال حاضر تبدیل به دائم. برخی مصمم روح خواهد پیدا کردن یک نقطه جدید در همان صنعت است اما برای دیگران بی شماری ترین حرکت منطقی خواهد بود یک محور به چیزی جدید.

جالب اینجاست که پس از این است که غیر منتظره تغییر شغل برای بسیاری از حس فوریت است به طوری حاد آن را فلج. البته که معنا ندارد اما کمی کند این روزها. آن را مانند ما مبارزه یا پرواز را فشار دهید به نحوی که در وسط گیر کرده و همه ما در حال زدن بال ما با عصبانیت در حالی که پاهای ما باقی می ماند قفل شده است و در ریگ روان. خوب نیست.

اگر شما باید تغییر مشاغل نسبتا به سرعت شما در حال رفتن به نیاز به یک طرح. و به نوعی شما نیاز به آن را شدنی در حالی که دستکاری صفحه اصلی-تحصیل و یا خواسته های دیگر به طور ناگهانی بر شما قرار داده شده توسط این بیماری همه گیر.

سلام-ho نقره آن را به عجله بسر می رسانید تا تغییر شغل به نجات. بیایید شروع با دو مرحله اول شش که شما می توانید شروع در حالی که انتظار برای هفته آینده قسط. پایان سه هفته (سه ستون) شما باید تمام مراحل را در دست و حتی ممکن است برخی به پایان رسید.

مرحله 1. به روز رسانی رزومه و پروفایل LinkedIn. به طور معمول این اتفاق می افتد عمیق تر به این روند پس از شما احساس اعتماد به نفس در مورد خود را انتخاب شغلی جدید. اما زمانی که شما نیاز به تغییر کار در عجله و شما نمی توانید به مدت طولانی بدون این ضروری ابزارهای ارتباطی. داشتن حتی یک نسخه اولیه از هر یک از آن را آسان تر برای پاسخ اگر فرصتی می آید تا به طور غیر منتظره.

اگر شما می دانید چه آینده خود را حرفه ای خواهد بود و پس از آن انجام آنچه شما می توانید به هدف مواد خود را در آن جهت. برای مثال یک رستوران سرور به عنوان بانکی تاکید خدمات به مشتریان و استعداد برای اعداد اما نمی برجسته دانش غذا و شراب.

از سوی دیگر اگر شما مطمئن نیستید که در عین حال خود را چه جدید در این زمینه خواهد بود تمرکز بالا سوم از رزومه کاری خود را (و خلاصه قسمت مشخصات لینک خود را) در گسترده مهارت های انتقال مانند ارتباطات و خدمات مشتری و کارکنان نظارت ، بعد همانطور که می دانید بیشتر در مورد اهداف خود را, شما می توانید این خلاصه سبک رزومه بهتر و مناسب خود را در حال تکامل حرفه ای هدف است.

جدول زمانی برای این مرحله: تا سه هفته در عجله بسر می رسانید تا فرایند جستجو.

مرحله 2. باریک انتخاب حرفه خود به یکی احتمالا دو زمینه کار می کنند. ایست که آمد سریع. انتخاب یک مسیر شغلی جدید اغلب شامل سه یا شش ماه تمام شده توسط خود را بر اساس آن را به عنوان ترکیبی از کشف خود ، تحقیقات و اطلاعاتی مصاحبه. که هنوز هم استاندارد طلا برای حرفه ای انتقال, اما زمانی که شما لازم نیست که زمان به فراغت برخی از قطعات از این گام کوتاه کردن مو.

در اینجا لاغر نسخه: کدام مشاغل شما تصور انجام کار در هر نقطه در زندگی خود را به هر دلیل ؟ نوشتن آنها را نگاه کنید تا آنها را انتخاب کنید یکی از بهترین.

در صورتی که به نظر می رسد ناگهانی خودتان را به یک روز به سوگواری از دست دادن از مراحل قبل از پذیرش این واقعیت است که شما ممکن است نیاز به برخی از سازش در این فصل بعد از زندگی کاری خود را به جای وضعیت شما بوده ام محوری به.

بسته به سن شما و چگونه شما قصد دارید به کار, شما ممکن است هنوز شانس در انتخاب یک حرفه ای است که مناسب شما بیشتر از نزدیک. اما از سوی دیگر هیچ دلیلی برای فکر می کنم که عجله کردن انتخاب نمی شود بهترین شما می توانید ساخته شده اند. برخی از شگفت انگیز ترین مشاغل به نظر می رسد به آنهایی که مردم سقوط به عقب در حالی که زل زده مشتاقانه در چیز دیگری.

جدول زمانی برای این مرحله: چهار هفته به حداکثر حتی اگر شما نیاز به یک dartboard به آن را انجام دهد.

آماده برای بیشتر ؟ دوباره بعد از دو هفته برای بقیه عجله بسر می رسانید تا حرفه ای تغییر روند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de