Trifecta برای Fonzie: یک سرعت رکورد کارت قرمز و تیمشان

کانادا بین المللی Alphonso دیویس نگه می دارد بالا بردن نوار.

در روز سه شنبه 19 ساله بایرن مونیخ جای عقب بود غلتکی سوار coaster با بیشتر یو پی اس از فراز. دیویس مجموعه بوندسلیگا رکورد سرعت فرستاده شد و پس از آن جشن بایرن هشتم متوالی عنوان قهرمانی لیگ در یک 1-0 برنده در Werder Bremen.

آن همه در آمد یک هفته است که شاهد کانادا آمار یک میلیون پیروان در Instagram خوراک و رای بایرن بازیکن از ماه مارس به ذکر است که نام بوندسلیگا rookie از ماه مارس گذشته جمعه.

دیویس خود را نشان داد تهدید پایین سمت چپ پهلو در دقیقه چهارم سهشنبه اما کم و عبور از داخل جعبه مجازات فقط از دست رفته یک هم تیمی و رد شد آفساید.

او با سنجش زمان در 36.51 متر/ثانیه, در نیمه اول با توجه به بوندسلیگا. که پاکسازی سریع ترین ثبت سرعت در تاریخچه لیگ (36.19 متر/ثانیه, توسط دورتموند را Achraf حکیمی) پس دقیق جمع آوری داده ها در سال 2011 آغاز شد.

“من فقط می توانم کار من من حدس می زنم,” دیویس گفت: bundesliga.com بعد از بازی. “من نمی دانم وقتی که آن اتفاق افتاد (شکستن رکورد سرعت) اما من فقط انجام کار دفاعی در تلاش برای گرفتن توپ به عقب اما من خوشحال هستم که من می تواند به شکستن یک رکورد است.”

هم تیمی توماس مولر دوبله دیویس “بایرن جاده دونده” در اوایل این فصل است.

دیویس شد و هشدار داد در 19 دقیقه پس از برخورد با لئوناردو بیتنکورت هل دادن خاموش برمن بازیکن پس از دو تماس ثانیه زودتر.

در اواخر بازی او در نظر گرفته شد که مانع Milos Veljkovic. به نظر می رسید سخت تماس با دیویس گناه شاید تنها از چسباندن خود را پشت یک نی نی به عنوان صربی گذشته رفت.

این اولین ارسال خود بوندسلیگا حرفه ای. اما نه اول خود را تخلیه.

دیویس دیدم قرمز در کانادا 2-0 دوستانه برنده بیش از جامائیکا در تورنتو در سپتامبر 2017.

دیویس پس از 16 فرستاده شد در 75 دقیقه برای لگد زدن در جامائیکا را Damion لاو پس از دو رفت در درهم و برهم کردن در گوشه ای در BMO زمینه است. لاو به حال به ظاهر رسوب حادثه با تنه زدن به کانادا.

معلوم بود چه تماس دیویس ساخته شده با بوت اما لاو چنگ و کاستاریکا کولون داور ریکاردو مونترو از جیبش قرمز است. دیویس خارج شد, کشیدن پیراهن خود را بیش از چهره خود را در ظاهری خجالت به عنوان او راه می رفت ،

“به صداقت آن خیلی سریع اتفاق افتاد من واقعا نمی دانم چه می گذرد در این زمان,” دیویس گفت: در کوتاه رسانه scrum بعد از بازی. “من فقط برای رفتن به عقب و تأمل در آنچه اتفاق افتاده است.”

او در آینده بیشتر بعد از آن در توییتر گفت: “من فقط می خواهم برای معذرت خواهی به CanadaSoccerEN برای من برک آوت در این زمینه در اوایل امروز و به افرادی که برای تماشای این بازی است.”

صدای جیر جیر همراه بود GIF زیرنویس “من متاسفم.”

سهشنبه مشخص دیویس’ 28 بوندسلیگا ظاهر شود.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

یک وینگر با ونکوور وایت کپس, دیویس منتقل شد به بیمارستان به دلیل جراحات در بایرن در این فصل است. اتریش بین المللی David Alaba منتقل شد به مرکز بازگشت از ترک بیمارستان برای پر کردن یک آسیب سوراخ در قلب دفاع بایرن.

Alaba ثابت می شود بیش از قادر به پوشش و دیویس با سرعت ثابت می تواند خطرناک روی پهلو. کانادا نگه داشته است لوکاس هرناندز بارسلونا رکورد انتقال 80 میلیون یورو ($122 میلیون) بر روی نیمکت با بحث در این است که فرانسه بین المللی ممکن است در حال حرکت دوباره.

دیویس هزینه بایرن $22 میلیون در ماه جولای 2018 و سپس یک MLS ثبت انتقال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de