گروه های کسب و کار می خواهید منگنز به طور کامل بازگشایی جمعه. Walz خواستار احتیاط در به کشورهای دیگر, دیدن پرش در موارد.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz روز سه شنبه گفت او نمی خواهد بلافاصله با توجه به تماس از صاحبان کسب و کار در سراسر کشور اجازه می دهد تا کسب و کار به طور کامل باز جمعه و از آنها خواست برای کمک به اجرای پروتکل های ایمنی برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

نظرات آمده پس از محلی اتاق های بازرگانی در سراسر کشور, گروه تجارت و مینه سوتا اتاق بازرگانی فشرده فرماندار به بازگشایی دولت در ماه ژوئن 19. آنها استدلال دولت بود و از دیدن آن COVID-19 موارد افت و کسب و کار باید توانایی به آمده به عقب آنلاین با اقدامات احتیاطی.

اما پس از امواج reopenings, Walz گفت Minnesotans نشده بود با پیروی اجتماعی فاصله و یا ماسک الزامات و او گفت که می تواند نفوذ جدول زمانی برای اضافی reopenings.

“من آنها را بشنود. ما باز تا استخر, ما در حال رفتن به سعی کنید و فشار به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم اما من فقط می خواهم همه باید واقعا روشن اگر ما فقط گفت: “همه چیز را خاموش’ آن را به عنوان اگر تمام کسب و کار در حال رفتن به انجام این کار است. آن را به عنوان اگر جوامع در حال رفتن به آن را انجام دهد” Walz گفت. “آنها هنوز هم در حال رفتن به تصمیم گیری خود را. ما بهترین راه برای دریافت این اقتصاد رفتن است برای پیدا کردن یک راه پایدار را برای تحقق آن در دراز مدت است.”

دولت روز چهارشنبه گزارش داد که آن COVID-19 مورد تعداد رشد کرده بود به 31,296 از 448,587 تست شده و مرگ و میر ناشی از این بیماری و عوارض آن رسیده 1,325. و Walz هشدار داد که بیش از حد به سرعت بازگشایی و یا باز کردن بیشتر کسب و کار بدون مناسب اجرای پروتکل های ایمنی می تواند خار شیوع جدید COVID-19 موارد به چندین ایالت دیده می شود پس از لغو محدودیت.

والی به نام در مقامات محلی و رهبران کسب و کار برای به اجرا درآوردن موجود خط مشی ایمنی و سلامت شده اند که در مورد نیاز به عنوان بخشی از بازگشایی تدریجی اما در برخی موارد شده اند نمی شده است مورد نیاز مشتریان است.

“من فقط از آنها بخواهید (به) به ما کمک کند” فرماندار گفت. “آیا فقط به من بگویید برای باز کردن بیشتر زمانی که همه شما شاهد تصاویری از Dinkytown و برخی از میله پایین وجود دارد که واقعا شلوغ است.”

رهبران کسب و کار گفت: آنها در حال حاضر به کار با فرماندار, اما آنها خواست واضح تر جدول زمانی برای اجازه دادن به کسب و کار به طور کامل بازگشایی اگر آنها می توانند با خیال راحت با سلامت پروتکل در محل. بخش های مختلف اقتصاد شده ضربه گیر و دولت تلاش به آن آدرس آنها گفت. و در مینه سوتا مرز جوامع و صاحبان کسب و کار تلاش کرده اند به رقابت با کسب و کار در کشورهای همسایه.

“ما می خواهم برای دیدن تسطیح زمین با تاکید بر ایمنی در سراسر” مینه سوتا اتاق بازرگانی رئیس جمهور داگ لون گفت. “با همکاری بین کسب و کار و کارکنان و مشتریان خود را که اجازه خواهد داد که ما به طور کامل بازگشت.”

دولت بهداشت و درمان و توسعه اقتصادی مقامات گفته اند که آنها در حال توزین جدید COVID-19 موارد گزارش شده و در بیمارستان ظرفیت برای کمک به تعیین زمانی که و چگونه دولت می تواند اجازه می دهد کسب و کار برای باز کردن در ظرفیت کامل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de