نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن رالی, سایت, سیاه, تولسا زندگی با آتشین میراث – سه شنبه, 16 Jun 2020 PST

TULSA, Okla. – در دنیای واقعی 74 ساله دونالد شاو است که پیاده روی در خالی, خشک چمن شیب توسط Tulsa پر سر و صدا تالار گفتمان بزرگراه. او در طرف دیگر از شهر تاریخی سیاه و سفید و سیاه تقسیم خط از جایی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع روز شنبه با اکثریت سفید کرد.

اما شاو می تواند التماس کردن داستان و تصاویر و خیلی بیشتر – یک بار پر رونق جامعه سیاه و سفید بود که در همین زمین نابود نزدیک به یک قرن پیش با خشونت و متعاقب آن چندین دهه سرکوب.

“فقط تصور کنید که در ذهن شما در تمام این خانه ها” شاو گفت: یک روز صبح در این هفته, توصیف, سیاه, ساخته شده, سیاه متعلق به خانه ها و کلیساها که یک بار پوشیده شده ده ها تن از بلوک های که در آن او را در راه رفتن سایت Tulsa در سال 1921 مسابقه کشتار . “فقط تصویر آن است.”

“هتل های فیلم و تئاتر و غلتک پیست” شاو گفت: یک مرد بازنشسته که مال خود را از صبح نشسته در سایه حکاکی سنگ یادبود به خانه به سبک کافه A. S. نوکرک استودیو عکاسی و به معنای واقعی کلمه صدها نفر از دیگر آفریقایی آمریکایی متعلق به نانوایی, آرایشگر, مغازه, وکیل دفاتر و کسب و کار با خاک یکسان در کشتار.

آجرهای سوخته و یک قطعه از یک زیرزمین کلیسای در مورد تمام است که امروز از بیش از 30 بلوک تاریخی سیاه و سفید در منطقه. در 31 ماه مه و ژوئن 1 در سال 1921 سفید ساکنان جامعه مدنی و رهبران غارت شده و سوخته Tulsa, سیاه, Greenwood منطقه به زمین و هواپیما استفاده می شود به رها کردن پرتابه بر روی آن.

این حمله به کشته شدن تا 300 سیاه Tulsans و مجبور بازماندگان برای یک بار به اردوگاه های اقامت اجباری نظارت اعضای گارد ملی.

مورخان می گویند این مشکل آغاز شد و پس از یک تولسا روزنامه ضرب یک دیوانگی بیش از یک مرد که گفته می شود پا در یک دختر ، زمانی که سیاه Tulsans نشان داد تا با اسلحه برای جلوگیری از این مرد را مجازات سفید تولسا در پاسخ قریب به اتفاق نیروی. یک هیئت منصفه در تحقیقات در آن زمان به این نتیجه رسیدند بدون شواهد که ناشناس آشوبگران داده بود Tulsa آمریکایی های آفریقایی تبار خود را در هر دو سلاح گرم و چه به عنوان شرح داده شد خود را باور اشتباه “در برابر حقوق اجتماعی برابری و توانایی خود را به تقاضا است.”

“همه چیز آنها به مرکز شهر” شاو گفت: سفید-کسب و کار متعلق به منطقه که در آن تهمت خواهد تجمع “ما تا به حال در اینجا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به انتخاب خود را از سر غول تظاهرات در اوکلاهما وفادار جمهوری خواه دولت و در Tulsa, نفت, مرکز به ارمغان آورده است موجی از منافع ملی در Greenwood منطقه یک بار به نام Tulsa “Negro وال استریت.” راهپیمایی خود را در 19,000-صندلی BOK مرکز خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن اول از بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل کردن بسیاری از ایالات متحده آمریکا اواخر ماه مارس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه برنامه ریزی برای برگزاری این تجمع در روز جمعه – Juneteenth – همچنین موجب علاقه آشفته نژادی میراث اینجا اگر چه او بعدها تحت فشار قرار دادند این تجمع در تاریخ شنبه. بنابراین یک بهار از سراسر کشور تظاهرات خیابانی با پلیس از قتل جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید.

با وجود اوکلاهما حرارت بازدید کنندگان از تمام نژادها رانندگی تا سایت نابود سیاه جامعه است. آنها گرفتن عکس از خود در مقابل محاط یادبود به آنچه که اکنون به نام سیاه وال استریت. آنها بالا بردن یک مبارز مشت در هوا برای عکس های دیگر در مقابل یک نقاشی دیواری به دیوار سیاه و سفید خیابان نقاشی در کنار گذشتن.

برای Shawn-Du Stackhouse یک آرایشگر از واشنگتن دی سی منطقه و یکی از کسانی که بازدید از تولسا کشتار خاطرات اثبات این که تلفن همراه ارائه از قتل آفریقایی آمریکایی ها امروز به نحوی قتل گذشته مانند تولسا را بیشتر واقعی به عنوان به خوبی.

برای آمریکایی های سیاه و سفید این تلفن همراه ویدئوها “نشان می دهد آنچه را که آنها در حال حاضر شناخته شده” Stackhouse گفت. “آن را می دهد اعتماد به نفس بیشتری” به صحبت کردن در مورد همه کشتار در گذشته و حال, او گفت:.

تلسا داد و بیداد بود بخشی از موجی از حملات سفید در سیاه و سفید جوامع – از واشنگتن دی سی به شیکاگو به شمال غربی اقیانوس آرام – در آن زمان گفت: Scott Ellsworth, یک مورخ است که کار می کرد برای چند دهه به تولسا کشتار به نور است. کو کلاکس کلان صعودی شد و همچنین قرار دادن بسیاری از اعضای آن در دفتر و دیگر موقعیت های با نفوذ.

در سال 1915 رئیس جمهور وودرو ویلسون به کاخ سفید غربالگری و ستایش به “تولد یک ملت” فوق العاده تاثیر گذار و زشت نژادپرستانه فیلم در جنوب.

امروز مخالفان می گویند تهمت اظهارات و اقدامات جسور سفید supremacist ضریب اطمینان در کشور است. که شامل مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان برای تغییر نام پایگاه نظامی به نام مؤتلفه پس از جنگ داخلی ارقام و تاکید او را بر روی یک سخت “نظم و قانون” در واکنش به تظاهرات اخیر. مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار هر گونه نژاد پرستی و گفت دولت او شده است مفید به شهروندان آمریکایی است.

خواسته دوشنبه در مورد هر گونه نگرانی که برنده رالی ممکن است فن تنش های نژادی در Tulsa, اوکلاهما, حزب جمهوری خواه رئیس David McLain گفت: “من می خواهم به دعوت از تمام ملیت ها به حزب جمهوری خواه. … ما از فرصت بزرگ برای هر نژاد و عقیده و یا رنگ.”

سیاه گروه های جامعه در حال سازماندهی یک Juneteenth مراسم و عدالت تجمع روز جمعه در محوطه بنای یادبود منطقه. برگرد. Al Sharpton صحبت خواهد کرد در کنار اعضای خانواده از ترنس Crutcher سیاه رانندگان کشته شده توسط پلیس تولسا در سال 2016 در حالی که غیر مسلح, Sharpton را مبلغینی گفت.

Tulsa جمهوری خواه شهردار G. T. به bynum است با تشکیل یک کمیسیون برای مناسبت 100 سالگرد قتل عام سال آینده. اگر چه ابراز شک و تردید در مورد خواستار پرداخت غرامت به Tulsa آمریکایی های آفریقایی تبار به bynum پشتیبانی جستجو برای بینام و تدفین قربانیان قتل عام.

ماه آینده کارشناسان طرح پر زحمت بررسی و حفاری های موجود تولسا گورستان به دنبال چنین گورهای بینام و گفت: Ellsworth که می آموزد تاریخ در دانشگاه میشیگان.

بعد از نسل از تعیین مکان عمومی, سکوت در قتل عام – طولانی اشاره به سفید Tulsans زیرکی به عنوان یک نژاد “شورش” – سیاه و سفید Tulsans به طور فزاینده ای در تلاش هستند تا داستان سیاه وال استریت از جمله آن آتشین مرگبار پایان.

آموزش در مورد قتل عام است که اضافه شده به دولت و شهر مدرسه استاندارد به طوری که این سقوط کلاس سوم خواهد شد یادگیری در مورد آن. حتی کودکان پیش دبستانی در برخی از ولسوالی ها گفته بودن در مورد سیاه و سفید وال استریت – در مورد چگونه آن را به پایان رسید اما آنچه در آن بود گفت: Danielle Neves, معاون دانشگاهیان برای تولسا مدارس دولتی.

“چهار ساله می توانید درک کنند که مردم آنها را دوست دارم هنگامی که متعلق به سینما و هتل ها و … تا به حال یک جامعه پر رونق,” نوز گفت.

در منطقه گرین آکادمی رهبری مدرسه کلاس های درس به نام سرزمین خواب وخیال فیلم و تئاتر و دیگر سیاه و سفید, کسب و کار که سفید Tulsans سوزانده گفت: Kristi ویلیامز عملیات مدیر در مدرسه. ویلیامز عمه بزرگ فرار با تاریخ خود را از یک تئاتر که مسلح سفیده آمد برای از بین بردن سیاه بخشی از شهر در سال 1921.

ویلیامز که خانواده از تبار آفریقایی آمریکایی ها به بردگی گرفته شده توسط اوکلاهما مبتنی بر Muscogee (نهر) هند کشور تاکید به دانش آموزان مشترک قدرت و منابع مالی است که جوامع مانند تولسا سیاه وال استریت یک بار گنجانده شده است.

“من همیشه فقط تصور کنید – چه گرینوود اگر این کشتار هرگز اتفاق افتاده است ؟ ما تا به حال یک اقتصاد در یک اقتصاد می گوید:” ویلیامز. “چه می توانست اتفاق افتاده است ؟ ما چه می شود؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de