مینه سوتا رئیس دادگستری رد تلاش برای به یاد بیاورید رژیم صهیونیستی است. Walz

یک درخواست به دنبال فراخوان مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz خود را برای پاسخ به COVID-19 همه گیر شده است را رد کرد.

در دستور صادر شده توسط مینه سوتا دیوان عالی کشور سه شنبه رئیس دادگستری Lorie Gildea حکم داد که فرماندار رفتار به عنوان مشخص شده در درخواست را برآورده نمی کنند حقوقی استاندارد لازم برای اثبات تخلفات که لازم بود برای این طومار به جلو حرکت کند.

چلیپا از این درخواست بود که Walz بیش از حد قدرت خود را زمانی که او صادر اقامت در خانه سفارش در پاسخ به, پخش كردن, رمان coronavirus به طور خاص بیان کرد که تصمیم خود را که تنظیم “همه تجارت و مقاربت در ایالت مینه سوتا” موفق به شامل همکاری از رئیس جمهور ایالات متحده, آژانس های فدرال و یا سازمان های دیگر در دولت است.

در توضیح او حکم Gildea گفت: او نیاز به تصمیم می گیرید که آیا Walz بود یا نبود قدرت به صدور فرمان اجرایی بلکه اگر او مرتکب میشوند.

تعریف قانونی از تخلفات دارای پنج عنصر Gildea توضیح داد. آن را باید شامل: یک عمل عمدی; یک عمل است که غیر قانونی و یا غیر قانونی; یک عمل در عملکرد افسر وظایف; یک عمل قابل ملاحظه ای خارج از حوزه اقتدار افسر; و در نهایت یکی که قابل ملاحظه ای در نقض حقوق هر فرد یا نهاد.

دادخواست موفق به دیدار با دومین عنصر Gildea گفت و اشاره کرد که او نمی نیاز به در نظر گرفتن, سوم, چهارم و پنجم عناصر زیرا آنها مسئله که در آن نقطه.

به طور خاص Gildea نوشت که پیشنهاد دادخواست را “نه ادعا حقایق” که اقامت در خانه سفارش بود “خلاف قانونی استاندارد تاسیس شده توسط قانون قانون یا قانون مورد” بنابراین آن را یک “غیر قانونی و یا غیر قانونی” عمل می کنند.

پیشنهاد درخواست ثبت شده توسط 32 رای دهندگان ثبت شده در دولت است. اکثر ذکر شده در دریاچه کریستال منکیتو, New Brighton, خرس سفید دریاچه یا وودبری به عنوان شهرستان خود را اقامت. سه دادخواهان گفت: آنها از سنت پل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de