کوکائین اتهامات سابق کیچنر رنجر اریک مهمان تحت بررسی

کیچنر—این کیچنر رنجرز, Ontario لیگ هاکی و پلیس محلی در حال بررسی اتهامات که بازیکنان در لیگ هاکی باشگاه مجبور جوان تیمی به انجام کوکائین در یک مهمانی.

سابق کیچنر به جلو اریک مهمان ارسال شده در یک ویدئو به توییتر در دوشنبه شب وی از سوی مامورین که زمانی که او برای اولین بار پیوست رنجرز به عنوان یک 16 ساله و مسن تر هم تیمی او را مجبور و یکی دیگر از تازه کار به سعی کنید از مواد مخدر است.

در بیانیه ای که منتشر شد بعد از ظهر سه شنبه رنجرز گفت که آنها تنها آگاه شد از اتهامات در روز دوشنبه و که در نظر آنها آنها را “بسیار جدی و بالقوه رفتار مجرمانه.”

این کیچنر حق رای دادن در ادامه به آن می گویند در تماس است Waterloo منطقه ای خدمات پلیس و به آنها کمک خواهد کرد و OHL کمیسیون تکمیل تحقیقات خود را.

اتهامات شده اند در دادگاه به اثبات برسد.

مهمان پیوست رنجرز برای فصل 2016-17 و ادعا شده که این بازیکن است که او را مجبور به سعی کنید کوکائین به تازگی پیش نویس شده به NHL.

مهمان را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر ساخته شده توسط The Canadian Press.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>