کاربر کانادا تیم هاکی دعوت 41 بازیکن به توسعه اردوگاه

کلگری—هفت بازیکن از این سال طلا-مدال-پیروزی تیم ملی و زیر سن قانونی کانادا هاکی لیگ rookie از سال برجسته فهرستی برای ملی کانادا تیم سوم توسعه اردوگاه در ماه آینده.

چهل و یکی از بازیکنان دعوت شده برای مجازی اردوگاه ژوئیه 27-31. یک سنتی در یخ اردوگاه در یک محل برگزار خواهد شد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

کینگستون Frontenacs مرکز شین رایت این CHL rookie از سال گذشته فصل پس از اینکه اجازه ورود به لیگ یک سال زود هنگام دریافت یک شات به این تیم برای 2021 جهان junior قهرمانی شروع Dec. 26, 2020, در ادمونتون و قرمز, گوزن, Alta.

جلو Quinton Byfield, Dylan Cozens الکسیس Lafrenière, Connor McMichael و داوسون مرسر و defencemen بون بیرام و جیمی درایسدیل بازگشت از تیم ملی که موفق به کسب طلا در جمهوری چک در ماه ژانویه است.

Lafrenière پیش بینی شده بالا انتخاب کنید در این سال NHL پیش نویس دعوت شده است اما نیاز به حضور است.

تمام پنج goaltenders — برت Brochu, سباستین Cossa, Dylan Garand تیلور Gauthier و تریستان لنوکس — آیا تازه واردان است.

این تیم همچنین به نام ونکوور غول مربی مایکل Dyck و ساسکاتون تیغه مربی میچ عشق به عنوان دستیاران قبلا به نام سر مربی آندره Tourigny از اتاوا 67 است.

هاکی کانادا می گوید: این اردوگاه شامل انواع جلسات با تمرکز بر player توسعه از طریق آموزش آنلاین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>