سهام آسیا کاهش پس از وال استریت سود در بازیابی امید

پکن — عمده بازارهای سهام آسیا کاهش یافت چهار شنبه بعد از وال استریت به دست آورد در امید برای بهبود اقتصاد جهانی و ژاپن صادرات غرق شد.

بازار معیار در شانگهای و توکیو و هنگ کنگ و سئول عقب نشینی کردند.

در وال استریت معیار S&P 500 شاخص برای سومین روز, به دست آوردن 1.9% پس از ایالات متحده هزینه های خرده فروشی قوی تر از انتظار می رود.

همچنین روز شنبه فدرال رزرو وعده داده شده به نگه داشتن آن سیاست ultra-loose برای حمایت از فعالیت های کسب و کار.

بازارهای جهانی سهام به دست آورد که بسیاری از این سال را به عنوان ضرر و زیان سرمایه گذاران نگاه به آینده به یک جهش از بیماری همه گیر کوروناویروس با وجود افزایش عفونت در ایالات متحده آمریکا و برزیل و برخی کشورهای دیگر است.

تحلیلگران هشدار می دهند که سود ممکن است بیش از حد بزرگ و بیش از حد سریع به توجیه اقتصادی نامشخص چشم انداز.

خرده فروشی ایالات متحده ارقام نشان 18% افزایش بیش از ماه گذشته دلگرم کننده است اما هنوز هم 50 میلیارد دلار کمتر از آنچه ممکن است انتظار می رود بدون کروناویروس گفت: Rob Carnell ING در یک گزارش.

“ما اصلا تصور بازار خواهد شد به اشتراک گذاری این متفاوت دیدن.” گفت: Carnell. “آنها خواهد شد به احتمال زیاد بیشتر از هر خبر خوب و همچنان بی اعتنا از هر خبر بد.”

شانگهای کامپوزیت شاخص از دست 0.3% به 2,921.34 و شاخص نیکی 225 در ژاپن در توکیو عقب نشینی 0.7% به 22,414.50. این هانگ سنگ در هنگ کنگ از دست 0.5% به 24,210.17.

در سئول Kospi ریختن 0.8% به 2,121.32 و سیدنی S&P-ASX 200 خاموش بود تحت 0.1% در 5,939.60. نیوزیلند پیشرفته در حالی که سنگاپور کاهش یافته است.

اضافه کردن به مخلوط تصویر دولت ژاپن گزارش داد ممکن است صادرات کاهش 28.3% از سال قبل در بزرگترین کاهش از سال 2008 بحران جهانی است.

ممکن است ممکن است علامت نقطه کم برای صادرکنندگان ژاپنی خود را به عنوان عمده مشتریان خارجی شروع به ظهور از مستندات گفت: Marcel Thieliant از اقتصاد سرمایه در یک گزارش.

بازارهای مالی بیمه شده است, وعده از بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی برای تزریق پول بیشتر به اقتصاد از طریق خرید اوراق قرضه و سایر مراحل.

بسیاری از تحلیلگران تردید دارند در مورد بازار سهام ایالات متحده را اجرا کنید پس از آن شروع به صعود پس از ضربه زدن به پایین در اواخر ماه مارس پایین 34 درصد از آن را ضبط.

سرمایه گذاران تحت فشار بوده اند تا سهام شرکت هایی که سود از بازگشایی اقتصاد است.

در روز سه شنبه, Nordstrom شروع به پریدن کرد 12.9% برای یکی از بزرگترین دستاوردهای در S&P 500 رهبری یک گروه از خرده فروشان که به نفع ایستاده اگر خریداران بازگشت به فروشگاه.

معیار آمریکا نفت خام برای تحویل ژوئیه از دست داده و 89 سنت افزایش به $37.49 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قرارداد به دست آورده $1.26 روز سه شنبه به حل و فصل در $38.38. قیمت نفت خام برنت که معیار های بین المللی به قیمت ریختن 70 سنت افزایش به $40.26 در هر بشکه در لندن است. آن افزایش یافت $1.24 جلسه قبلی به $40.96 در هر بشکه رسید.

دلار کاهش یافته و به 107.23 ین روز سه شنبه به 107.33 ین. یورو با اندکی تغییر در $1.1266.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>