به عنوان تظاهرات خشم تغییرات برای عمه Jemima عمو بن را با نام تجاری

نیویورک (AP) — این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است.

صاحب عمو بن را با نام تجاری برنج می گوید: نام تجاری “تکامل” در پاسخ به نگرانی در مورد نژادی كليشه اي است. اعلام روز شنبه وارد ساعت پس از Quaker Oats گفت که بازنشستگی خود عمه Jemima به نام تجاری از شربت و مخلوط نان شیرین و پهن. Caroline Sherman سخنگوی مریخ که دارای عمو بن می گوید این شرکت در حال گوش دادن به صدای مصرف کنندگان به خصوص در جامعه و به رسمیت می شناسد که در حال حاضر زمان مناسب برای تکامل تجاری از جمله آن هویت بصری.

_____

Quaker Oats بازنشسته است و به 131-سال-عمه Jemima نام تجاری گفت: این شرکت به رسمیت می شناسد شخصیت ریشه “بر اساس نژادی کلیشه.”

لرزنده است که متعلق به شرکت پپسی گفت: این بازرسی و نگهداری نان شیرین و پهن مخلوط کنید و شربت را با ضربه قفسه های سه ماهه چهارم سال 2020 است. این شرکت اعلام خواهد شد نام جدید در تاریخ بعد.

“ما می دانیم عمه Jemima به ریشه ها بر اساس نژادی کلیشه گفت:” کریستین Kroepfl لرزنده غذاهای شمال امریکا است. “در حالی که کار انجام شده در طول سال به روز رسانی با نام تجاری در یک شیوه ای در نظر گرفته شده بود مناسب و احترام ما متوجه این تغییرات کافی نیست.”

شرکت پپسی نیز اعلام کرد که پنج سال 400 میلیون دلار ابتکار “به بلند کردن, سیاه جوامع و افزایش سیاه و سفید نمایندگی در شرکت پپسی.”

در پی پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس فعالان و مصرف کنندگان در خواست کرده است که شرکت ها موضع در برابر نژادی و بی عدالتی و یا از دست دادن کسب و کار خود را.

زمین O’Lakes اعلام کرد در اوایل سال جاری که آن را دیگر نمی خواهد با استفاده از بومی آمریکا زن که تا به حال graced آن بسته از کره و پنیر و دیگر محصولات از اواخر 1920s.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>