‘هنگامی که آن را متوقف کند؟’ مقتول مرد در خانواده باعث می شود گریان درخواست – Mon, 15 Jun 2020 PST

آتلانتا – شفاعت از طریق اشک دوشنبه, خانواده از یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس آتلانتا در خارج از یک درایو از طریق خواستار تغییر در سیستم عدالت کیفری و به نام در اعتراض به خودداری از خشونت در میان افزایش تنش ها در سراسر ایالات متحده سه هفته پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس.

کالبد شکافی متوجه شد که 27 ساله Rayshard بروکس بود گلوله در اواخر یکشنبه توسط یک افسر سفید پوستی بود که تلاش برای دستگیری او در یک رستوران فست فود به صورت مست بودن در پشت چرخ از اتومبیل خود را. بروکس سعی به فرار پس از کشتی با افسران و گرفتن یک تفنگ بی حس کردن از یکی از آنها.

“نه تنها ما صدمه دیده ما عصبانی هستند” گفت: Chassidy ایوانز بروکس’ خواهر زاده. “هنگامی که آن را متوقف کند ؟ ما نه تنها شفاعت برای عدالت است. ما در حال التماس برای تغییر.”

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف روز دوشنبه اعلام کرد که او سفارش تغییرات در پلیس استفاده-از-نیروی سیاست از جمله نیاز به که ماموران با دریافت آموزش مداوم در نحوه deescalate شرایط و با استفاده از این تکنیک قبل از اقدام که می تواند کشنده باشد. او گفت: او همچنین نیاز به افسران به مداخله اگر آنها را به یک همکار با استفاده از نیروی بیش از حد.

شهردار گفت که پس از بروکس’ تیراندازی روشن بود آتلانتا ندارد “یکی دیگر از دقیقه یک ساعت دیگر به زباله” در تغییر شیوه های.

دیگر شهرستانها در سراسر کشور در حال گرفتن مراحل مشابه و بسته های پلیس اصلاحات پیشنهاد شده است و یا در حال ظهور در کنگره است.

حدود 20 بروکس’ فرزندان و خواهر و برادر و عموزاده و دیگر اعضای خانواده sobbed در یک کنفرانس خبری به بیش از 1000 نفر جمع شده بودند دور نیست در یک NAACP-led اعتراض در خارج از گرجستان کاپیتول.

فلوید مرگ مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر فشرده خود را از زانو به, سیاه, مرد گردن لمس کردن تظاهرات و خشونت پراکنده در سراسر ایالات متحده و بروکس’ قتل شعلهور کسانی که تظاهرات در آتلانتا. وندی رستوران که در آن بروکس به ضرب گلوله کشته شد بود سوزانده بیش از آخر هفته.

ایوانز گفت: هیچ دلیلی برای وجود دارد او را عمو “به ضرب گلوله کشته شد مانند سطل زباله در خیابان برای به خواب رفتن در یک درایو از طریق.”

“Rayshard یک خانواده که او را دوست دارد که با کمال میل می آیند و او را به طوری که او در اینجا خواهد بود امروز با ما,” او گفت:.

بستگان توصیف بروکس به عنوان یک پدر سه دختر و یک فرزند خوانده که به لبخند روشن و یک قلب بزرگ و دوست داشتنی به رقص است. او دختر بزرگش آموخته پدرش کشته شد در حالی که جشن خود را در هشتمین جشن تولد با کیک و دوستان با پوشیدن یک لباس خاص او به عنوان منتظر بروکس به او اسکیت گفت: Justin Miller, وکیل خانواده.

“وجود ندارد عدالت است که می تواند همیشه من را خوشحال احساس در مورد آنچه که انجام شده است” گفت: Tomika میلر بروکس’ بیوه است. “من هرگز نمی تواند شوهر من به عقب. … من هرگز نمی توانید بگویید که من دختر او را در آینده به شما اسکیت یا برای درس شنا.”

او پرسید: آن نشان دادن به “نگه داشتن اعتراض صلح آمیز” گفت: “ما می خواهیم به نگه داشتن نام خود را مثبت و بزرگ است.”

چند قانونگذاران دموکرات پیوست معترضان و نیروهای گرجستان به تصویب اصلاحات از جمله لغو دولت شهروند را بازداشت و ایستاده خود زمین ،

در حالی که برخی از رهبران جمهوری خواه به عقب رانده در برابر اقدام سریع در برخی از طرح هستهای مجلس دیوید Ralston تایید و عبور سریع از یک نفرت-جنایات قانون گفتن قانونگذاران است که عدم عمل خواهد بود “یک لکه در این دولت ما هرگز نمی تواند دور.”

مورگان دادلی, 18, قلم کار برای پیوستن به این تظاهرات پس از کار خود را نگه داشته و او را از پیوستن به تظاهرات زیر فلوید مرگ سه هفته پیش.

“من گفتم:” شما می دانید چه ؟ این یک روند است. این یک مشکل واقعی است که ما با آن روبرو هستیم,'” گفت: Dudley, که سیاه و سفید است.

مقامات در سراسر کشور در حال پاسخ به تماس برای اصلاحات در حالی که اعتراضات باقی بماند. به اداره پلیس شهر نیویورک است که انحلال این نوع از لباس شخصی و ضد جرم واحد است که درگیر در 2014 سبد, مرگ اریک گارنر و مدت طولانی است که برای انتقاد از تاکتیک های تهاجمی کمیسر درموت شیا روز دوشنبه گفت:.

در شیکاگو شهردار لری Lightfoot گفت: یک پنل از ساکنان فعالان و یک مقام پلیس را بررسی سیاست اداره پلیس در زمانی که افسران می توانید با استفاده از نیروی. Albuquerque, New Mexico, شهردار, Tim کلر گفت که او می خواهد یک بخش جدید از مددکاران اجتماعی و غیر نظامی حرفه ای به ارائه یکی دیگر از گزینه هنگامی که کسی تماس 911.

و نیوجرسی دادستان کل دستور داد پلیس شروع به افشای نام ماموران که مرتکب جدی انضباطی نقض شده است.

در کنگره جمهوری خواهان در آستانه معرفی یک لایحه با محدودیت در پلیس chokeholds و شیوه های دیگر در حالی که یک دموکراتیک پیشنهاد خواهد محدود کردن حمایت های حقوقی برای پلیس ایجاد یک پایگاه داده ملی از بیش از حد نیروی برخورد و ممنوعیت chokeholds. کاخ سفید اعلام خواهد کرد خود عملیات اجرایی سه شنبه.

در آتلانتا تیراندازی افسر گرت Rolfe که اخراج این عکس که به کشته شدن بروکس اخراج شد و افسر دیگر در صحنه Devin برازنان بود و قرار دادن بر روی میز وظیفه. رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد.

پلیس منتشر شد ماموران انتظامی تاریخ نشان داد که Rolfe دریافت کتبی توبیخ در سال 2017 برای استفاده از زور با اسلحه گرم اما از ارائه جزئیات دیگری. Rolfe که استخدام شد و در اکتبر 2013, نیز توبیخ کتبی در سال 2018 و دهان موعظه در سال 2014 هر دو وسیله نقلیه و تصادف. یک اسلحه گرم تخلیه مورد از 2015 ذکر شده بدون نتيجه.

برازنان استخدام شد در ماه ژوئن گذشته و تا به حال هیچ رشته تاریخ است.

Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد گفت که او امیدوار است برای تصمیم گیری توسط midweek که آیا به اتهام افسران. گرجستان دفتر تحقیقات بیش از زمان بررسی است.

پلیس نامیده می شدند به رستوران بیش شکایت از یک ماشین مسدود کردن درایو از طریق خط. یک افسر در بر داشت بروکس خواب در ماشین.

ویدئو پلیس نشان داد بروکس همکاری با افسران برای بیش از 40 دقیقه تا یک نفس آزمون خود را تعیین سطح الکل خون بیش از حد قانونی. زمانی که یکی از افسران نقل مکان کرد به دستبند او بروکس سعی در اجرا و ماموران او را به زمین.

بروکس را شکست و در زمان خاموش با یک تفنگ بی حس کردن اما به ضرب گلوله کشته شد. Rolfe گفته مقامات که بروکس اخراج تفنگ بی حس کردن او را.

پرسید چرا بروکس ران, وکیل خانواده L. کریس استوارت پیشنهاد کرد که او ممکن است ترس برای زندگی خود را.

“آنها قرار داده جورج فلوید در دستبند و او پس از آن کشته شدند” استوارت گفت. “پس فقط قرار گرفتن در دستبند اگر شما آمریکایی آفریقایی معنا نیست, اوه, شما در حال رفتن به سادگی گرفته به پشت یک ماشین پلیس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de