کوین دورنت اقدام به خرید یک قطعه از فوتبال فیلادلفیا یونیون

بروکلین نتس به جلو Kevin Durant اتحاد پیوست مالکیت گروه از لیگ برتر فوتبال را Philadelphia Union.

دورانت در یک زمان 10-NBA all-star یک و پنج درصد مالکیت سهام با یک گزینه برای پنج درصد بیشتر در آینده نزدیک این اتحادیه روز دوشنبه اعلام کرد.

“من همیشه طرفدار فوتبال هستید و می خواستم به آن را در راه معنی دار. تیم من و من احساس کردم یک لحظه ارتباط با فیلادلفیا یونیون مالکیت و کارکنان و چشم انداز خود را برای همکاری” دورانت در بیانیه ای گفت. “در حالی که شما نمی توانید به دیدن من در بازی در حال حاضر تیم من و من خواهد شد در نظر گرفتن نقش فعال در جامعه که در آن من می تواند کمک به بازگشت به Chester (پنسیلوانیا) و فیلادلفیا است.”

اتحادیه و دورنت را سی و پنج سرمایه گذاری های شرکت او اجرا می شود با ورزش اجرایی غنی Kleiman خواهد شد شریک به رشد تیم, مشخصات و توسعه جامعه از طریق کوین دورنت بنیاد خیریه.

سی و پنج سرمایه گذاری و اتحادیه با هدف توسعه برنامه های جامعه در چستر پن., صفحه اصلی اتحادیه سوبارو پارک به آدرس نژادی و بی عدالتی اجتماعی و همچنین تلاشهای بهبودی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این همکاری شد و ماه ها در ساخت و در روند تیم ما رو به هر یک از دیگر بسیار خوب و درست درک بالقوه برای آینده” گفت: Kleiman, دورنت عامل. “ما باور داریم که سی و پنج سرمایه گذاری و تخصص ما را جذب طرفداران جدید در فیلادلفیا و فراتر از آن, بنابراین ما در حال هیجان زده برای شروع است.”

لیگ برتر فوتبال فصل شده است در خود نگه دارد از مارس 12 به دلیل این بیماری همه گیر. 26 تیم لیگ است به راه اندازی مجدد در ماه آینده با جام جهانی به سبک مسابقات در فلوریدا.

NBA شده است تعطیل از مارس 11 شب یوتا مرکز رودی Gobert شد اولین بازیکن در لیگ به یک امتیاز مثبت برای تشخیص ویروس است. NBA نیز در حال برنامه ریزی یک ماه اوت راه اندازی مجدد با پلی آف برگزار شد در دیزنی جهان.

دورنت که همچنین با شهر اوکلاهما و طلایی دولت بیش از 12 سال NBA حرفه ای هنوز به بازی به صورت شبکه پس از پارگی یک تاندون آشیل در سال گذشته با رزمندگان در 5 بازی NBA Finals برابر تورنتو است.

دورنت در گذشته نشان داده علاقه ای به دی سی, ایالات اما هیچ چیز از آن آمد.

این اتحادیه افزایش یافته است و آن توسعه اجتماعی در این شهرستان نهفته است که در جنوب فیلادلفیا. این تیم کمک کرد چستر دبیرستان را پشت آن varsity تیم فوتبال.

“از اولین جلسه بین کوین سی و پنج سرمایه گذاری و رهبری ما تیم آن را آشکار بود که ما مشترک یک مجموعه مشابه از اعتقادات. ما صحبت در مورد چشم انداز برای باشگاه ما و برای چستر و فیلادلفیا جوامع بلکه در مورد آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود گفت:” اتحادیه اصلی صاحب جی Sugarman. “ما هیجان زده به کسی که به جلو فکر کردن و رانده شده به عنوان کوین تبدیل شدن به یک شریک در سازمان ما است.”

دورنت نیست اولین بازیکن NBA برای خرید به یک باشگاه MLS. Houston Rockets ستاره جیمز هاردن پیوست مالکیت گروه از هوستون دینامو و NWSL را هوستون داش سال گذشته است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de