کارکنان را در تلاش برای جمع آوری اعانه موجب صرفه جویی در Fixery تعمیرگاه در هایلند پارک

مشتریان وفادار و کارکنان باید به نجات آمده از Fixery یک St. Paul تعمیرگاه بود که غارت در طول ناآرامی های پس جورج فلوید مرگ در روز یادبود.

در مه 28, پارک کوهستانی فروشگاه دزدیدند تقریبا تمام آن کالا در طول شورش است که گشوده فلوید پس از مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. بیش از 200 ساعت و watchbands به سرقت رفته بودند. اما در عمل از سخاوت کمک کرده اند آن را بهبود می یابند.

این Fixery شده در هایلند پارک محله برای بیش از 40 سال است. علامت Wilsey شده است یک کارمند برای 27 سال از آنها استخدام حق از دبیرستان توسط صاحب فروشگاه را علامت کافکا.

“پدر من مشغول به کار در Fixery از زمان من در مدرسه ابتدایی” Wilsey گفت. “او صحبت صاحب به کارگیری من با وجود او شنوایی برای سال است که من همیشه باعث دردسر در خانه.”

این Fixery استفاده می شود به چند فروشگاه حق رای دادن. در حال حاضر, St. Paul محل در کلیولند خیابان و فورد پارک وی که تنها بازمانده و Wilsey است که تنها کارمند است.

“این Fixery زندگی من است,” او گفت:. “هنگامی که ما شکسته به این بود که کسی به زور وارد خانه من است.”

کافکا یکی نیست به کمک های مالی Wilsey گفت. اما Wilsey می دانستم که بیمه نمی پوشش تمام آسیب و سرقت و Fixery تا به حال تولید درآمد برای دو ماه پس از بسته شدن در طول coronavirus بیماری همه گیر. بنابراین او مخفیانه آغاز شده آنلاین تلاش برای جمع آوری اعانه برای حمایت از کافکا و کسب و کار خود را.

این GoFundMe صفحه راه اندازی شد در تاریخ 1 ژوئن با $10,000 هدف و همانطور که از 15 ژوئن تا به حال نزدیک به ملاقات آن.

“ما در حاشیه بیرون رفتن از کسب و کار” Wilsey گفت. “اما از طریق رسانه های اجتماعی و کمک های مالی ما در حال رفتن برای زنده ماندن این است.”

این Fixery است بازگشایی پس از شکستن در و انجام تعمیرات و تغییرات باتری و سایر خدمات است. کسب و کار کند اما آن را بهتر از آن بود که در زمان شروع این بیماری همه گیر.

Wilsey تلاش های جمع آوری اعانه تنها راز باقی مانده برای چند روز. کافکا سپاسگزار بود که او در بر داشت اما تمایلی به قبول کمک های مالی. اما برای Wilsey های جمع آوری کمک حدود بیش از صرفه جویی در کسب و کار.

“پس از بودن در کنار کسی که برای نزدیک به دو سوم زندگی خود را شما در نظر آنها خانواده خود را رئیس” Wilsey گفت. “و هنگامی که آنها صدمه دیده است،”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de