پس از 62 سال از برش مو, شاهین ارتفاعات باربر قرار می دهد پایین کلیپرز — برای خوب

“که در آن است. من انجام می شود.”

با این کلمات 85 ساله ریچارد Noer به پایان رسید کار خود را به عنوان یک آرایشگر دوشنبه. او به یک آغوش به آخرین مشتری را به پایین کلیپرز و وارد یک زندگی جدید است که برای اولین بار در 62 سال را شامل برش مو.

ریچارد Noer می دهد نهایی خود را به مشتری نوه جوزف Newbolt, 12, یک آغوش و پس از کوتاه کردن مو از Noer را 62 سال کار حرفه ای. (جان Autey / پایونیر پرس)

“او خیلی شگفت انگیز!” گفت: دختر جولی Newbolt انتظار برای او در خارج از مو طرح های نامحدود در شاهین ارتفاعات. “من خیلی به او افتخار میکنم. او گوهر نادر در جهان امروز است.”

Noer برنامه ریزی شده بود به بازنشستگی زودتر, اما در سالن بسته شد توسط یک مادر اقامت در خانه منظور مبارزه با این بیماری همه گیر. زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz بازگشایی کسب و کار از جمله سالن در ژوئن 1, Noer آماده بود.

او موکول تمام قرار ملاقات مطمئن شوید که او را دیدم هر کس قبل از او بازنشسته شد.

“من تا به حال برای رفتن و خداحافظی به مشتریان من,” او گفت:. “من می خواهم مردم است.”

در سال 1958 Noer آغاز شده برش مو با پدرش در یک آرایشگاه در کومو و Snelling راه در سنت پل. آنها نقل مکان به یک فروشگاه در Larpenteur و Snelling راه — نزدیک به جایی که او کار می کرد تا شنبه.

او نگه داشته و در قطع طریق جنگ ویتنام 9/11, رکود و ترور.

چه شد بزرگترین شوک برای کسب و کار خود را?

که وارد شده از انگلستان در سال 1964 — بیتلز. به طور ناگهانی به نظر می رسید مانند هر پسر در امریکا رشد moptop. “تا آن زمان اگر شما رفت و سه هفته بدون کوتاه کردن مو شما کرک شده” Noer گفت.

از ژوئن 1, مشتریان قدیمی وارد شده اند به طور پیوسته.

یکی بود راجر Noer که سوار هفته گذشته از خانه اش در, Sioux Falls, S. D., برای دریافت نهایی برش خورده از برادر خود. “این کاملا یک درمان برای من,” او گفت:.

برخی از مشتریان شده اند با ریچارد Noer برای تمام حرفه ای — 62 سال است.

“من برش مو خود را پس از آنها بود,” او گفت: برگزاری دست خود را به کمر. “من به تماشای اونا رشد به عنوان بچه ها و راست در به دوران بازنشستگی است.”

گذشته خود را از سر مو متعلق به نوه جوزف Newbolt.

ریچارد Noer کاهش مو از نوه اش, یوسف Newbolt. (جان Autey / پایونیر پرس)

12-year-old نگاه به آینه بررسی کاهش دهد.

“طبق معمول من آن را دوست دارم” گفت: Joseph. “من او را توصیه به هر کسی.”

پسر توضیح داد که پدر بزرگ او تنها آرایشگر او تا به حال بود. یک مانیکورزن از بعدی غرفه آمد به او تبریک می گویم. Noer دیوارهایی تا چند سست موهای لبخند زد و رفت.

چه خواهد شد او در حال حاضر ؟ هر آنچه در آن است او گفت که او خواهد بود و انجام آن در داخل کابین در شمال غربی ویسکانسین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de