911 dispatcher دیدم جورج فلوید بازداشت در زندگی, تصویری, هشدار استاد راهنما

یک 911 dispatcher که ظاهرا تماشای در زمان واقعی به عنوان یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن جورج Floyd به نام استاد راهنما به او بگویید که او چه دیدم نه مراقبت اگر آن ساخته شده او را نگاه مانند یک “دله دزدی” با توجه به ضبط تماس های ساخته شده دوشنبه.

در تماس با اورژانس تماس پلیس گروهبان و می گوید آنچه او از دیدن روی تصویری زنده نگاه “متفاوت” و این که او می خواست به او اجازه دهید در مورد آن می دانیم. توزیع کننده در یک 911 تماس با مرکز در آن زمان بود و تماشای ویدئو از دوربین های نظارت ارسال شده در تقاطع که در آن پلیس دستگیر فلوید با توجه به شهرستان سخنگوی کاسپر تپه.

“من نمی دانم که شما می توانید با من تماس snitch اگر شما می خواهید, اما ما باید این دوربین تا 320 را تماس بگیرید. … ام من نمی دانم اگر آنها تا به حال با استفاده از زور یا نه. آنها چیزی از بازگشت از تیم ملی و همه آنها نشسته بر این مرد. بنابراین من نمی دانم اگر آنها مورد نیاز شما است یا نه اما از آنها چیزی گفت به من در عین حال می گوید:” توزیع کننده که نام ویرایش شده از ضبط.

“Yeah, آنها نمی گفت هر چیزی مگر اینکه آن را فقط به حذف آن به حساب نمی کند” گروهبان گفت. “اما … من پیدا کردن.”

“بدون مشکل” توزیع کننده گفت. “ما نمی تواند برای همیشه آن را ببینید. بنابراین هنگامی که ما آن را ببینید ما فقط مانند ایست. خوب? به نظر می رسد کمی متفاوت است.”

تحت اداره پلیس را به استفاده از زور در سیاست افسران نیست و نیاز به اطلاع سرپرستان اگر استفاده از زور بود حذف روش اما سرپرست اطلاع رسانی مورد نیاز است در طول تمام نیروی دیگر حوادث مربوط به صدمه یا اتهام آسیب است. با توجه به سیاست افسر باید ماندن در صحنه و بلافاصله به یک سرپرست از نیرویی است که مورد استفاده قرار گرفت و سرپرستان انجام یک نیروی نقد و بررسی.

فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دست به دستبند, درگذشت مارس 25 بعد از درک چوین یک افسر سفید پوستی استفاده می شود زانو خود را به پین فلوید به زمین در جنوب مینیاپولیس. چوین که خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن و حتی پس از او گفت که او نمی تواند تنفس و حرکت را متوقف می شده است به اتهام قتل درجه دوم و سوم-قتل عمد و قتل نفس.

ترکیبی از عکس رزرو سابق مینیاپولیس افسران پلیس درک چوین مرکز Tou Thao, راست, توماس خط بالا سمت چپ و J الکساندر Kueng پایین سمت چپ. (حسن نیت ارائه میدهد از Hennepin شهرستان کلانتر دفتر)

سه دیگر افسران توماس Lane, J. Kueng و Tou Thao متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و قتل نفس. تمام چهار افسران اخراج شدند.

به طور گسترده ای دیده می شود تصویری ضبط شده توسط یک تماشاچی نشان می دهد چوین اقدامات و فلوید, با چهره خود را شکست برابر این خیابان به عنوان او gasps برای هوا. آن را نیز نشان می دهد Thao بود که رو به تماشاگران. در اطرافیان ویدئو خط و Kueng در حال پنهان توسط یک تیم ،

911 رونوشت از تماشاگران که به نام پلیس نیز ساخته شده دوشنبه. یکی از اطرافیان که به گفته یک افسر “تقریبا فقط به کشته شدن این پسر که نبود مقاومت در برابر بازداشت. او در زانو خود را در شخص را گردن تمام وقت است.”

تماس گیرنده می رود می گویند فلوید “تنفس متوقف … او در حال حاضر در دستبند … من حتی نمی دانم که اگر او مرده اما شخص جوابگو نبود وقتی آمبولانس آمد و او مامور شد که فقط در اینجا در سمت چپ که در واقع فقط به قتل بچه در مقابل همه.”

اپراتور می پرسد اگر تماس گیرنده می خواهم یک گروهبان و تماس گیرنده می گوید: “آره شبیه بود که ساختگی آنچه که آنها فقط انجام داد.”

دوم 911 تماس رونوشت عمومی ساخته شده است از کسی که با این نسخهها کار به عنوان اولین پاسخ.

“من به معنای واقعی کلمه تماشا افسران پلیس را یک پالس و نه انجام هر کاری برای نجات یک مرد … من به معنای واقعی کلمه باید آن را بر روی دوربین (تخلیه گلو). من فقط به طور اتفاقی در یک پیاده روی پس این شخص, این, آنها (expletive) او را کشت” تماس گیرنده می گوید.

آن شخص نیز تمایل به صحبت با سرپرست اما تماس قطع شده است و این اپراتور در تلاش برای رسیدن به تماس گیرنده دوباره چهار بار بعد از دو دقیقه بدون موفقیت متن می گوید.

در اطرافیان یک زن شنیده می شود در این زمینه گفت: او یک مینیاپولیس آتش نشان و بارها و بارها درخواست افسران را فلوید نبض.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>