لیگ اسپانیا به پرونده اتهامات علیه فن که مورد تاخت و تاز میدان

مادرید—لیگ اسپانیا گفت: آن را به فایل اتهامات جنایی علیه این فن که زد بر روی زمینه در بارسلونا بازی در مایورکا.

روز شنبه مسابقه پخش شد بدون طرفداران اما جوانی با پوشیدن یک آرژانتین فوتبال نیوجرسی ساخته شده از آن گذشته امنیت و در زمان یک عکس از خود را در چند متری در مقابل مدافع بارسلونا Jordi Alba.

لیگ گفت: فن بود که با پوشیدن یک ماسک و دستکش و زمانی که او وارد میدان در اوایل نیمه دوم سرپیچی از دستورات از پرسنل امنیتی و شکست بهداشت قوانین ایمنی در محل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

لیگ محکوم فن اقدامات و گفت که آنها “تشکیل یک جرم است.” آن گفت: چنین اقداماتی را “به خطر اندازد همه سلامت و صداقت از رقابت.”

فن گفته رسانه های اسپانیایی هدف او این بود که برای گرفتن یک عکس با ستاره آرژانتین لیونل مسی, اما او نمی باید زمان برای انجام آن قبل از ماموران امنیتی وارد به او در این زمینه است.

او گفت که او وارد سن Moix ورزشگاه با پریدن بیش از یک حصار و سپس پایین آمد و از غرفه به میدان.

نوجوان گفت: او منتشر شده توسط پلیس پس از آنها اشاره خود را در جزئیات و او را به حال امضای یک سند. او گفت: آنها او را حذف عکس گرفته شده با آلبا.

این Mundo Deportivo ورزشی روزانه گفت: این فن از مبدا فرانسه است اما زندگی در مایورکا تمام زندگی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>