بازی رایگان حقوق و دستمزد, قطره, 2022 تحریم ممکن است برای MLB

نیویورک—جرمی Jeffress, اردن, Montgomery, Kevin Plawecki می تواند بازی به صورت رایگان در این فصل درآمد حقوق پایین تر از آنچه که آنها در حال حاضر دریافت به عنوان پیشرفت.

Mookie بتی, جورج, Springer, J. T. Realmuto, James Paxton and Marcus بود به احتمال زیاد برای پیدا کردن کمتر داوطلبان دلار و قرارداد سال به عنوان رایگان-بازار lurches به یک سقوط آزاد بعدی خارج از فصل است.

و همه بیس بال می تواند فرح بخش برای آموزش بهار تحریم و کوتاه 2022 در فصل بعد از این بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش احتمال این کار پس از توقف 1994-95.

“برایس هارپر مانی ماچادو مسیحی Yelich, تمام این افراد خوش شانس هستند که آنها امضا” سابق میامی مارلینز جمهور David Samson روز یکشنبه گفت. “بزرگترین مردم شما باید به سازمان دیده بان این فصل هستند Mookie بتی و J. T. Realmuto چون J. T. فکر می کردم که او می خواهد پیش افتادن جو مور و شکن Posey وجود دارد و به احتمال زیاد هیچ شانس. و Mookie بتی فکر می کردم که او می تواند بالا برایس هارپر و مشاهده خواهد که به عنوان بسیار کمتر به احتمال زیاد در حال حاضر.”

پاتوژن برجسته هر طرف منافع اقتصادی: بازیکنان مراقبت بیشتر در مورد فصل به طور منظم زمانی که آنها تعلق تمامیت حقوق خود را; صاحبان نگرانی در مورد از این پست و فصل زمانی که $787 میلیون (آمریکا) در پخش درآمد است.

لیگ اصلی بیس بال صاحبان چپ با تصمیم چه مدت یک فصل به طور منظم به برنامه پس از اتحادیه بازیکنان سر تونی کلارک گفت: شنبه شب که “متاسفانه به نظر می رسد که بیشتر گفت و گو با لیگ بيهوده خواهد بود.”

بروس مایر اتحادیه مذاکره کننده ارشد فرستاده معاون کمیسر دن Halem نامه ای است که “ما خواهان آن است که شما به ما اطلاع از برنامه های خود را توسط نزدیک از کسب و کار در روز دوشنبه.”

یک مارس 26 قرارداد نام بازیکنان برای دریافت سرشکن حقوق و دو طرف به “تکمیل کمال 2020 قهرمانی فصل و پس از فصل است که از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است” مطابق با یک سری از مقررات: هیچ محدودیت دولت در تجمع جرم بدون محدودیت های مسافرتی و هیچ سلامتی یا ایمنی خطر “به مرحله بازی در مقابل طرفداران در هر یک از 30 باشگاه’ خانه ballparks.”

آن را نیز به نام برای MLB و اتحادیه برای “بحث در ایمان خوب اقتصادی امکان بازی کردن بازی ها در غیاب تماشاگران و یا در مناسب جایگزین خنثی سایت.”

کمیسر راب مانفرد را تهدید کرده است که به طور منظم فصل حدود 50 بازی که منجر به بازیکنان دریافت حدود 31 درصد از حقوق خود را در مورد $1.23 میلیارد دلار است. که کمتر از $1.27 میلیارد آنها تضمین در ارائه آنها تبدیل کردن یک معامله به ارزش $1.45 میلیارد اگر پس از فصل به اتمام است.

MLB به نظر می رسد به احتمال زیاد به اعلام تصمیم پس از مانفرد اعطا با 30 کنترل صاحبان.

محرومیت یک حرکت به سمت یک معامله هر دو طرف احتمالا فایل نارضایتی. اتحادیه ادعا می کنند MLB موفق به برنامه ریزی طولانی ترین فصل ممکن است بخواهید برای پول خسارت.

این اتحادیه می گویند به بررسی آن نیاز به اسناد جزئیات سهام روابط بین بیس بال صاحبان و منطقه ای شبکه های ورزشی و بین صاحبان و سرمایه گذاری املاک و مستغلات در مجاورت ballparks. MLB ادعا می کنند این اتحادیه نیست معامله در ایمان خوب است.

بازیکنان می گویند که هیچ الزامی برای کمک به باشگاه های کاهش هزینه های ناشی از بازی در خالی ballparks. عامل اسکات بوروس می گوید MLB موضع شبیه به گفت: “زمانی که روشنایی اعتصاب شما بگویید دونده هیچ مسابقه تا زمانی که شما به من ثابت نماید.”

داور علامت Irvings که حکومت در برابر شیکاگو توله سوم baseman کریس برایانت در زمان سرویس دستکاری شکایت ثبت شده توسط اتحادیه اروپا, احتمال صرف ماه حکم سند مطالبات قبل از این طرف حتی شروع به شایستگی از این مورد است.

بازیکنان دریافت کرده اند $170 میلیون در حقوق و دستمزد پیشرفت تا $286,500 هر. این بدان معناست که یک بازیکن با حقوق و دستمزد از حدود 925,000 یا کمتر که قرارداد نه شامل یک نرخ پایین تر از پرداخت در حالی که در لیگ های بزرگ — Jeffress Montgomery و Plawecki در میان آنها — در حال حاضر دریافت پول بیشتر که او را بدهکار تحت سرشکنی فرمول.

این بازیکنان نمی خواهد که به بازگشت پول; در عوض پول پرداخت می شود به MLB توسط اتحادیه از مالیات جمع آوری شده از تیم ها برای بیش بین المللی جایزه امضای استخر آستانه.

همه بازیکنان را از دست دادن شانس به جمع آوری آمار برای بازی از دست داد که هرگز ساخته شده است.

در حالی که آنها استدلال می کنند و فایل خلاصه بتی, Realmuto و بقیه بعید است که برای رسیدن به 300 میلیون دلار-و-بیشتر معاملات با توجه به مایک ماهی قزل آلا, هارپر, Giancarlo استانتون Gerrit کول و ماچادو. متوسط حقوق و دستمزد راکد حدود 4.4 میلیون از سال 2016 است به احتمال زیاد به سقوط به شدت این زمستان.

و اگر coronavirus همچنان به 2021 دیگر فصل می تواند نهفته باشد. مگر اینکه دو طرف در رسیدن به توافق دو طرف خواهد استدلال می کنند که آیا MLB حق را به حالت تعلیق یکنواخت بازیکن قرارداد در طول یک اورژانس ملی به عنوان مانفرد تهدید قبل از ماه مارس توافق. تیم نیز احتمالا فشار به صورت یک بیماری همه گیر در ارائه ضمانت زبان جدید قرارداد تضمین شده.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

چانه زنی در طول یک عمده شکایت خواهد بود حتی سخت تر از حد معمول به عنوان نیروی کار قرارداد انقضا on Dec. 1, 2021. با توجه به تجربه سال 1994 و این اتحادیه را تهدید به اعتصاب در سال 2002 تیم ها ترجیح می دهند که یک رویارویی در بهار آموزش از تابستان است.

و اگر جو بایدن شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و دموکرات ها برنده کنترل هر دو مجلس کنگره بازیکن را که به خانه می تواند به پایین بدون توجه به آنچه.

“اگر دموکرات ها برنده من فکر می کنم آنها تشخیص دهند که نرخ مالیات در حال رفتن به رفتن را از طریق سقف” کمیسر سابق پری وینسنت گفت. ‘$40 میلیون است که خیلی افتضاح از پول, اما این مالیات که در حال رفتن به فوق العاده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net