چگونه موشک آلمانی دانشمندان زمان ما به ماه – Sun, 15 Jun 2020 PST

در سال 1944 در آلمان, دانشمندان موشک توسعه یافته جهان برای اولین بار موشک های هدایت شونده و استفاده از آنها را در مقابل بلژیک و فرانسه و انگلستان است. پس از پایان جنگ ارتش ایالات متحده به ارمغان آورد کسانی که دانشمندان در هیئت مدیره و مجموعه آنها را به کار در حال توسعه موشک به طرف ما.

کار خود را در نهایت کمک به قرار دادن امریکا در ماه.

V-2 – “V” برای “vergeltungswaffe” یا “تلافی جویانه سلاح” – که در سپتامبر. 6, 1944. دو در نظر گرفته شده برای اهداف در بلژیک اما نه اخراج به درستی. آن نبود تا سپتامبر. 8 که اولین V-2 یافت علامت آن قابل توجه شرقی حومه پاریس به قتل شش نفر و مجروح شدن 36. یک حمله در لندن بعد از آن روز سه نفر کشته و هفت مجروح.

بیش از هفت ماه گذشته از جنگ بیش از 9,000 V-2s شد lofted در آلمان دشمنان است. نزدیک به 3000 نفر کشته شدند در لندن به تنهایی – 160 در یک ضربه در یک مرکز خرید در Nov. 25, سال 1944.

به عنوان ارتش شوروی بسته در آلمانی موشک پایه در Peenemünde رهبر V-2 تیم ورنر فون براون تصمیم گرفت او می خواهم و نه اسیر توسط آمریکایی ها از شوروی. او و تیم خود را فرار به اتریش و تسلیم بسیار تعجب خصوصی از ایالات متحده 44 پیاده نظام را بدست آورد.

ورنر فون براون در مارس 3, 1945, روز پس از تسلیم خود به نیروهای متفقین. او شکسته و بازوی خود را در یک خودرو تصادف دو ماه قبل و استخوان های او تا به حال به درستی نمی mended. (آسوشیتد پرس)

فون براون و تیم او برگزار شد و debriefed در یک نسبتا راحت قلعه در Kransberg و سپس استخدام تحت یک برنامه است که به نام Operation Paperclip. در 20 ژوئن 1945 – 75 ماه پیش شنبه – وزیر خارجه آمریکا, تصویب انتقال فون براون و تیم مهندسی به ایالات متحده است.

ده ها تن از دستگیر V-2 فروند راکت از White Sands Missile Range در نیومکزیکو. در نهایت ارتش قرار فون براون و تیم خود را به کار در هانتسویل آلاباما در حال توسعه موشک های بالستیک. که منجر به یکی از قابل اطمینان ترین در ایالات متحده موشک از روز و در نهایت قرار دادن ایالات متحده برای اولین بار ماهواره در مدار, اولین آمریکایی در فضا و اولین انسان بر روی ماه.

اولین پرواز: سال 1958

طول: 70 متر

وزن: 64,070 پوند است.

این تنوع Redstone راه اندازی تست ماموریت از کیپ کاناورال از جمله ایالات متحده برای اولین بار ماهواره اکسپلورر من در سال 1958. فون براون حفظ او می توانست با قرار دادن یک ماهواره در مدار بسیار زودتر.

جونو دوم

زحل من

اولین پرواز: 1961

طول: 180 پا

وزن: 1.1 میلیون پوند است.

مرحله اول شامل یک مشتری مخزن سوخت احاطه شده توسط هشت Redstone مخازن. در اصل توسط فون براون تیم به آسانسور نظامی ماهواره به مدار زحل شد انتخاب شده توسط NASA به عنوان اساس سری از موشک است که انسان را بر روی ماه.

زحل IB

اولین پرواز: سال 1966

طول: 223 پا

وزن: 1.3 میلیون پوند است.

ایجاد شده توسط ازدواج زحل من مرحله اول به مرحله سوم که همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد در زحل V. مورد استفاده برای آپولو 7 در سال 1968 و برای کشتی وظیفه برای Skylab برنامه در سال 1973 و 1974.

SATURN V

اولین پرواز: 1967

طول: 363 پا

وزن: 6.6 میلیون پوند است.

بیان نهایی von Braun کار است که هنوز هم قدرتمند ترین موشک تا کنون پرواز. سیزده شد پرواز از جمله دو که افزایش خدمه در اطراف ماه شش که فرود بر ماه و یک قرار داده شده است که Skylab به مدار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de