بلوز ضرب و شتم طوفان 30 تا 20 در مقابل 41,000 طرفداران

AUCKLAND, NEW ZEALAND—اوکلند-بر اساس بلوز برگزار شد به ضرب و شتم Wellington مبتنی بر طوفان 30-20 در یک سوپر راگبی Aotearoa مسابقه خود را در مقابل 41,000 طرفداران یکشنبه, بزرگترین جمعیت در 15 سال برای یک سوپر راگبی در اوکلند پارک بهشت.

این drawcard برای طرفداران نه تنها این فرصت را به شرکت در زندگی راگبی دوباره بدون محدودیت در اندازه جمعیت و یا نیاز به فاصله اجتماعی و یا پوشیدن ماسک. بسیاری از معلوم به دیدن اولین بلوز سیاه پوستان همه flyhalf Beauden بارت که قبلا پخش شده از 120 سوپر راگبی مسابقات برای طوفان است.

بارت آغاز شده و در بیمارستان روز یکشنبه اما صرف برخی از وقت خود را در, اولین گیرنده پیوند در آن نقش با flyhalf Otere سیاه که کمک بلوز برنده پنج تا از هفت بازی در سوپر راگبی مسابقات قبل از پنج کشور رقابت رها شده بود به دلیل شیوع کروناویروس.

روز یکشنبه مسابقه دیگری بود شاد جشن بازگشت زندگی راگبی زیر چهار بازی افتتاحیه در Dunedin, بین خانه تیم Highlanders و همیلتون مبتنی بر سران آن جلب ظرفیت جمعیت 22,000.

که عمده بود حرفه ای راگبی بازی به بازی در مقابل یک جمعیت از COVID-19 شیوع مجبور به تعلیق بسیاری ورزشی در اواسط ماه مارس. روز یکشنبه بازی رفت یک گام به جلو آورده و دو بار به عنوان بسیاری از طرفداران برای بزرگتر, بهشت, پارک, بزرگترین سوپر راگبی جمعیت در مرکزی, Auckland ورزشگاه از سال 2005 زمانی که تانا Umaga در حال حاضر یک بلوز, دستیار مربی, انجام 100 بازی برای طوفان است.

“من فقط می خواهم بگویم با تشکر از شما به هر کسی که بیرون آمد. من می دانم که ما شده ایم از طریق بار دشوار و به یک جمعیت شبیه به این برای یک سوپر راگبی بازی بسیار ویژه” بلوز کاپیتان پاتریک Tuipulotu گفت.

بلوز و طوفان بهترین backlines میان نیوزیلند پنج سوپر راگبی تیم که در سوپر راگبی Aotearoa, دیدار با یکدیگر در خانه و در مسابقات کشیده بیش از پنج هفته است. مسابقات ابداع شد اجازه می دهد تا سوپر راگبی به بازگشت در حالی که مرز محدودیت ادامه به مسافرت های بین المللی غیر عملی است.

جمعیت تحت درمان قرار گرفت به برجسته بازی است که در آن هر دو تیم نشان داد لمسی و مهارت; تر شده اند که انتظار می رود پس از بازیکنان رفته اند سه ماه پس از آخرین بازی.

نیمه اول سریع ء و هیجان انگیز با پایان دادن به بلوز پیشرو با یک نقطه در 14-13.

نیمه دوم کمتر بود خیلی اما بلوز ساخته شده قانع کننده سرب با یک سعی کنید به پشت پارو زن دالتون Papali ” من و یک سری از مجازات به سیاه که نگه داشته بی عیب و نقص لگد زدن رکورد.

این طوفان شد در پایان یک مجازات سنگین تعداد به عنوان داوران دوباره در زمان یک خط سخت در خرابی. وجود دارد بیش از 30 پنالتی در بازی بین مردم کوهستانی اسکاتلند و ستاد و تعداد بالا دوباره یکشنبه, ساخت تداوم دشوار است.

این طوفان بارها و بارها شد جریمه برای آفساید بازی و یا برای ترک پای خود را در ضعف. با ضعیف خط اعدام است که اجازه بلوز را به اتهام مسابقه و حرکت در بالای سوپر راگبی Aotearoa جدول پس از دور اول.

بلوز گل اول سعی کنید از مسابقه از طریق جناح کالیب کلارک که پا زمین زیر کشت پس از شکستن نوک تیز توسط Rieko Ioane.

این طوفان, ضربه به عقب با یک سعی کنید به تمام سیاه, فاحشه عالی, Dane Coles شد و بینام و نشان را گسترده و زد و توپ مانند یک جناح در گوشه سمت راست است.

تلاش می کند به T. J. Faiane برای بلوز و جناح بن لام برای طوفان چپ بازی به طور مساوی آماده در حاصل کار دو تیم.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

Papali و سعی کنید از یک Faiane از طریق ضربه آزاد تقسیم این تیم در نیمه دوم و باز شکاف با یک سری از مجازات است.

سعی کنید به جیمی غرفه برای طوفان آمد خیلی دیر شده برای نجات یک نقطه پاداش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de