16 بیشتر موارد COVID-19 گزارش در اسپوکن شهرستان در روز یکشنبه – Sun, 14 Jun 2020 PST

شانزده موارد اضافی از COVID-19 گزارش شده توسط اسپوکن منطقه ای بهداشت و درمان منطقه در روز یکشنبه یک روز پس از یک ایالت گزارش متوجه شد که این شهرستان هنوز برای رسیدن به آن اوج پیش بینی موارد از بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus.

کمی بیش از نیمی از 833 افرادی که قرارداد این بیماری در این شهرستان بهبود یافته اند با توجه به بهداشت منطقه. منطقه و آهنگ مردم را به عنوان بازیافت که در بیمارستان بستری پس از 28 روز های اولیه شروع علائم.

وجود نداشت جدید مرگ و میر گزارش روز شنبه. تا به امروز 37 نفر در Spokane County فوت کرده اند پس از عقد قرارداد COVID-19.

Spokane County همچنان تحت فاز 2 رژیم صهیونیستی. جی Inslee را بازگشایی طرح که خواستار محدود کردن تماس با مردم در خارج از خانه و تماس های اجتماعی فاصله اقدامات در کسب و کار است که واجد شرایط برای بازگشایی شده است. Spokane County این بیمارستان ظرفیت لازم برای پاسخگویی به Inslee راهنمایی برای حرکت رو به جلو با بازگشایی, اما تست و درصد از مردم تست مثبت بیش از این راهنمایی. شهرستانهای اطراف در شرقی واشنگتن تایید شده اند را به حرکت به مرحله 3.

ایالت وجود داشته است 25,834 تایید موارد این ویروس با 1,217, مرگ و میر, واشنگتن, وزارت بهداشت و درمان گزارش روز شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>