تعطیلات – با هشدارهای: به عنوان اقامت-صفحه اصلی سفارشات آسانسور صنعت مهمان نوازی چالش ها – شنبه, 13 Jun 2020 PST

در Nemacolin جنگل رفت و آمد مکرر در پنسیلوانیا یک مرد قد بلند در یک کت و شلوار خاکستری و سیاه و سفید ماسک با نزدیک شدن به ماشین من. او خم شد سمت من کاهش پنجره و پرسید: برای من نام. راضی با جواب, هدف raygun به شکل ابزار در پیشانی دکمه را فشرده و خواندن صفحه نمایش دیجیتال.

“نود و هفت درجه” او به من گفت در کمی مبهم صدای.

سه درجه بالاتر رفت و آمد مکرر می شد من دور یکی از چندین حفاظت در برابر coronavirus. اما از آنجایی که من fever-free افسر امنیتی پا به کنار پاکسازی راه را برای املاک لوکس و برای اولین بار من دور شو پس از خاموش شدن ناگهانی آغاز شد.

همه گیر زدم به نفس از صنعت مهمان نوازی اما هتل ها در سراسر کشور به آرامی در حال افزایش به پای خود را. با توجه به اسمیت سفر پژوهش سطح اشغال به 35 درصد بین مارس 17 و 23 چشمگیری بهبود از زمانی که 21 درصد از هتل اتاق رزرو شده است. برای اطمینان بخشیدن به مهمانان خواص در حال اجرای ایمنی و بهداشت اقداماتی را که بازنویسی کتاب درسی در مهمان نوازی.

“آن را مانند یک هتل باز” کریس Baran, Nemacolin مدیر فروش و بازاریابی گفت: از سرگیری عملیات در طول بحران. “ما باید همه چیز را فراموش می دانیم و آن را در این راه.”

Nemacolin یکی از منطقه اول خواص لوکس خوش آمدید اوقات فراغت مسافران است. در اوایل ممکن است رفت و آمد مکرر افتتاح چندین اتاق در سقوط, سنگ, آن Fallingwater الهام گرفته از محل سکونت. (فرانک لوید رایت-طراحی خانه است که حدود 10 مایل دورتر). آن را نیز از سر گرفته و یک دسته از فعالیت ها از جمله گلف, تنیس, fly-fishing, پینت بال, بازی بسکتبال, تورهای خارجی و دوچرخه سواری در 2000 هکتار از مسیرهای پیاده روی. چند روز خجالتی از ماه ژوئن هتل اضافه شده امکانات رفاهی در شتو LaFayette مجلل گسترش پس از مدل ریتز در پاریس و همچنین استخرهای روباز و لورل لین مغازه ها. روز جمعه زمانی که چندین پنسیلوانیا, شهرستان های پیشرفته به “سبز فاز” از دولت بازگشایی طرح توچال آغاز پذیرش قرار ملاقات در آن آبگرم و مرکز تناسب اندام. خود را در محل رستوران ها نیز روشن از بایگانی اطلاعات به نشستن پایین خدمات در کاهش ظرفیت تا مهمانان دیگر نمی خواهد به خوردن پان خشکیده حلزون اسکالوپ و یا اونس-16 دنده چشم کردن بشقاب یکبار مصرف.

روز واشنگتن برداشته آن stay-at-home منظور من در جاده به پنسیلوانیا است. من ماموریت: برای دیدن چگونه پروتکل های جدید تاثیر می گذارد مهمان تجربه و اینکه آیا آنها کمک خواهد کرد و یا مانع از توانایی من برای استراحت. در نهایت, من می خواستم به دانم اگر Nemacolin می تواند آزادی من از بار من ماسک صورت – زبان استعاره ،

صنعت مهمان نوازی رو به یک کوه از چالش است. خواص نمی توانید فقط نوسان باز کردن درهای خود را و دست مهمان خوش آمدید کوکتل حتی اگر کارکنان به طور کامل ضد عفونی درب دستگیره و آماده نوشیدنی در حالی که swaddled در تجهیزات حفاظت شخصی. اولین و مهمترین, هتل ها باید با اتخاذ قوانین و محدودیت های صادر شده توسط دولت های ایالتی و محلی. بازگشایی اقدامات لمس در تقریبا در هر جنبه ای از این هتل تجربه از این تعداد مهمان مجاز در داخل رستوران برای دسترسی به چشمه های معدنی و مرکز تناسب اندام.

برای مثال هتل Monteleone در نیو اورلئان باز ژوئن 1 با 240 از 570 اتاق در دسترس است. آن Criollo رستوران خدمت می کنند تنها 25 درصد یا 25 کرسی از مجموع آن ظرفیت و مشتریان باید با ارائه نام و شماره تلفن برای تماس با ردیابی اهداف است. لوئیزیانا است که اجازه می دهد مستقل میله برای باز کردن در طول فاز اول آن; این هتل تاریخی فلک بار دریافت شده دولت برکت چون دارای مواد غذایی خدمات مجوز. “ما باید به ارائه مهمانان با یک نوار منو حتی اگر آنها نمی, منظور از آن” مدیر هتل Stephen Caputo گفت. همانطور که برای تناسب اندام, مرکز تنها شش مهمانان می توانند به کار در یک زمان. آبگرم در ضمن می تواند باقی می ماند توقیف تا جولای.

“هدف این است که برای ایجاد برخی از حس عادی,” Caputo گفت: “حتی اگر آن محدود شده است.”

برای کمک به هتل ها به عنوان آنها روی نوک پا راه رفتن به عقب آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط ایجاد ایمن ماندن, یک, راهنمای, بر اساس توصیه های از مراکز کنترل بیماری و حفاظت و یک هیئت مشورتی متشکل از مدیران هتل ها. اقدامات ترویج شیوه های قابل تشخیص برای هر کسی که برای خرید مواد غذایی یا دستور takeout در طول همه گیر مانند اجباری پوشش صورت و بدون تماس با مواد غذایی تحویل. برخی از پیشنهادات منحصر به فرد برای هتل ها – برای مثال خانه داری باید وارد کنید مهمان اتاق مگر اینکه بازدید کننده درخواست کرده است تمیز کردن خدمات.

“بسیاری از هتل ها متفاوت عمل می کنند – خود سازه متفاوت هستند و مسافران خود را متفاوت هستند” گفت: تراشه راجرز ارتباط رئیس جمهور و رئیس اجرایی است. “ما ایجاد یک پایه برای همه هتل ها.”

هتل های زنجیره ای نیز مونتاژ خود را کتاب قانون و ایمنی کمیته های. هیلتون راه اندازی هیلتون CleanStay برنامه با همکاری RB ایالات متحده تولید کننده Lysol و کلینیک مایو عفونت پیشگیری و کنترل است. ماریوت تشکیل جهانی پاکیزگی شورای بدن از کارشناسان بهداشت عمومی و مواد غذایی ایمنی و عفونی-بیماری زمینه. Northwood مهمان نوازی ایمنی و رفاه وعده داده است که بر محور سه اصل: پیشگیری پاکیزگی و به حداقل رساندن تماس بگیرید.

“چالش اصلی این است که چگونه هتل های ایجاد اعتماد به نفس و پاکیزگی است که نزدیک به یک بیمارستان بدون اینکه آن را احساس می کنم مثل یک آزمایشگاه یا درمانگاه گفت:” لیندا کانینا, مدیر علمی مرکز هتلداری, تحقیق در دانشگاه کرنل در نیویورک است.

پاسخ خوشبختانه نه پلاستیک-پوشش مبلمان و یا بلند به کار گرفته چنگال برای گرفتن کلید خود را و یا کارت های صبحانه ساندویچ. این هتل ها را ساخته اند تغییرات قابل توجهی از بالا به پایین در مکان های عمومی و فضاهای خصوصی. برای مثال آنها باید ساخته شده از جنس پلکسی گلاس سپر در جلو-میز پیشخوان حذف صندلی در لابی و رستوران های اجتماعی فاصله اهداف قرار داده و کف کن 6 فوت از هم جدا. اتاق مهمان محروم شده اند از مواد زاید مانند منوها و مجلات و فوق العاده ملافه. علائم در آسانسور فرود یادآوری مهمانان سوار محدود می کند. با فرض اینکه اکثر مردم نمی مسافرت با یک نوار اندازه گیری, هتل Monteleone رعایت ردپای برچسب در هر گوشه ای از آن شش آسانسور.

هتل ها نیز در حال تنظیم خود خدمات مهمان و reimagining امکانات خود را. هتل Drisco در سان فرانسیسکو را حفظ خواهد کرد آن بوفه اما جایگزین جمعی خدمت ظروف به صورت جداگانه با روکش و پیچیده اقلام صبحانه – خدمت در چین استخوان ، در هتل فیگوئروا در لس آنجلس, پیام های متنی با مهمانان ارجح است, فرم های ارتباطی است. چهار خواهر کاروانهایی مجموعه ای از بوتیک خواص در کالیفرنیا است که نیاز به مهمانان به رزرو زمان صبحانه در رستوران یا سفارش افتخاری صبحانه در رختخواب. (شما را مجبور به خزیدن تخت حداقل یک بار برای جمع آوری سینی خارج از درب.) شب ساعت یک مبارک با جمعی از کار افتاده d’oeuvres است جایگزین پیک نیک جعبه پر شده با پنیر و میوه و شیرینی و تقسیم از شراب. خواهران بازنشسته کوکی جار اما نه کوکی ها: کوکی ها پخته کالا وارد خواهد شد در به صورت جداگانه بسته بندی مهر و موم شده. هتل ها مانند Nemacolin هتل Drisco و هتل Monteleone در حال گسترش خود را موجودی بارها فراموش شده آیتم ها, اضافه کردن ماسک و ضد عفونی کننده دست به منابع خود را از مسواک و ریش تراش.

به محض ورود در Nemacolin یک پیشخدمت و پادو مهمانخانه ارائه شده به آسانسور را به من بدهد از خود پارکینگ به هتل در یک سبد خرید گلف. “ما ضد عفونی کردن آنها را بعد از هر سوار,” او اضافه شده encouragingly. من پذیرفته شده است.

او مرا در ورود به قلعه لافایت لابی بود که چکیدن در لوستر و گل های تازه. ضد عفونی کننده دست چوب لباسی ایستاده بود در میان اسراف مبلمان. در میز جلو کارمند استقبال من از پشت یک ست سپر. من فشرده آیدی من در برابر شفاف مربع است. او به من اطلاع داد از خانه قوانین: من باید یک ماسک در همه زمان ها در خارج از اتاق من و تنها چهار نفر مجاز در داخل آسانسور در یک زمان. او گفت: شاتل شد در حال اجرا نیست و پیشنهاد من درایو من نقلیه خود را و یا راه رفتن. او پرسید: اگر من می خواستم خانه داری برای مرتب کردن اتاق من. من کاهش یافته است ترجیح می دهند به محدود اجتماعی حباب به اعضای تنها.

برای رسیدن به اتاق من من تا به حال به فشار یک “تا” دکمه آسانسور حفاظت شده توسط یک غلاف پلاستیکی. (پوشش سقوط کردن بود و نه جایگزین در طول باقی مانده از اقامت من.) در داخل من تلویزیون را روشن اسکن لیست از رستوران ها و فعالیت های, اما, هتل, کانال, کار نمی کند, بنابراین من تا به حال به تماس های مکرر و بازدیدکننده داشته است به جلوی میز. من در نهایت حل و فصل در یک سفر از بیشتر انحرافات: مینیاتور گلف, بولینگ, استخر, یوگا (20 دلار) و حیات وحش صحبت کردن بازیگران یک مجموعه کوچک از Nemacolin را دامگاه. سه رستوران بودند خدمت وعده های غذایی در مستند مد: تماس و ارائه آنها در هر نقطه در اموال. من تصمیم پیتزا از Barattolo توسط قلعه را purring شومینه.

من یاد گرفتم که برخی از فعالیت های ساخته شده برای اجتماعی فاصله. معلق در هوا در مینی گلف بد فرم خانواده پشت سر من با صبر و حوصله منتظر در حالی که من putted در اطراف آبشارها و بیش از ترانشه. در کوچه بولینگ هر کوچه باز بود و یک کارمند پاک کردن هر توپ بین بازیکنان است. یوگا به طور معمول برگزار شد در این آبگرم که بسته بود در طول اقامت من. حتی بهتر از استاد جمع ما سه نفر در یک فضای باز در غرفه احاطه شده توسط تپه های سبز و آواز پرندگان.

“وجود دارد هیچ تمیز کردن [به شما] پس از آن” سوزان گفت: با اشاره به نهایی ما آرامش را در برخواهد داشت. “من خواهد شد تمیز کردن تشک.”

برای حیات وحش, بحث, دو, کارشناسان از هم جدا صندلی تاشو و تا آنجا که ما التماس کرد با چشم ما اجازه نمی دهد ما به نوازش کوفته Hoagie خوکچه هندی یا Wendell خرگوش. و نه آنها به ما اجازه می دهد به لمس Loki با سورتمه حمل کردن سگ ساخته شده است که اواخر بعد از ظهر در ظاهر قلعه لابی. من هوا-حیوان خانگی او را از یک فاصله امن.

استخر جلب بزرگترین تجمعات هر چند شوم ابرهای خاکستری و gusts باد نگه داشته و اکثر مردم در زمین های خشک. اعضای هیات در صورت پلاستیک سپر یادآور جوشکار دنده محافظ ضد عفونی جداول و تحویل غذا در ظروف مهر و موم شده. علائم در حوله ایستگاه و نوار استخر یادآوری ما را به نگه داشتن 6 پا از هم جدا.

این هتل تنها 35% تا ازدحام بود و نه یک نگرانی بزرگ. بسیاری از مهمانان نمی پوشیدن ماسک یک مشکل مخمصه. من سعی کردم به نگه داشتن من فاصله که با توجه به وسعت ملک بود نه بیش از حد دشوار است. من مطرح شده این موضوع را با میز جلو و همچنین با باران هنگامی که من به خانه. او گفت: ماسک های مورد نیاز در فضاهای عمومی است و او یادآوری کارکنان به اجرای این قانون است. (خانه داری نیز تمیز اتاق من حتی اگر من تا به حال کاهش یافته است و خدمات آن; باران گفت که نگاه به این نظارت نیز هست.)

با وجود محدودیت و گاه به گاه ساقط احساس می کنم می تواند این گره شل شدن. آن را بسیار. کرک موهای نوازنده سنتور در زیر ابر-خالدار آسمان است. یک سوراخ در یک در مینی گلف. مچ پا شیب در وان آب داغ. دو شب در بستر غافل از ماه های قبل از متغیر خواب.

در آخرین روز صبح من تضعیف من و رهبری را به لابی. یک پیشخدمت و پادو مهمانخانه تمیز کردن درب گردان. بدون گم شده ضرب و شتم یکی دیگر عضو هیات شتافت به سمت درب برگزار شد و آن را باز برای من.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de