تظاهرات در مغلوب ساختن پیشی جستن کشور آزمون خود را نگه دارید در روستایی مناطق سفید – Tue, 12 Jun 2020 PST

در دریاچه کشور 200 مایلی شمال غربی دیترویت صدها نفر رقصید دعا کرد و خواستار نژادی عدالت در کادیلاک میشیگان شهر که طولانی خانه به یک نئو نازی ها ،

آن بود جدا شده است. در اوهایو شرقی حتی بیشتر نشان داده و در روستایی مانت ورنون یک شهر با آن خود را در حال حاضر نژادی تحمل همانطور که دیگران را در دهان, پنسیلوانیا, کوچک, کشاورزی شهر در لنکستر کانتی با آن کوچک اما فعال Ku Klux Klan حضور.

جنبش اعتراضی بیش از سیاه و بی عدالتی به سرعت گسترش عمق عمدتا سفید شهر های کوچک آمریکا به ویژه در سراسر نقاط کشور که تحویل ریاست جمهوری به صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در سراسر میشیگان و اوهایو و ویرجینیا و ویسکانسین بیش از 200 چنین تظاهرات صورت گرفته بسیاری در شهرهای با کمتر از 20 ، 000 ساکنان با توجه به رسانه های محلی, سازمان, شرکت کنندگان و آنلاین ابزار ردیابی CrowdCount.

“این چیزی است که بسیار قابل توجه است که این اعتراضات در حال وقوع در مکان روستایی با سفید, ملی, حضور,” گفت: Lynn Tramonte که بزرگ شد در نزدیکی کوه ورنون و نظارت بر سیاه زندگی ماده تظاهرات در سراسر اوهایو.

تظاهرات در این جمهوری خواه متمایل مناطق ارائه یک آزمون از رئیس جمهور را توانایی برای دوباره سوار خود را در خانه سفید رای گیری بلوک. اگر او نمی تواند تکرار است که ائتلاف را ترک مغلوب ساختن پیشی جستن با چند گزینه به خصوص پس از او همچنان به از دست دادن حمایت در حومه شهر.

“اگر رئیس جمهور تهمت نمی تواند نگه دارید و بر روی, white, working-class رای دهندگان در روستایی کوچک-شهر میشیگان و پنسیلوانیا, ویسکانسین و اوهایو من نمی دانم که چگونه او برنده انتخابات گفت:” تری مدونا مدیر مرکز امور عمومی در فرانکلین & مارشال, دانشگاه, در, Lancaster, Pennsylvania. “شما می توانید رد کردن او نمی خواهد که همان سطح از شور و شوق ؟ بدون شما نمی توانید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن انجام پنسیلوانیا حدود 44,000 آرا در سال 2016 در بخشی با حمایت قاطع از یک درهم آمیخته از روستایی, سفید, استان ها.

این الگو همچنین در میشیگان و ویسکانسین که در آن او موفق به کسب حتی کمتر رای. در اوهایو که ائتلاف رو او را به یک پیروزی آسان.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین کار عمدتا از طریق آنلاین کمک به نگه داشتن بر روی خود را تا حد زیادی سفید پایه و به شناسایی رای دهندگان در مناطق روستایی به عنوان یک دفاع در برابر تاخت و تاز شده توسط presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.

برخی نظرسنجی ها نشان می دهد که در حالی که رای دهندگان سفید بدون مدرک دانشگاهی هنوز هم یک گروه قوی برای مغلوب ساختن پیشی جستن آنها می تواند بیشتر به حمایت بایدن از آنها به حمایت از حزب دموکرات هیلاری کلینتون در چهار سال پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفت: به طور کلی در بیانیه ای به آسوشیتد پرس “رئیس جمهور تهمت ابراز انزجار و شوک بیش از آنچه که اتفاق افتاده است به جورج فلوید و ستایش صلح آمیز تظاهرات, اما همچنین می داند که آمریکایی ها نمی توانند با شورش و بی قانونی در شهرستانها در سراسر کشور.”

اما سرعت تغییر بیش نژادی عدالت فلوید پس از مرگ در ماه گذشته توسط پلیس در مینیاپولیس است زنده و برانگیخته تظاهرات صدها جوامع در هر کشور در یک مقیاس به ندرت اگر هرگز دیده می شود قبل از. آن است که بایدن لزوما برنده روستایی شهرستان که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده به راحتی اما او ممکن است قادر به برش را به مغلوب ساختن پیشی جستن حاشیه به اندازه کافی برای آوردن این کشورها به دموکراتیک ستون.

در کادیلاک شعبه اصلی جنبش ناسیونال – در میان ملت برجسته نئو نازی ها گروه به تازگی به عنوان 2007 – سیاه و سفید برگزار شد و مصمم در صحنه رویداد خود را در یک دریاچه pavilion حتی به عنوان مخالفان مسلح مرتبط با گروه ملی میشیگان شبه نظامیان در نزدیکی پارک به عنوان یک نمایش قدرت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده وکسفورد کانتی خانه به کادیلاک با 65 درصد آرا شبیه به کشورهای همسایه در به آرامی جمعیت منطقه که در آن بیکاری اجرا شده است بالاتر از حد متوسط در میشیگان.

در همسایه, Grand Traverse, شهرستان که تهمت برنده کوچکتر حاشیه بیش از 2000 بسته بندی گذشتن از شهر ساحلی دریاچه میشیگان پارک به شنیدن اعتراض سازمان کورتنی Wiggins.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>