MLB ارائه می دهد بازیکنان 80 درصد از نرم افزار-دارای حقوق 72-بازی فصل

نیویورک—لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارائه 80 درصد از نرم افزار-دارای حقوق و 72-برنامه بازی آغاز ژوئیه 14 در تلاش برای شروع این بیماری همه گیر تاخیر فصل با توجه به جزئیات این پیشنهاد به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

بازیکنان خواهد دریافت 70 درصد از خود نرم افزار تاریخ حقوق در طول فصل به طور منظم و بقیه برای تکمیل پست-فصل تحت MLB طرح با توجه به این اتحادیه در روز جمعه.

بازیکنان آخرین پیشنهاد روز سه شنبه برای یک 89-بازی فصل به طور منظم در نرم افزار تاریخ پرداخت. این اتحادیه گفت: آن را به تشکیل یک تماس از بازیکنان به بحث در مورد آن پاسخ اما بازیکنان بارها و بارها گفته اند که آنها قصد ندارم به حرکت کردن موضع خود را به صورت کامل نرم افزار تاریخ پرداخت.

“این نشان دهنده نهایی ما پیشنهاد 72-بازی فصل” MLB معاون کمیسر دن Halem نوشت: در نامه ای به اتحادیه کننده ارشد بروس مایر که به دست آمده توسط AP. “شما باید اجازه دهید ما می دانیم تا پایان روز 14 ژوئن که آیا بازیکنان تمایل به قبول آن است.”

MLB پیشنهاد کرد که بازیکنان بود در مورد تضمین $1.27 میلیارد دلار (ایالات متحده) در حقوق از جمله پیش بینی شده به دست آورده پاداش با یک increaseto $1.45 میلیارد اگر پس از فصل به اتمام است. این اتحادیه پیشنهاد خواهد بازیکنان را تضمین $2.25 میلیارد دلار است.

قبل از coronavirus باعث باز شدن روز به عقب رانده شود از مارس 26 حقوق تعیین شده بود به مجموع 4 میلیارد دلار. هر طرف شامل 50 میلیون دلار پس از فصل ،

بازیکنان باید اصرار آنها دریافت 100 درصد از خود نرم افزار-دارای حقوق و شرایط دو طرف توافق کردند تا در ماه مارس است. اما MLB گفت: اتحادیه که بازی در خالی ballparks بدون دروازه درآمد خواهد باعث از دست دادن $640,000 برای هر اضافی بازی بازی های برگزار شده است و تیم ها نمی توانیم 100 درصد نرم افزار تاریخ پرداخت. این اتحادیه گفته است که شک و تردید MLB ارقام اما دریافت کرده است و نه کافی افشای مالی به یک ارزیابی کامل.

کمیسر راب مانفرد تهدید کرده است که به طور یک جانبه تماس برای یک برنامه در حدود 50 بازی اگر تیم باید پرداخت 100 درصد سرشکن حقوق. که تضمین کمتر از $1.25 میلیارد دلار به پیشنهاد جدید بدون پست-فصل قسمت.

هر دو طرف می گویند که آنها موافق به گسترش برگشتی از 10 تیم به 16 در سال 2020 و 2021 اما یک توافق مورد نیاز است که به اتفاق می افتد. MLB است برای دریافت $787 میلیارد دلار از فاکس ترنر و ESPN در آن زمان پس از فصل فرمت. گسترش برگشتی را ایجاد بازی های جدید به فروش کل بسته به نوع فرمت به توافق.

بیس بال بالاترین پرداخت بازیکن مایک ماهی قزل آلا و Gerrit کول می تواند تضمین $11.2 میلیون و فرصتی برای کسب درآمد $12.8 میلیون نفر تحت طرح جدید. آنها را دریافت $19,777,778 تحت اتحادیه طرح را از خود اصلی $36 میلیون حقوق این سال است.

یک بازیکن در $563,500 حداقل تضمین شود $175,311 تحت MLB طرح با احتمال افزایش به $200,356. او را به $309,577 تحت اتحادیه پیشنهاد.

علاوه بر این 50 میلیون دلار پس از فصل بازیکنان استخر در هر طرف پیشنهاد را در کامل بودن سهم به ارزش حدود 250.000 دلار برای جهان سری برنده و $170,000 برای بازنده است. به طور معمول, بلیط صندوق پست-فصل استخر.

MLB ساخته شده است سه پیشنهاد شروع با 82-بازی برنامه در 26 ماه مه و سپس کاهش آن به 76 روز دوشنبه و در حال حاضر کاهش و رطوبت بیشتر است. کول و ماهی قزل آلا هر اند در مورد تضمین $5.58 میلیون نفر تحت MLB را پیشنهاد اول و حدود 8.72 میلیون در سه ماهه دوم با شانس به دست آوردن $12.19 میلیون اگر پس از فصل به اتمام است.

بازیکنان آغاز شده و در 114 بازی در 31 مه و کاهش یافته است به 89 روز سه شنبه.

“ما هنوز هیچ توجیهی برای پرداخت بازیکنان کمتر از یک روز کامل پرداخت برای یک روز کامل کار” مایر نوشت: به Halem روز سه شنبه در نامه ای به دست آمده توسط AP. “امتناع خود را به بازی هر بازی در اکتبر باقی مانده است بی دلیل و بی پناهی. شما می توانید بازی بازی بیس بال از آن و شما آن را مدیون خود را برای بازیکنان و طرفداران به انجام این کار. در میان چیزهای دیگر نگرانی در مورد موج دوم در اکتبر و نوامبر ظاهرا نمی خواهید برای متوقف کردن لیگ های دیگر از بازی در آن ماه.”

در حالی که دو طرف توافق کردند به نرم افزار تاریخ پرداخت در ماه مارس آنها همچنین گفتند که شرکت در “حسن نیت” در مذاکرات بیش از بازی در خالی ballparks. Halem در نامه خود جمعه به یاد مایر که قبل از معامله مانفرد آماده شده بود به ورزش ارائه اجازه می دهد او را به حالت تعلیق یونیفرم بازیکن قرارداد پس از اعلام ملی اضطراری است.

“ارتباط می شود که بازیکنان باقی می ماند به هر مخالف بیشتر کاهش پرداخت است کاملا گمراه کننده است چرا که بازیکنان بودند هرگز به عنوان پرداخت می شود در وهله اول … زمانی که بازی نمی شد که به عنوان یک نتیجه از جریان ملی اضطراری” Halem نوشت.

بازیکنان می خواهند به گسترش به طور منظم فصل گذشته پایان آن برنامه ریزی شده در سپتامبر. 27 و عقب راندن جهان سری به ماه نوامبر است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“حداقل 12 متحده را تجربه کرده اند افزایش نرخ COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در هفته گذشته از جمله برخی از کشورهای که در آن باشگاه های ما قرار دارد” Halem نوشت. “ما باید مخالفت خود را با موقعیت است که آن را در منافع بازیکن ایمنی و سلامت به خودرا برای امتحان اماده در بازی به عنوان بسیاری از ممکن است از طریق برنامه ریزی از doubleheaders و کامل پس از فصل در اواسط ماه نوامبر زمانی که موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است که در حال حاضر پیش بینی بدتر شدن COVID-19 روند.”

MLB گفت: از آن باقی مانده است مایل به تعلیق برای این فصل از دست رفتن تازه پیش نویس میدارد برای تیم های امضای واجد شرایط نمایندگی رایگان. این اتحادیه گفت: این هفته به آن علاقه مند بود در آن.

هر دو طرف ابراز علاقه در استفاده از وجوه مشترک برای کمک به جزئی-بازیکنان لیگ برتر که به احتمال زیاد به یک فصل و عدالت اجتماعی طرح.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de