گروه های کمک ‘نگران’ با کمی ما coronavirus کمک

توسط کارا آنا

ژوهانسبورگ (AP) — بیش از دو دوجین کمک های بین المللی گروه گفته اند دولت آمریکا آنها را “به طور فزاینده ای نگران” است که “به آمریکا کمک های بشر دوستانه رسیده است و کسانی که در خط مقدم” از بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان تعداد موارد جدید میدارد تا سرعت در برخی از جهان شکننده ترین مناطق.

نامه ای به دست آمده توسط آسوشیتدپرس و امضا شده توسط گروه از جمله صرفه جویی در کودکان, مراقبت, ایالات متحده آمریکا, جهان, چشم انداز و دیگران می گوید که “با وجود ماه از وعده مکالمات با USAID کارکنان حوزه چند سازمان دریافت کرده اند اعدام جایزه برای COVID-19 کمکهای بشردوستانه.”

این تاخیر را “ویرانگر” و می گوید که این پنجره بسته است آمریکا برای کمک به کاهش بدترین اثرات این بیماری همه گیر در سراسر جهان است.

نامه ای به سازمان توسعه بین المللی آمریکا اقدام مدیر جان Barsa مورخ ژوئن 4 — همان روز که دیگر USAID مقامات شعار دولت ایالات متحده را “رهبری جهانی” در صورت COVID-19 بیماری همه گیر.

“به تاریخ ما مرتکب شده اند بیش از 1 میلیارد دلار به نفع جهانی COVID پاسخ” کنت Staley, رهبر USAID COVID-19 نیروی کار به خبرنگاران گفت: پوشش آفریقا است. بودجه به طور معمول ارائه شده برای کمک به گروه و همچنین پیمانکاران خصوصی و سازمان ملل متحد سازمان.

اما بسیاری از این کمک ها بوده است تا در “کارهایی تاخیر” نزدیک به سه ماه پس از عبور از Coronavirus آمادگی و پاسخ تکمیلی تخصیص قانون نامه ای از کمک گروه می گوید.

“این تاخیر طولانی در COVID-19 جوایز — و به عنوان یک نتیجه ایالات متحده در پاسخ به پویا اورژانس جهانی می ایستد و در تضاد کامل با تجربه ما در بحران که در آن (the Office of U. s. Foreign Disaster Assistance) شناخته شده است به نوبه خود در اطراف بودجه در چند هفته اگر نه روز” در این نامه می گوید.

نامه روشن می سازد کمک مشکل جهانی است یک اشاره نمایی افزایش موارد در پاکستان و گفت: “زمان به حرکت است در حال حاضر.”

“ایالات متحده واقع شده است از دست رفته در عمل در مقابل جهانی که بسیار دلخراش برای من برای دیدن” یک مدیر دفتر U. s. Foreign Disaster Assistance در طول دولت اوباما جرمی Konyndyk گفت پنج شنبه در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی بحث و گفتگو. “چیزی که ما داریم یک نوع خلاء و بسیاری از هرج و مرج در سطح بین المللی است.”

اقدام USAID سخنگوی Pooja louisiana travel به اسوشیتد پرس گفت که بیش از 1 میلیارد دلار شامل $218 میلیون دلار در کمک های انسان دوستانه از طریق بین المللی کمک به فاجعه حساب — نزدیک به 100 میلیون دلار است که مجاز به عنوان جایزه. کمک گروه می توانید شروع به صرف بقیه آن از طریق “اصل سفته از USAID.” برخی از این مبلغ است اما همچنین می توانید به U. N. سازمان.

“ما در بی سابقه بار در حال حاضر با سرعت در حال تحول وضعیت بر روی زمین تقریبا در هر کشور,” او گفت:.

برای ماه ها در حالی که ترویج ایالات متحده coronavirus کمک مقامات آمریکایی داده نشده است جزئیات بیشتر در تعدادی از موارد مهم — مانند هواکش و تست کیت — تحویل به کشور در آفریقا که در آن چنین تجهیزات شده است در تامین کوتاه مدت برای ماه می باشد. و این نیاز در حال رشد است.

موارد در قاره آفریقا در حال شتاب سازمان جهانی بهداشت هشدار داد پنج شنبه گفت: در آن زمان 98 روز برای رسیدن به 100,000 موارد و فقط 18 برای رسیدن به 200,000. تعداد کل تایید شده است در حال حاضر بالاتر از 218,000 با بیش از 5 ، 000 مرگ و میر.

فقط 3 میلیون آزمایشات ویروس انجام شده در سراسر آفریقا یک قاره از 1.3 میلیارد نفر به مراتب کمتر از هدف از 13 میلیون نفر است. “یکی از بزرگترین چالش های ما در پاسخ همچنان به در دسترس بودن منابع” که در آفریقا رئیس Matshidiso Moeti به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

یکی دیگر از مشکل در حال رشد باید بدانند که سلامت کارگران – نزدیک به 5000 در 47 کشور که در منطقه آفریقا — میان کمبود دنده محافظ.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته های اخیر صحبت کرده است از تحویل هواکش به کشورهای آفریقایی گفت: 1,000 ماشین آلات فرستاده شد به نیجریه به تنهایی. اما نیجریه دولت گفت: هیچ یک وارد کرده است.

در واقع فقط 50 هواکش وارد شده اند در آفریقا از دولت آمریکا همه آنها را از رفتن به آفریقای جنوبی در روزهای اخیر. که کشور حدود یک چهارم از آفریقا ویروس موارد است.

از مقامات وزارت امور خارجه روز پنج شنبه گفت: آمریکا متعهد شده است ونتیلاتور کمک به کنگو, اتیوپی غنا و کنیا و موزامبیک نیجریه و رواندا نیز هست. ایالات متحده آمریکا تامین هواکش به عنوان به زودی به عنوان داخلی زنجیره تامین و فروشندگان می تواند به تولید و ارائه آنها به مقام گفت.

برخی از مقامات آفریقایی ابراز کرده اند باز ترس و یا نشانه های آرام و نا امیدی بر آمریکا پاسخ. برخی از آنها به نام برای یک “ساخته شده در آفریقا” فشار برای کاهش اتکا به واردات میان تلاش برای ایجاد خانه هواکش و repurpose کارخانه.

آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شده است سریع به ستایش از کمک های جک Ma بنیاد و دیگران برای تحویل هواکش تست کیت و دیگر به شدت مورد نیاز است.

اما در مورد خواسته فقط چگونه بسیاری از کسانی که در مورد ایالات متحده تحویل داده آفریقا CDC رئیس جان Nkengasong در روز پنج شنبه گفت که “متاسفانه من نمی توانم به شما یک شماره … شده است یک چالش برای بسیاری از کشورها به مبارزه خود با بیماری همه گیر.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اندرو Meldrum در ژوهانسبورگ و بن فاکس در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>