تورنتو FC به صورت مونترال در MLS مسابقات ونکوور کشیده در سیاتل گروه

رقبا خواهد پیوست شود در فلوریدا به عنوان تورنتو FC کشیده شد با مونترال تاثیر در گروه C در “MLS برگشت مسابقات است.”

دو تیم کانادا پیوست d. C., United و انقلاب جدید انگلستان.

ونکوور وایت کپس همچنین می تواند به جلو نگاه به یک رقیب منطقه ای قرار داده شده و در گروه B همراه با کشت Seattle Sounders FC Dallas و زلزله سن خوزه.

لس آنجلس FC و شهر رقیب Galaxy برخورد خواهد شد و در گروه F در یک قرعه کشی است که باید به سمت چپ لیگ مدیران خندان به عنوان MLS را برمی گرداند به اقدام پس از آن COVID-19 وقفه.

سازمان تنظیم یکی دیگر از دربی با قرار دادن گسترش اینتر میامی در گروه A با اورلاندو سیتی. فلوریدا تیم روبرو خواهد شد خاموش به شروع مسابقات.

54-بازی جام جهانی به سبک مسابقات اجرا می شود در جولای 8 از طریق Aug. 11 در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهانی توچال در منطقه اورلاندو.

قرعه کشی انجام شد, کنفرانس, با سه گروه از هر.

هر تیم بازی خواهد کرد سه گروه که تعداد خواهد شد در به طور منظم فصل جدول رده بندی. دو نفر در هر یک از شش گروه به همراه چهار-بهترین مقام سوم finishers پیشبرد به مرحله حذفی دور 16.

این مسابقات خواهد بود که قبل از بازی خالی می ایستد نشانه از سرگیری به لیگ برتر را 25 فصل است که متوقف شد مارس 12 و بعد از دو دور با توجه به همه گیر.

امید است که در لیگ یک بار فلوریدا مسابقات به اتمام است و می تواند در ادامه فصل به طور منظم با یک تجدید نظر در برنامه در صفحه اصلی بازار.

پیش نویس بود پایین کلید امر انجام آنلاین با سابق ایالات متحده بین المللی چارلی دیویس با استفاده از چیزی شبیه به یک کاسه سالاد به کشیدن توپ قرمز از برای مطابقت با کشت با تیم های گروه خود.

مسئولان باشگاه کشت و سپس به نام اعداد از یک تا 10 و دیویس باز درخواست توپ به پرده تیم در گروه خود است.

تورنتو FC GM علی Curtis انتخاب شماره 7 برای شروع با و دیدم یک لغزش کاغذ با مونترال تاثیر نوشته شده است.

“این گروه سختی گفت:” تورنتو مربی گرگ Vanney که خود را جشن گرفتند 46 تولد پنج شنبه.

“به عنوان سرنوشت آن را داشته باشد ما مونترال که باعث می شود برای یک بازی هیجان انگیز و چیزی برای طرفداران هیجان زده در مورد به عنوان به خوبی. بنابراین من می دانم که بچه های ما خواهد بود مضطرب و هیجان زده به بازی مونترال.

“من نمی دانم که وجود دارد خواهد بود هر گروه آسان همه آنها نگاه دشوار است. ما همه فقط تلاش به عقب بر گردیم به آن خودمان را آماده و به سرعت به عنوان امکان پذیر است. اما همه ما هیجان زده به عقب در این زمینه و رقابت وجود دارد به زودی.”

مونترال تاثیر ساموئل هافبک Piette استقبال بازی تورنتو است.

“من احساس کردم که در آن نوشته شده بود در آسمان است که ما نیاز به با هم در همان گروه است. من فکر می کنم این خوب است. … به صورت تورنتو است که همیشه یک انگیزه اضافی برای اطمینان حاصل کنید و از آن خواهد شد در این مسابقات است.”

یک چیز Vanney دوست game, این بود که سه نفر از چهار تیم — و تورنتو و مونترال و انگلستان — که از نسبی شمالی خواهد شد و همه باید برای تنظیم به گرما و رطوبت مرکزی فلوریدا. کمتر جذاب سناریو می شده اند و نقشه کشی یک تیم مورد استفاده برای تحریک شرایط, او گفت:.

Whitecaps مربی مارک Dos Santos به نام گروه خود را “فوق العاده متعادل” و لذت رو به سیاتل.

“اگر شما در حال رفتن به یک رقابت مانند این مهم است که بازی هایی که مهم هستند نیز برای طرفداران ما,” او گفت:

بازی آغاز خواهد شد در ساعت 9 صبح 8 بعد از ظهر تا 10:30 p. m. ET با در شب های لیگ برتر گفت. اوایل و اواخر شروع می شود انتخاب شدند به دلیل فلوریدا آب و هوا.

Vanney است مشتاقانه به امید او می تواند برای جلوگیری از 9 صبح شروع گفت که نیاز به 5:30 صبح بازی قبل از وعده غذایی و ملاقات با “منحصر به فرد است که به حداقل می گویند.”

مرکزی فلوریدا است “فروزان” توسط 10, 10:30 a. m., او گفت:.

“آن چه در حال حاضر برخی از چالش برای مطمئن,” او گفت:. “ما آن را کشف کردن.

“بدترین سناریو این است که ما احتمالا باید به بازی یکی از آن. بهترین سناریو این است که شاید ما فرار همه آنها. من نمی دانم اگر این است که به احتمال زیاد … هر دو تیم در همان چالش است.”

تیم های صورت حداقل سه نفر و حداکثر هفت.

Vanney گفت: او را تمام 30 تیم اول فهرست به عنوان بخشی از یک هیئت از 46 یا 47 حداکثر لیگ است که اجازه می دهد.

“ما می تواند اشباع شده. و هنگامی که شما را از بسیاری از بازیکنان کارکنان پشتیبانی است که واقعا مهم است که همه دست به دست در عرشه بین مربیان خود را به کادر مربیگری و همه چیز را به مطمئن شوید که ما در حال قادر به ارائه خدمات به تمام بازیکنان است که ما باید به پایین وجود دارد.

“این می تواند سه هفته از آن می تواند پنج هفته من فکر می کنم تاپ. ما نمی خواهید به ترک همه پشت سر گذاشت.”

تورنتو است که انتظار می رود برای شروع کامل تمرینات تیم در روز دوشنبه با هر دو کاپیتان مایکل برادلی (مچ پا) و آرژانتین مهاجم پابلو Piatti (همسترینگ) بهبود از آسیب دیدگی است.

برنامه دقیق و تلویزیون جزئیات اعلام خواهد شد در اواخر تاریخ

مسابقات حمل 1.1 میلیون دلار (آمریکا) جایزه استخر با برنده درآمد یک اسکله در 2021 کونکاکاف لیگ قهرمانان.

بازیکنان دریافت پول جایزه برای هر یک از برنده شدن در طول مسابقات و همچنین برای پیشبرد به دور 16 با توجه به این لیگ که نداد بیشتر است. یک سخنگوی MLS بازیکنان ارتباط گفت: جایزه ساختار هنوز در حال نهایی.

گروه A

کنفرانس شرق

x-اورلاندو سیتی

اینتر میامی

New York City FC

Philadelphia Union

Chicago Fire

نشویل SC

گروه B

کنفرانس غرب

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

x-Seattle Sounders

FC Dallas

ونکوور وایت کپس

San Jose Earthquakes

گروه C

کنفرانس شرق

x-تورنتو FC

انقلاب جدید انگلستان

مونترال تاثیر

D. C., United

گروه D

کنفرانس غرب

x-رئال سالت لیک

Sporting Kansas City

کلرادو رپیدز

مینه سوتا, ایالات

گروه E

کنفرانس شرق

x-آتلانتا ایالات

FC سینسیناتی

New York Red Bulls

Columbus Crew

گروه F

کنفرانس غرب

x-لس آنجلس FC

لس آنجلس گلکسی

هوستون دینامو

Portland Timbers

x — آخرینها تیم

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>