مینیاپولیس افسران پلیس امضای نامه سرگشاده محکوم چوین

یک گروه از مینیاپولیس افسران پلیس در روز پنج شنبه را محکوم کرد افسر سابق به اتهام قتل در جورج فلوید مرگ گفت: “آنها که آماده بازگشت رئیس پلیس وعده داده شده است تعمیرات اساسی بخش.

چهارده افسران امضا نامه ای سرگشاده پنج شنبه خطاب به “عزیز همه — اما به خصوص مینیاپولیس شهروندان است.”

در این نامه می گوید افسر درک چوین “شکست خورده و به عنوان یک انسان” و “محروم جورج فلوید از شأن خود و زندگی است.”

چوین است به اتهام قتل درجه دوم در floyd’s مارس 25 مرگ است. اطرافیان تصویری را نشان می دهد چوین که سفید است, فشار دادن زانو خود را به گردن فلوید یک دستبند سیاه و سفید مرد و نادیده گرفتن او گریه می کند برای کمک به حتی بعد از او در نهایت رشد ،

در این نامه هیچ اشاره ای به سه نفر دیگر از افسران به اتهام کمک و معاونت در جرم. هر چهار نفر از کار اخراج شدند روز پس از فلوید مرگ در جنوب مینیاپولیس خیابان.

افسران امضا کنندگان این نامه می گویند آنها نشان دهنده “صدها نفر” را از دیگر افسران و که آنها آماده هستند تا در آغوش رئیس Medaria Arradondo را برنامه ای برای تغییر گروه. Arradondo روز چهارشنبه اعلام کرد گروه بیرون کشیدن از قرارداد مذاکرات با اتحادیه و قول داد دیگر تغییرات عمده ای در آمده است.

چهارده افسران امضای این نامه بودند sergeants و lieutenants. این گروه در حال حاضر دارای حدود 850 افسران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>