“پس خداوند خدا تشکیل شده از گرد و غبار از زمین به سوراخهای بینی خود نفس زندگی و مرد زندگی بودن شد.” پیدایش 2:7

یک نفس است.

در میان گسترده بیماری تنفسی و خفه کننده نژادپرستی یک اسپوکن کلیسا خواسته است جامعه را به یک نفس با هم در نماز – نماز برای عدالت و بهبود و تغییر.

“نماز دعوت را تغییر دهید. این یک تسلیم اعتراف ما نمی تواند انجام دهد یا حل کند همه چیز به خود ما گفت:” برگرد. تام Lamanna این کشیش یسوعیون سنت Aloysius Gonzaga کلیسا. “هنگامی که ما باز دل ما را به داخل کشور تغییر, ما به توافق عمل می کنند که در ایمان خوب, در, امید در شفقت و عدالت است.”

آغاز شنبه, St. Aloysius کلیسا را ارائه 10 دقیقه آنلاین نماز. کشیش اهل محله و laypeople معرفی خواهد شد روزانه یک موضوع برای نه روز یک novena, درخواست برای کمک خدا از طریق شفاعت از اهل محله به اسم سنت Aloysius یک یسوعیون که درگذشت کمک به قربانیان طاعون.

مباحث عبارتند از عدالت و اعتماد جامعه و امید است. میشل Lassiter مشغول به کار در محله برنامه ریزی تیم برای محدود کردن این ایده به لیست نه.

“ما آغاز شده و با حدود 20 ایده, بنابراین ما سعی کردیم به ترکیب ایده ها را به یک کلمه در هر روز,” او گفت:. “سخنرانان ما خواهد بود نامید چه این کلمات چیست.”

سخنرانیها و نماز کوتاه در نظر گرفته شده به شنوندگان یک نقطه شروع برای فرد بازتاب شخصی. مجری اریک مرتنز امید نوونا است کاتالیزوری منجر به مکالمه معنی دار و عمل است.

“این یک دعوت به گفت و گو” مرتنز گفت. “گوش دادن به آنچه کاهنان و laypeople باید بگویم اما پس از آن پاسخ در موسسه خیریه خود را با بهترین خود را به طوری که ما ممکن است گوش دادن به شما.”

این پیشنهاد برای یک novena شروع به عنوان یک پاسخ به COVID-19 رمان coronavirus.

قبل از نیاز به جلوگیری از coronavirus از طریق اجتماعی فاصله دوقلو-spired کلیسا در شرق بون خیابان را پر کنید با 1000 نفر در آخر هفته برای حضور در جرم ضروری جمعی دعا فرم برای کاتولیک ها. در حال حاضر اعضای کلیسا دسترسی مناجات از طریق Facebook و YouTube. محله کارکنان در دیدار با زوم و تیم. کشیش ارائه توده در خالی کلیسا رو به یک دوربین فیلمبرداری است.

“ما جمع آوری به عنوان یک ‘مجازی’ جامعه در نماز تا زمانی که ما با هم می تواند دوباره در فرد است. عشق به خدا را ثابت می ماند و در دسترس بدون توجه به جایی که ما ایستاده” Lamanna گفت.

“ما دعا می کنیم برای پایان دادن به COVID همه گیر گفت:” کشیش “و برای صبر و سعی و کوشش در اعمال ما به امن و سالم است.”

با مرگ جورج فلوید تمایل برای novena گسترش و شامل دعا برای عدالت نژادی. گروهی متمرکز نماز می تواند در ایجاد همبستگی هدف تبدیل شدن به نوع دیگری از تظاهرات مسالمت آمیز در یک جامعه است.

“ما دعا می کنیم برای پایان دادن به نژاد پرستی” گفت که کشور ما و جوامع ما جهان ما و فرهنگ ما به ادامه کار برای ریشه کن کردن نژاد پرستی سیستمیک تثبیت شده در قانون در اقتصاد در ساختارهای اجتماعی در فرهنگ و فردی در قلب است.”

یک نفس است.

یک عبارت ساده برای ساده ترین عمل زندگی انسان و روح و روان. در حقیقت “روح” می آید به طور مستقیم از کلمه لاتین spiritus, که به معنی “تنفس” است و مربوط به spirare “به نفس.”

کشیش دیگر در این محله آشنا است برای بسیاری به عنوان یک پزشک. برگرد. استن Malnar M. D. در حال حاضر بازنشسته از عمل پزشکی اغلب ارائه می دهد جرم در سنت Aloysius.

“اگر وجود دارد یک موضوع است که در مناجات آن است که موضوع تنفس” Malnar گفت.

“به عنوان یک پزشک که تحویل بچه ها من برگزار شد و من نفس که من منتظر یک فرزند خود را برای اولین بار نفس” او گفت:. “و من تماشا بیماران که من برای مراقبت و پدر و مادر خود را آخرین نفس. مریم ایستاده در پای صلیب, تماشای عیسی را آخرین نفس خود را.”

پزشک-کشیش با اشاره به COVID ویروس آلوده شده است نزدیک به 7 میلیون نفر در سراسر جهان و نزدیک به 2 میلیون نفر در ایالات متحده است.

“شایع ترین علامت تنگی نفس بیماران نمی توانم نفس بکشم” او گفت:.

“امروز آن را نیز در مورد مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس به پایین دوخته و با زانو بر گردن او بارها و بارها گفت:” من نمی توانم نفس بکشم. من نمی توانم نفس بکشم.'”

Malnar گفت: Floyd را از مرگ نشان داد که نژادپرستی است که در جامعه ما است. او با اشاره به تظاهرات مسالمت آمیز استفاده می شود توسط چند برای غارت و خشونت است.

“و به عنوان ما می بینیم که اتفاق می افتد ما تنفس می کند. زندگی روح به نظر می رسد به ناپدید می شوند از ما. وجود دارد هر گونه درمان برای که؟”

او گفت: COVID-19 ویروس بسیار بیشتر خواهد بود به راحتی کنترل می شود و یک واکسن توسعه یافته خواهد بود که نقصان ما در برابر آن.

“دیگر بیماری های همه گیر از خشونت و سخت دلی و نژادپرستی بسیار دشوار است برای کنترل” Malnar گفت. “وجود دارد هیچ واکسن در برابر آنها. آن نیاز به یک تغییر از قلب است. آن نیاز به هر یک از ما را در آغوش یکدیگر در رحمت و شفقت و حساسیت.”

اهل بخش Noreen دافی موافق است. این Gonzaga University graduate student خواهد شد بحث در مورد عدالت در یکی از novena روز.

“من فکر می کنم این تظاهرات در پی جورج فلوید مرگ جلوه ای از آنچه در آن واقعا به معنی مسیحی” دافی گفت. “ایمان ما تماس با ما به طرف حاشیه رانده شده و بالا بردن صدای خود را به راه رفتن با آنها و همراه آنها را در غم و اندوه خود را به طوری که ما می تواند همه را یک روز در به اشتراک گذاشتن شادی از پادشاهی خدا.”

یکی دیگر از novena مجری کریستین Ashrafi به طور مشابه می شنود یک تماس به عمل برای عدالت اجتماعی است.

“ما همه به نام برای رسیدن به عمق است که درونی که هنوز هم معتقد است که در رویاها” او گفت:. “دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور صحبت کرد به رویای خود را و از آن زمان برای ما به دنبال از طریق.”

یک نفس است.

این بار باید خیلی سنگین است. اضافه کردن به جهانی بیماری سیستمیک بی عدالتی بی شمار چالش های شخصی و زندگی روزانه در میان آنها از دست دادن شغل, اضطراب در انزوا و مواد غذایی و ناامنی داخلی اختلاف.

آنچه که در آن هستند پاسخ ؟

ماروین و شنی شاه قصد شرکت در آنلاین novena. این زن و شوهر هستند و نه مجریان یا محله کارکنان. آنها فقط می خواهم به شرکت در این نماز به صورت مستقیم و ارتباط شخصی با خدا است.

“به عنوان یک فرد بالغ تبدیل به کلیسای کاتولیک, من اعتراف می کنم که وجود دارد تعدادی از شیوه های ملاقات من با برخی از تردید” سندی پادشاه گفت:. “مفهوم ” novena’ بود قطعا یکی از آنها است. من هنوز هم در نظر نمی novenas جادویی تضمین می کند اما من شک نکنید قدرت دعا.”

شاه به یاد می آورد یک مشکل به خصوص زمانی که نماز به او کمک کرد ،

“من مبتلا به سرطان چندین سال پیش ما هر دو tangibly آگاه – و تواضع متکی به قدرت و پشتیبانی و صلح است که به ما از طریق نماز از دیگران” او گفت:.

“در این زمان بی ثباتی و عدم اطمینان” او ادامه داد: “متصل کردن به برخی از هدفمند نماز به نظر می رسد مانند ارزشمند معنوی سرمایه گذاری برای به دست آوردن این نوع از صلح است.”

پادشاه اذعان کرد که دعا یک چیز است و پاسخ به نماز دیگری هستند. او گفت: طبیعی است که برای او به تجسم آنچه که او فکر می کند که بهترین پاسخ به این درخواست او به ارمغان می آورد به خدا.

“آنچه من فهمیدم این است که گاهی اوقات پاسخ من به نظر می رسد بسیار متفاوت از آنچه در ذهن من بود,” او گفت:. “به دنبال عقب من اغلب متوجه است که خدا جواب را می گرفت بهتر از من اصلی اسکریپت حتی هر چند گاهی اوقات آن را به من طول می کشد معنوی برخی از کشتی به اذعان به آن است.”

“زمانی که من دعا می کنم من فقط باید یک نفس عمیق بکشید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de