نسکار ممنوعیت مؤتلفه پرچم از آن حوادث خواص

نسکار گفت: این امر ممنوعیت مؤتلفه نبرد پرچم از آن حوادث و خواص تبدیل شدن به آخرین سازمان به تجدید پرچم را در میان ملی حساب بیش از نژادپرستی و سفید برتری پس از مرگ جورج فلوید.

“حضور مؤتلفه پرچم در نسکار حوادث اجرا می شود بر خلاف تعهد ما به ارائه یک استقبال و فراگیر محیط زیست برای همه طرفداران رقبای ما و صنعت ما” نسکار در بیانیه ای گفت. “آوردن مردم با هم در اطراف یک عشق برای مسابقه و جامعه است که آن را ایجاد چیزی است که باعث می شود ما طرفداران و ورزشی ویژه. نمایش مؤتلفه پرچم ممنوع خواهد شد از همه نسکار حوادث و خواص.”

نسکار اعلام کرد دو روز پس از Darrell والاس جونیور, اولین بار, سیاه, راننده در 50 سال برای برنده شدن یکی از نسکار سه ملی تور سری نام در نسکار به ممنوعیت پرچم های آشکار.

“هیچ کس نباید احساس ناراحت کننده زمانی که آنها می آیند برای یک مسابقه نسکار” والاس که معروف به بابا گفت: به لیمو از سی ان ان. “پس از آن شروع می شود با مؤتلفه پرچم. آنها را از اینجا. آنها هیچ جایی برای آنها.”

نسکار شروع به درخواست طرفداران برای جلوگیری آوردن متفق نبرد پرچم به مسابقات در سال 2015 پس از عکس های منتشر آنلاین مرد سفید که به کشته شدن نه سیاه churchgoers در چارلستون S. C. نما با پرچم.

اما بسیاری در نسکار عمدتا سفید جنوبی پایه فن نادیده گرفته اند درخواست آورده و پرچم به هر حال عمل بالا بردن آن بالای کمپ و وسایل نقلیه تفریحی در زمینه های اطراف racetracks.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر