آلن Liere ماهیگیری-شکار گزارش ژوئن 11 – Mon, 10 Jun 2020 PST

پرواز ماهیگیری

اسپوکن رودخانه است که هنوز هم بالا است اما شروع به پایین آمدن. تمام ماهی تنگ به بانک. نقره ای کمان پرواز فروشگاه توصیه پت لاستیکی, پاهای, سنگ, قرمز, دارت, طاووس سنگ caddis شفیره و برخی از بزرگ چاق Chernobyls برای خشک. بزرگ, زرق و برق streamers ها نیز خوب است.

خوب ماهیگیری همچنان به عنوان North Fork از کار د لین رودخانه قطره. فوم الگوهای مانند گول کولی پادشاهان سنگ های طلایی و دریک الگوها را پیدا کنید ماهی قزل آلا. خشک پرواز ماهیگیری است که معمولا در برخی از نقطه در طول روز است. اگر که خاموش است را در یک قطره چکان و یا سعی کنید nymphing.

سنت جو رودخانه کاهش یافته است و به یک ماهی بیشتر پسند سطح هر چند پایین رودخانه است که هنوز هم بهترین است. به دنبال “نرمتر” آب در مناطق که در آن ماهی می توانید تسکین از سنگین تر جریان می یابد.

ماهی قزل آلا و پاک زرق و برق

غرب پزشکی دریاچه ماهیگیران تفننی در حال پیدا کردن خود را رنگین کمان با چرخش حلقه های عروسی مخفیگاه آنان را با worm. بسیاری از ماهی ها بیش از 18 اینچ است.

دیگر جنوب دریاچه ها مانند ویلیامز Fishtrap و گورکن در ادامه به ماهی هست. رنگین کمان در Fishtrap تا حدودی بزرگتر است.

چاههای مخزن ماهی قزل آلا در حال ضربه ریسندگی و لبخند تیغه با خزنده و همچنین پیر بز Lures های پشت کوچک طفره زن. هیچ ماهی های بزرگ گزارش شد در این هفته بیشترین کشش کمتر از 19 اینچ.

بانک دریاچه نیز خوب برای ماهی قزل آلا. ماهیگیران تفننی اغلب آنها را بگیرد در حالی که چرخش در امتداد شیب دار بانک ها در نزدیکی خشک می افتد سد غرب دیوار سراسر از Coulee شهرستان, میلیون دلار مایل و شیاطین دریاچه.

پایین تر حوضه دریاچه Chelan است و به خوب جلب تا 11 اینچ پاک زرق و برق. ماهیگیران تفننی چرخش عملا در شهر در حال پیدا کردن ماهی در 30-40 فوت آب است.

شیلات محققان تخمین زده است که بیش از 2.5 میلیون نفر بالغ پاک زرق و برق را اشغال Lake Pend Oreille پاییز گذشته. این بالاترین تعداد رکورد از اواسط 1990s. ماهیگیران تفننی در حال ابتلا به بسیاری از ماهی در 9 تا 10 اینچ محدوده. گزارش های خوب می آیند از Ellisport خلیج و گارفیلد بای.

یکی دیگر از گزینه برای پاک زرق و برق ماهیگیران تفننی در شمال آیداهو است هیدن دریاچه. زیست شناسان به طور معمول موفق هیدن دریاچه برای بزرگتر پاک زرق و برق و ذخیره آن با اوایل اجرای انواع ماهی که تمایل به رشد سریع تر از خود را در اواخر اجرا بستگان. رسیدن به بلوغ در دو سال و تلاش برای تخم ریزی در اواخر تابستان و اوایل پاییز است. این پاک زرق و برق در سال 2020 شیلات دیر شد-اجرای ماهی و ممکن است کوچکتر به طور متوسط از آنها شده اند در سال های اخیر است.

Dworshak مخزن در ویکی منطقه آیداهو است یکی دیگر از گزینه های خوب برای پاک زرق و برق هر چند ماهیگیران تفننی ممکن است برخی از ماهی های کوچکتر این سال است. Dworshak تا به حال حدود یک و نیم میلیون نفر پاک زرق و برق در 10 تا 12 اینچ در محدوده من در تابستان گذشته است که هر دو بزرگتر و فراوان تر از حد نرمال است. بر اساس سال گذشته نظرسنجی مشابه فراوانی بزرگتر 2 سال پاک زرق و برق است که انتظار می رود در سال 2020 است.

Steelhead و ماهی قزل آلا

کافی بازده قندیل یخ رودخانه hatchery بهار chinook انتظار می رود برای دیدار با مولد نیاز در Leavenworth ملی Fish Hatchery. به عنوان یک نتیجه, قندیل یخ رودخانه باز شده است به حفظ و نگهداری از هچری بهار chinook از طریق ژوئن 30.

آغاز سه رودخانه کلمبیا را باز به ماهیگیری برای ماهی قزل آلا ماهی خوراکی ریز شمال کلمبیا از Megler/آستوریا بالادست پل به بزرگراه 395 پل در پاسکو و از بین 182 پل در ریچلند بالادست به کشیش رپیدز سد. منطقه بین پل در محل تلاقی Yakima رودخانه باز خواهد شد برای ماهی خوراکی ریز شمال کلمبیا در این تابستان. پایین دست از بزرگراه 395 محدودیت روزانه دو آزاد ماهیان از جمله بیش از دو بزرگسالان با احتباس تا دو ماهی خوراکی ریز شمال کلمبیا و یا یک ماهی خوراکی ریز شمال کلمبیا و یکی steelhead. از من-182 پل به کشیش رپیدز سد محدودیت روزانه دو ماهی خوراکی ریز شمال کلمبیا.

خاردار ری

دریاچه طولانی است که شروع به روشن شده است و ماهیگیری نیز به تازگی به صورت رنگین کمان در 17 تا 20 اینچ محدوده اما نیز وجود دارد انواع مختلف اردک ماهی بیش از 17 اینچ و crappie که برخی از آنها گزارش شده بود بیش از 15 اینچ طولانی است.

دریاچه روزولت انواع مختلف اردک ماهی گرفتار شده اند در نزدیکی شناورها 3 و 5. پایین واکر, لبخند, تیغه و مرگ تدریجی قلاب baited با nightcrawlers انجام داده اند ، بهترین انواع مختلف اردک ماهی ماهیگیری بوده است در دلس در نزدیکی نورثپورت. شکل دهی موثر ترین روش است که کشش.

این postspawn انواع مختلف اردک ماهی نیش در بانک های دریاچه خوب بوده به خصوص در آب 25-30 پا عمیق است. یک بار دیگر پایین واکر, لبخند, تیغه و مرگ تدریجی قلاب با یک nightcrawler هستند چه ماهی هستند به دنبال.

انواع مختلف اردک ماهی ماهیگیری سخت شده است به تازگی در چاههای مخزن. بسیاری از ماهی گرفتار شده در علف های هرز.

گونه های دیگر

سفید ماهیان خاویاری فصل در دریاچه روزولت دوشنبه باز می شود و اجرا می شود و هفت روز هفته از Grand Coulee سد بالادست به چین خم رمپ قایق. که شامل اسپوکن رودخانه از بزرگراه 25 پل بالادست به 400 فوت در زیر لیتل فالز سد این Colville رودخانه بالادست به Meyers می افتد سد و کتری رودخانه بالادست به برستو پل. وجود یک حد روزانه یک ماهیان خاویاری با حد سالانه دو. حافظه محدود شده است باز یک کمی کمی این سال است. حقوقی حجم برای احتباس بین 50-63 اینچ اندازه گیری از نوک پوزه به میانه چنگال در دم.

Shad شروع حرکت تا رودخانه کلمبیا. به وزن 8 پوند آنها باید به McNary و یخ بندر سدها توسط اواسط ماه ژوئن در اعداد است که برای ماهیگیری بزرگ است.

شکار

واشنگتن بهار خرس سیاه فصل تمدید شده است تا 30 ژوئن. از شما خواسته به شکار نزدیک به خانه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. در صورتی که امکان پذیر نمی باشد, شما ممکن است به دنبال مجوز بازپرداخت و اصلاح نقاط خود را.

آیداهو مهاجر, بازی شکار پرنده بروشور برای سال 2020 و 2021 فصول در دسترس است آنلاین در ماهی و وب سایت بازی. این بروشور شامل فصول و قوانین اطلاعات برای پرندگان (اردک و غاز) و همچنین شامل اطلاعات برای کبوترها کلاغ و sandhill جرثقیل.

بهار فصل وحشی ترکیه به پایان رسید 31 مه پس از آن زمان به گزارش بهار خود را شکار حتی اگر شما برنامه ای برای شکار بوقلمون دوباره این سقوط. شکارچیان می توانید فایل گزارش مجانی در (877) 945-3492.

تماس با آلن Liere @spokesmanliere@yahoo.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر