گرفتن در ورزش: مهم نیست که این ورزش شنیدن نام خود را به نام یک کمیسر باید ویژه – سه شنبه, 11 Jun 2020 PST

گرفتن در ورزش • تعجب آنچه در آن می خواهم به نشستن با دوستان و خانواده در حال تماشای تلویزیون روی صفحه نمایش و شنیدن کسی که اعلام نام خود را – آینده خود را اگر نه سرنوشت خود تصمیم گرفت در چند ثانیه. در برخی موارد باید آن را فوق العاده است.

•••••••

• اگر یک چیز وجود دارد high school-aged من می خواستم آن را به یک دوست. اما فراتر از آن و شاید حتی بیشتر از آن که می خواست به پیش نویس توسط داجرز.

وجود نداشت با شنیدن نام خود را به نام در دوران باستان است. هک, بازی بیس بال, حتی اعلام کرد که پیش نویس بود. آن را بهتر-راز نگهداری از پروژه منهتن در برخی از راه. اما هنوز هم. اگر شما پیش نویس شما بودند برای رفتن به فرصت را به زحمت برای سال ها در خارج از نقاط دور برای همه با, باریک-به-شانس چربی همیشه از دیدن نشان می دهد.

برای تلفن های موبایل با شکوه, متعجب?

مطمئن نبود. اما کسانی که 30 بچه ها که شنیده می شود نام خود را به نام دیروز از جمله دریانوردان’ در دور اول انتخاب Emerson, Hancock, یک دانشگاه Georgia, ace با ace گرجستان نام آن متفاوت است. هیچ جربنج برای غذا پشت به پشت برگر کینگ که چک نمی کشش به اندازه کافی به برخی از ژوئیه. نوچ. آنها در مسیر سریع.

آه مطمئن با بیس بال و حتی پیگیری سریع آشغال با چاههای اما استعداد بزرگ به معنی دیگران بزرگ به جلو است و مربوط با شانس بزرگ در عقب پایان.

در این سال متفاوت است (که چگونه بسیاری از بار من نوشته شده که؟), اطمینان حاصل کنید. وجود دارد نمی توان جزئی لیگ فصل به سنگ تیز کردن مهارت خود را. و برای کوزه به خصوص کسانی که مانند, Hancock, می شده اند که تبادل برای یک کالج در جایی سلاح های خود را خواهد بود استراحت سوخته نه به ترد. یک فرصت برای نشان دادن این باشگاه بزرگ را در فرد به نظر می رسد ساخته شده است به این بیماری همه گیر و کوتاه فصل هر زمان که یا اگر تا کنون از آن شروع می شود. (کمیسر راب مانفرد تضمین فصل “100 درصد” دیروز اما هنوز هم به نظر می رسد 50/50.)

مهم نیست. دیروز قرمز-حرف روز – در یک راه خوب. “A” هنکاک است که انتظار می رود به پوشیدن مخفف آس. که در نقش یک متر نیاز پر شده است. که نقش هر تیم باید پر شده است.

دیروز فقط بخشی از ساختمان یک دست برنده.

• ضمنا من در پیش نویس. نه با بیس بال و نه ارتش. رفتن hitless در این راستا معلوم بود فقط خوب است.

•••

Gonzaga: در سال آینده برنامه ریزی شد کمی واضح تر در این هفته با اعلام یکی دیگر از مسابقات را یکی دیگر از حریف و تمام جری News کلاسیک matchups. جیم Meehan بیشتر است در این داستان. … جیم همچنین دارای یک داستان در یک پلیر که Bulldogs در رادار خود را در آنچه خود تبدیل شده دوم استخدام دوره است. فلوریدا انتقال اندرو Nembhard یک 6-پا-5 نقطه گارد در حال خروج از Gators پس از سال سوم خود را. … اگر شما به دنبال GU زنان مربی لیزا Fortier در توییتر شما می دانم که او حضور داشتند اخیر در مرکز شهر راهپیمایی. جیم آلن صحبت با او در مورد حضور او برای این داستان. … در اطراف WCC BYU است همچنین شرکت در News کلاسیک. این خانمها بالغ را, چهره ایالتی آریزونا.

WSU: NCAA تماس های بازیکنان فوتبال (و دیگر ورزش کالج کنندگان) دانشجو-ورزشکاران است. در ایالت واشنگتن پس از همه گیر ضربه قبل از نیک Rolovich می تواند ضربه زمینه با بازیکنان جدید قسمت اول که برچسب اضافه کرده است مجازی عنصر. تئو Lawson توضیح می دهد که چگونه خانمها بالغ را نگه داشته و یادگیری در کلاس درس و در مورد فوتبال در چند ماه گذشته ، … در جای دیگر در Pac-12 ورزشکاران هستند یا شروع به بازگشت به دانشگاه و یا در حال آماده سازی بیش از حد. واشنگتن است که در رده دوم. … یک اورگان دستیار مربی در سمت چپ یک مقدار زیادی از پول را در جدول برای رسیدن به یوجین. … کلرادو دارای یک سر مربی جدید اما هماهنگ کننده توهین آمیز است. … این امکان وجود دارد یوتا می توانست جدید دفاعی هماهنگ کننده در آینده نزدیک. … پس از 10 سال USC استقبال از Reggie Bush به زینت های خوب دیروز. آن را به مردم فرصتی برای به یاد داشته باشید عظمت او در حالی که یک تروجان. … سابق آریزونا ستاره صحبت برخی در مورد نژاد پرستی. … در نهایت ایالتی آریزونا در حال حاضر تا به حال چهار بازیکن برداشت شماره 1 در بازی بیس بال, پیش نویس است. که زیبا رفو چشمگیر است.

آیداهو: NCAA شد با ارسال نامه ای دیروز درخواست آن را به تمام قهرمانی حوادث از ایالت آیداهو به دلیل اخیرا به تصویب قانون مربوط به تغییر جنسیت ورزشکاران است. چه NCAA ممکن است انجام دهد (بویس را برای یک آخر هفته جنون مارس میزبان در سال 2021) و یا اینکه هر گونه اقدام خواهد تاثیر رویدادهای برگزار شده در اسپوکن اما به میزبانی دانشگاه آیداهو است که هنوز به تعیین خواهد شد.

نمای کلی: مقدار زیادی در رفتن با هاوکز از جمله آماده سازی برای بازی های بدون فن. هنوز هم وجود دارد شانس این Jadeveon Clowney بخشی از فهرست خود را هنگامی که آن بازی آغاز خواهد شد. … فصل برنامه ممکن است به عنوان این فصل است.

Mariners: بله برای سومین سال متوالی M را برداشت کالج پارچ با اولین پیش نویس انتخاب گرجستان Hancock. هیچ یک از دو نفر دیگر هنوز به لیگ تاثیر اما حق رای دادن به نظر می رسد ساخت و ساز در اطراف قدرت سلاح است.

رونالدینیو: MLS است بازگشت با جام جهانی مانند مسابقات در اورلاندو ماه آینده. آن را یک فرصت برای صدا و لیگ برای جذب منافع بیشتر.

•••

• دیروز طاقت فرسا در بسیاری از راه های. اما بهترین بخش ؟ همه یادداشت ها, توییت و ایمیل های ما را دریافت کرده در مورد یوگی گذشت. به کمک آنها روحیه من بلند است که برای مطمئن. من در تلاش به اذعان همه آنها را, اما این هنوز یک کار در حال پیشرفت است. در اینجا هر چند من فقط تشکر می گویند. تا بعد …

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>