استفان Pastis دلخواهی نوع اختلال کمبود توجه. خالق کارتون نوار “Pearls Before Swine” و نویسنده کتاب کودکان سری “Timmy شکست” خلاقانه بی قرار است.

در حالی که بر روی مجموعه ای از فیلم “Timmy شکست: اشتباه شد” در 2019, Pastis تا به حال یک زمان دشوار تمرکز در حالی که انتظار برای یک صحنه به ضرب گلوله کشته شد. Pastis’ حرکت سریع ذهن زیرفشار نسبت به کمیک استریپ خود را و آنچه که او می تواند نوشتن شده است در حالی که او در گیر یکنواختی.

“این که چگونه من در زمان” Pastis گفت: در حالی که تلفن خود را از سانتا رزا کالیفرنیا ، “من فقط دوست دارم برای ایجاد. من خوشحال هستم اگر من ایجاد در تمام طول روز.”

Pastis, 52, آثار 12 ساعت در روز و شش روز در هفته. “و که به اندازه کافی برای من” Pastis اعتراف کرد. “من آن را دوست دارم که بسیار است.”

هر یکشنبه او برقرار با همسر و دو فرزند خود هستند که 18 و 22. “من دوست دارم خانواده من, اما من پرشور در مورد آنچه که من انجام حرفه ای.”

هر روز Pastis درایو به یک استودیو در سانتا رزا که در آن او می نویسد: تساوی و مصرف بی پایان فنجان قهوه است.

بر خلاف بسیاری از همسالان خود Pastis است تحت متنوع رزومه. “من می توانم به خودم کمک نمی,” Pastis گفت. “من می خواهم برای به چالش کشیدن خودم.”

پس از لذت بردن از موفقیت قابل توجهی برنده ملی کاریکاتوریست جامعه روبن جایزه بهترین کاریکاتوریست سال 2019 است و امیدوار به حرکت در یک مسیر جدید و پس از اتمام هفتمین و آخرین کتاب در “Timmy شکست” سری.

پس از co-نوشتن “Timmy شکست” اسکریپت با اکران تام مک کارتی Pastis که از طرفداران بزرگ از نویسنده و کارگردان Judd apatow آمده (“close Up” “خنده دار مردم”) آماده است به حرکت می کند. Pastis دوست دارم به نوشتن یک فیلم کمدی فیلم یا سریال.

“من از خود راضی به اندازه کافی به فکر می کنم من می توانم نوشتن یک 90 دقیقه فیلم کمدی,” Pastis گفت. “این می شود که یا 10 قسمت سریال کمدی.”

Pastis آموخته است که یک معامله بزرگ از مک کارتی نویسنده و تهیه کننده نیز در پشت سر به خوبی دریافت فیلم هایی مانند “بالا” و “کانون توجه است.”

“من به خوبی آموزش دیده توسط تام” Pastis گفت. “من آماده برای گام بعدی پس من می دانم که این ساختار چگونه برای نوشتن یک اسکریپت.”

اما Pastis که از طرفداران سرسخت کمدی خود را می داند محدودیت. حتی اگر Pastis باعث می شود تا مواد از اتر مانند standups را انجام طنز پرداز هرگز سعی کنید به کرک wise روی صحنه.

“من احترام زیادی برای کمدین و من فقط هرگز نمی تواند انجام آنچه انجام می دهند” Pastis گفت. “من دعوت به یک رویداد در دانشگاه کارولینای شمالی چند سال پیش از من در کمدی به عنوان یک کاریکاتوریست. من به تماشای Lewis, سیاه, John Oliver and Rob Riggle انجام است. آنها هر در آنچه انجام می دهند, اما من نمی تواند انجام دهد.

“کمیک سیمی هستند متفاوت تر از من. من کسی هستم که دوست دارد به ایجاد در حالی که تحت زل زل نگاه کردن از مردم است. آن را سخت به اندازه کافی در یک جشنواره مانند ساندنس و در مقابل مردم است. این nerve-wracking.”

اما Pastis هیچ مشکلی انجام تورهای کتاب. “که متفاوت تر از گرفتن در مقابل یک جمعیت در یک فیلم در جشنواره,” او گفت:. “من از آن لذت ببرید بیرون رفتن و صحبت کردن در مورد یک کتاب نوشتم. من خودم را در خارج وجود دارد برای یک ساعت و که در آن است و این خوب است.”

شهرت است که تبدیل به یک نوع ارز در سن تلویزیون واقعیت چیزی است Pastis نمی توانید تصور کنید که با خرید و فروش در یک روز به صورت روز. Pastis winced در حالی که تماشای بازیگر کریگ رابینسون که به نظر می رسد در “Timmy شکست” فیلم, مقابله با طرفداران هنگامی که آنها را به مجموعه ای در پورتلند اورگان است.

“من صادقانه نمی دانم که چگونه افرادی که معروف زمان کامل دریافت راحت با غریبه ها به طور مداوم در آینده به آنها” Pastis گفت. “من در یک نوار با کریگ رابینسون. ما نشسته بودند در خارج در یک جدول و ما نمی تواند به پنج دقیقه و بدون نیاز به کسی می گویند چیزی به او. چگونه می توانم به شما در مقابله با افرادی که به طور مداوم می خواهید عکس های سلفی با شما ؟ اگر شما در خلق و خوی بد؟”

Pastis که basks در گمنامی نسبی است که به دنبال به جلو به ظاهر خود را برای غربی معابر باشگاه کتاب آنلاین فروم در روز پنج شنبه. آن است که Pastis’ اولین رویداد مجازی.

“من نمی دانم چه به انتظار اما باید آن را سرگرم کننده و جالب” Pastis گفت. “من فکر می کنم بسیاری از نویسندگان خواهد بود به انجام این کار. شاید این موج آینده است. من کنجکاو برای دیدن چگونه آن را می رود.”

Pastis است و نگه داشتن آن نزدیک به جلیقه وقتی که می آید به خود را دنبال کنید تا به “Timmy شکست” سری کتاب.

“من نمی توانم به شما یک نام یا واقعا بحث در مورد آن از من نمی خواهید به ادم که بدشانسی میاورد این پروژه جدید” Pastis گفت. “همه می توانم بگویم این است که آن را متفاوت از” Timmy شکست و در حالی که من مشغول به کار بود در آن من در حال گوش دادن به سنگ نورد’ ‘Sticky Fingers” در تکرار.”

این است برای رفتن به آسان به دنبال “Timmy شکست.” این رمان گرافیکی که در سری در مورد یک پسر جذاب که خیالات خود را به عنوان یک کارآگاه بزرگ با خیالی خود را حیوان خانگی, خرس قطبی در حال خنده دار, تند و تلخ و دمدمی.

“شما باید به حرکت می کند و تغییر همه چیز را در اطراف” Pastis گفت. “من به چیزی جدید و من آن را دوست دارم. این است چگونه من می توانم در همه چیز. من زندگی را ایجاد کنید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de