بویزی آیداهو — مقامات می گویند که بقایای انسانی یافت شده در آیداهو مرد خانه جستجو در تحقیقات مربوط به ناپدید شدن همسر و دو فرزند که نمی دیده شده است و از سال گذشته است.

چاد Daybell گرفته شده بود را بازداشت سهشنبه, به گفته پلیس در شهر کوچک رکسبرگ. Daybell که به تازگی ازدواج کودکان در, لری Vallow Daybell شده است یکی از مرکزی آمار و ارقام در این مورد است که احسان محققان برای ماه و جلب توجه در سراسر جهان.

هفت ساله جاشوا “JJ” Vallow و 17 ساله Tylee Ryan نشده است دیده می شود پس از ماه سپتامبر و پلیس می گویند هر دو چاد و لری Daybell به دروغ محققان در مورد محل نگهداری کودکان است. علاوه بر این از دست رفته کودکان, زن و شوهر شده و تحت بررسی پس از مرگ هر دو از همسران سابق خود و جلب توجه خود را برای روز قیامت باورها.

رکسبرگ پلیس همراه با محققان از اف بی آی و فرمونت شهرستان کلانتر دفتر شروع به جستجو چاد Daybell را Salem, آیداهو, صفحه اصلی, سه شنبه برای بار دوم. جستجو در حکم مهر و موم شده است.

Daybell را وکیل خوانده شده را علامت به این معنی نیست بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. Daybell هنوز متهم شده است.

لری Daybell است و در انتظار محاکمه به اتهام کودک رها و مانع بررسی است.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de