لیگ برتر فوتبال چهارشنبه اعلام کرد این خواهد بود که ایالات متحده برای اولین بار نرم افزار ورزشی برای بازگشت به بازی اکشن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

MLS برگشت مسابقات را 54-بازی جام جهانی-قالب سبک از 8 ژوئیه-اوت 11 در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در نزدیکی اورلاندو فلوریدا. این چارچوب مورد موافقت قرار گرفت و به لیگ و بازیکنان آن اتحادیه هفته گذشته است.

تمام 26 باشگاه شکسته خواهد شد تا به شش گروه تعیین شده توسط یک قرعه کشی در روز پنج شنبه و شروع خواهد شد با 39 گروه مرحله بازی است که تعداد نسبت به آن به طور منظم فصل جدول رده بندی. از آن خواهد شد و به دنبال آن 16 تیم پیشبرد به دور حذفی با 2021 کونکاکاف لیگ قهرمانان و 1.1 میلیون دلار در پول جایزه برای بازیکنان در خط.

مینه سوتا, ایالات خواهد بود در یکی از سه کنفرانس غرب گروه شامل چهار تیم هر کدام. هر تیم بازی خواهد کرد حداقل سه بازی و هفت اگر آن را به نهایی.

“این فرصت را به همه 26 باشگاه در یک محیط کنترل شده ما را قادر می سازد برای کمک به حفاظت از سلامت بازیکنان ما مربیان و کارکنان به عنوان ما بازگشت به بازی” MLS کمیسر دان گاربر در بیانیه ای گفت.

MLS گفت: آن را با استفاده از “گسترده پروتکل های پزشکی و جامع COVID-19 تست برنامه توسعه یافته توسط کارشناسان بیماری های عفونی.

پس از ورود به فلوریدا در ژوئن 24, گروه مرحله مسابقات اجرا خواهد شد برای 16 روز متوالی به نزدیکی دور 16 (جولای 25-28), یک چهارم نهایی (جولای 30-Aug. 1), نیمه نهایی (Aug. 5-6) و نهایی (Aug. 11). همه بازی ها خواهد شد در MLS شبکه های شریک لیگ گفت.

در روز سه شنبه MLS تصریح کرد مواضع خود در استقبال از بازیکنان برای نشان دادن طول سرود ملی در پی جورج فلوید مرگ زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس در روز یادبود.

“ما همچنین می دانیم که مرگ جورج فلوید و دیگران متمرکز کرده است کشور ما در مورد مسائل نژادی و بی عدالتی و نابرابری و خشونت علیه سیاه مردان و زنان” Garber گفت. “با ما صاحبان بازیکنان و کادر فنی لیگ و باشگاه ها عمیقا متعهد به ایجاد معنی دار و تاثیرگذار برنامه های برای رسیدگی به این مسائل است که دامنگیر جامعه ما برای بیش از حد طولانی است.”

MLS فصل به طور منظم است که به حالت تعلیق در آمد و پس از دو هفته در روز 12 مارس ادامه خواهد داد و پس از این مسابقات است. که فرمت توسعه یافته خواهد بود بعد لیگ گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de