رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب سابق NFL quarterback khezri با مبتذل زبان برای زانو طول سرود ملی. NFL صاحبان کاهش یافته است برای حمایت از Kaepernick تلاش برای تعامل در غیر خشونت آمیز در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری. و تیم NFL حاضر به امضای Kaepernick با وجود بارها تیم های مورد نیاز برای به دست آوردن حتی یک پشتیبان QB.

هنوز رزمندگان طلایی امور خارجه مربی استیو کر نگهداری می شود که Kaepernick خواهد بود برای توجیه اعتراض خود را در طول NFL 2016 فصل است.

“حس من چند سال پیش بود که Kaepernick در نهایت می تواند به عنوان یک قهرمان” کر و گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

کر می شود درست است. پس از گزارشی مرد (جورج Floyd) کشته شد یک بار دیگر توسط یک افسر پلیس (Derek چوین) در روز یادبود بی شماری از ورزشکاران حرفه ای را با اشاره به Kaepernick اصلی اعتراض. NFL نشان داده است mea culpa نیز برای نیاز به بازیکن برای ایستادن هنگام پخش سرود ملی از احترام به ملت و نظامی است. Kaepernick است پس فرود آمد تایید مقابله با نایک و در عین حال او بازی کرده است و در یک بازی NFL پس از 2016 فصل است.

کر تشبیه Kaepernick به اواخر باکسر محمد علی, زمانی که او در اعتراض به جنگ ویتنام در دهه 1960 است.

“او بود محروم از مبارزه برای سال و یکی از منفور ترین مردان در آمریکا و پس از آن تبدیل به یکی از محبوب ترین,” کر گفت: از علی. “من فکر می کنم بعضی اوقات عمل بسیار از ساخت یک پیشگامانه بیانیه می تواند بسیار تعجب آور و تکان دهنده است که آن را به طور کامل قدردانی و تا بعد.”

که حتی شامل برخی از Kaepernick حامیان. کر یک بار بستری در سی ان ان است که او موضوع را با Kaepernick پوشیدن جوراب است که به تصویر کشیده افسران پلیس به عنوان خوک و برای ابراز تحسین برای دیر دیکتاتور کوبا فیدل کاسترو به دلیل این کشور نرخ سواد. اما کر بود و در میان بسیاری از در NBA که انتقاد NFL و تهمت برای متهم Kaepernick بودن بی احترامی به نظامی این کشور در حالی که glossing بیش از مسائل او مطرح شده در مورد خشونت پلیس و نژادی و نابرابری.

“احساس من این است که در نهایت کالین خواهد بود به رسمیت شناخته شده برای حرکت است که او ساخته شده و قیمت است که او برای پرداخت” کر گفت. “من خوشحالم که NFL در حال حاضر حمایت از او. من فکر می کنم این احساس های مختلف این زمان. وجود دارد بیشتر و بیشتر مردم در حال تبدیل شدن به واقعا آگاه از آنچه تجربه است برای آمریکایی آفریقایی جامعه و آنها متوجه می شوند که ما باید برای انجام کاری در مورد آن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de